Dino Merlin nije poremetio Crvenu zvezdu protiv Mornara

Petar Jenjić • ponedjeljak, 20.11.2023.

U posljednjem susretu 8. kola regionalne ABA lige, Crvena zvezda na domaćem terenu slavila je protiv Mornara. Srpska momčad slavila je s 95:75...

Crvena zvezda stigla je do sedme pobjede sezone u ABA ligi. U susretu osmog kola na domaćem je terenu bila bolja od momčadi Mornara rezultatom 95:75 i tako mu nanijela sedmi poraz.

Igraj na ABA ligu na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Utakmica se nije standardno igrala u Štark Areni u Beogradu, već u dvorani "Aleksandar Nikolić", a razlog je - Dino Merlin ili preciznije njegovi koncerti zbog čeka je susret premješten.

Zvezdu to nije previše poremetilo protiv Crnogoraca. Već nakon prve četvrtine imala je vodstvo od 12 razlike (29:17), a poluvrijeme je otišla s 13 koševa viška (52:39), a u nastavku je podebljala prednost.

Najbolji je kod Zvezde bio Mike Tobey sa 16 koševa i šest skokova, dok je 13 poena i sedam skokova dodao Marko Simonović.

Mornar je predvodio Tay Waller s 14 koševa, Alex Gavrilović dodao je 13 poena i pet skokova.