Konferencijska liga, skupina E: Zrinjski poražen od Legije, visoka pobjeda Aston Ville

Branimir Korać • petak, 27.10.2023.

U skupini G u ovo kolo svi su upli s po tri boda. Nakon njega na šest su pobjegli Legia i Aston Villa...

Nakon preokreta i čudesne pobjede protiv Alkmaara pa odličnog nastupa i tijesnog poraza kod Aston Ville, Zrinjski je pun samopouzdanja i vjere dočekao Legiju, ali je ipak poražen s 2:1.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

A nije počelo loše. U 30. minuti Ćorluka je ubacio, a Bilbija pogađa mrežu Legije.

Međutim, Poljaci imaju sreće i u 32. minuti dolaze do poravnanja, a kao autogol pripisan je Jakovljeviću.

Na odmor se otišlo s 1:1, no u drugom dijelu Blaž Kramer ipak pogađa za preokret.

Inače, Zrinjskom su poništena dva pogotka zbog zaleđa.

Aston Villa je u gostima s 4:1 bila bolja od Alkmaara. Gosti su za manje od sat vremena stigli do sva četiri pogotka, a strijelci su bili Bailey, Tielemans, Watkins i McGinn.