Cibonina petorica slavila i protiv Cedevite Junior

Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 06.11.2023.

Cibona je upisala još jednu pobjedu u hrvatskom prvenstvu iako je ponovno igrala sa samo petoricom. Ovaj put slavila je protiv Cedevite Junior sa 78:68...

Cibona nastavlja bilježiti pobjede iako je i dalje vrlo kratke klupe. Na klupi su samo juniori, petorica seniora odradila su još jednom odličan posao te su upisali pobjedu.

Igraj na košarkaške utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Trojica su igrala svih 40 minuta bez sekunde odmora dok su Vuković i Radovčić dobili po pet minuta odmora.

Početak prvog i drugog poluvremena je presudio, Cedevita Junior je loše ulazila u prvu i treću četvrtinu, Cibona je tu stvorila razliku koju Cedevita Junior nije uspjela nadoknaditi.

Nakon prve četvrtine Cibona je vodila 22:8, ali Cedevita Junior uspjela je smanjiti zaostatak na svega dva poena minusa.

U trećoj dionici ponovno se Cibona odvojila i pobjegla na gotovo 20 poena razlike i tu je pobjednik odlučen.

Do kraja je Cedevita Junior samo smanjila zaostatak, ali nije zaprijetila povratkom u utakmicu.

Kod Cibone najbolji su bili Domagoj Vuković s 25 poena i devet skokova te Radovčić s 19 poena i devet asistencija. Kod Cedevite Junior Josip Batinić upisao je 15 poena, a Martin Jelić 12.