Ostali sportovi

Kaštelani do pobjede, HAOK Mladost upisala novi poraz

Petar Jenjić • srijeda, 06.12.2023.

Odigrane su još dvije utakmice u MEVZA ligi. Mladost Ribola Kaštela upisala je pobjedu u četiri seta, a HAOK Mladost poraz u isto toliko setova...

Do prve pobjede u MEVZA ligi stigla je Mladost Ribola Kaštela koja je slavila protiv Komarna s 3:1 u setovima. Slovačka momčad jučer je s 3:0 bila bolja od HAOK Mladosti, ali danas je upisala poraz.

Igraj na odbojkaške utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nakon dobitka prvog seta 25-21, Mladost se našla u zaostatku 23-18, a zatim i 24-23 i 25-24, no spasila je dvije set lopte te uzela set 28-26. Komarno je dobilo treći set s 25-19, ali je četvrti otišao na stranu hrvatske ekipe s 25-22.

Bez pobjede ostaje HAOK Mladost koja je s 3:1 poražena od slovačke Myjave koja je tako stigla na omjer 3-1. Poraz je upisala samo u drugoj utakmici.

Hrvatska ekipa dobila je prvi set s 25-19, ali nakon toga Myjava dobiva tri uzastopna seta. Prvo s 25-23, a nakon toga sljedeća dva s 25-18.