Paket24 Premijer liga, Liga B, 6. kolo, 13.10.2023, 19:00 h
Nexe Našice
Nexe Našice 36:18 Ribola Kaštela

Našičani bez ikakvih problema do visoke pobjede protiv Ribole

Mihaela Bradovski • subota, 14.10.2023.

U susretu pestok kola skupine B Paket24 Premijer lige, Nexe je ugostio Ribolu i slavio je s uvjerljivih 36:18...

Našičani su odradili još jednom jako dobar posao i rutinski upisali pobjedu u hrvatskom prvenstvu. Ove utakmice za Nexe ne predstavljaju problem i Branko Tamše ih koristi kako bi momčad što kvalitetnije uigrao i pripremio za europska natjecanja.

Igraj na utakmice Paket24 Premijer lige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U šestom kolu ugostio je Ribolu od koje je postigao dvostruko više golova i slavio je s vrlo uvjerljivih 36:18.

Još na početku drugog poluvremena na semaforu je stajalo 15:11 i nije izgledalo da će gosti doživjeti baš takav poraz, ali u nastavku susreta razbranio se Dominik Kuzmanović i skupio 11 obrana uz samo sedam primljenih golova.

Najefikasniji kod Nexea bili su Aleksandar Bakić, Fahrudin Melić i Gianfranco Pribetić s po pet golova. Kod Kaštele šest golova postigao je Paolo Roki.