Zubac vrlo dobar u pobjedi Clippersa protiv Nuggetsa

Petar Jenjić • srijeda, 18.10.2023.

Ivica Zubac bio je među istaknutijim pojedincima u dresu Los Angeles Clippersa koji su noćas bili bolji od Denver Nuggetsa. Prva im je to predsezonska pobjeda...

Los Angeles Clippersi noćas su odigrali svoju četvrtu predsezonsku utakmicu. Nakon poraza od Los Angeles Lakersa (104:103) i Utah Jazza (101:96), a zatim i pobjede protiv Jazzera (103:98), stigli su i do svoje druge pobjede.

Igraj na utakmice NBA lige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Na domaćem terenu igrali su protiv aktualnog NBA prvaka, Denver Nuggetsa, koje su svladali rezultatom 116:103. U četvrtoj predsezonskoj utakmici Denveru je ovo drugi poraz.

Nakon prvog poluvremena Clippersi su imali devet poena viška (60:51), a u jako dobroj trećoj dionici to su podebljali na 19 koševa prednosti (60:51). Konačnih minus 13 (116:103) najmanji je zaostatak Denvera u zadnjoj četvrtini.

Clipperse je predvodio Paul George s 23 poena i pet skokova, dok je Ivica Zubac dodao 13 koševa (6/8 za dva, slobodna bacanja 1/3), osam skokova i tri blokade za 22:56 minuta provedenih u igri.

Najbolji je kod Denvera bio Hunter Tyson s 19 poena.