Croatia Zmijavci do visoke pobjede protiv Dugopolja

Petar Jenjić • nedjelja, 12.11.2023.

Momčad Croatije Zmijavci upisala je treću pobjedu sezone u SuperSport Prvoj NL. Na domaćem terenu s 4:1 bila je bolja od Dugopolja...

Pretposljednji susret 14. kola SuperSport Prve NL otišao je na stranu Croatije Zmijavci koje su slavile na domaćem terenu protiv momčadi Dugopolja rezultatom 4:1.

Igraj na utakmice SuperSport HNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Domaćin je poveo u 12. minuti susreta pogotkom Marka Šute, a 16 minuta kasnije Tomislav Krizmanić podebljao je prednost ekipe. Tim rezultatom otišlo se na poluvrijeme.

U 50. minuti gosti ostaju s igračem manje nakon drugog žutog kartona Marina Ljubičića. Croatia u 63. preko Ante Šute podebljava na 3:0, Dražen Bagarić smanjio je na 3:1 u 79., da bi konačan rezultat pet minuta kasnije postavio Mijo Šabić.

Croatiji je ovo treća pobjeda ove sezone, uz koju ima šest remija i pet poraza. S druge strane, Dugopolju je ovo drugi poraz, uz koji ima sedam remija i pet pobjeda.