Ostali sportovi

Mađarice prejake, odbojkašice Dinama bez prave šanse

Mihaela Bradovski • srijeda, 20.12.2023.

Odbojkašice zagrebačkog Dinama nisu uspjele iznenaditi mađarsku Bekescsabu koja je ipak bila bolja i glatko slavila s 3:0...

Nakon startne pobjede protiv Linza koji još uvijek nije osvojio niti set, odbojkašice Dinama poražene su u naredna tri susreta i to bez osvojenog seta.

Igraj na odbojkaške utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Treći poraz upisan je od mađarske Bekescsabe u susretu u kojem je Dinamo ima priliku za osvajanje jednog seta dok je u preostala dva bio potpuno bez šanse.

Mađarice su odlično krenule u meč i uzele prvi set s 25:14, a početak drugog seta najavljivao je nove probleme za Zagrepčanke. Mađarice su povele s 8:2, ali Dinamo se oporavio, zaigrao puno bolje i došao do preokreta.

U završnici seta Zagrepčanke su vodile 24:22, međutim nisu završile posao i domaće odbojkašice serijom 4:0 uzimaju set.

U trećem setu sve je bilo gotovo vrlo brzo, odvajanje odmah na 10:2 pa 15:4 i bilo je samo pitanje tehnike dovrđiti posao.

U sljedećem kolu Dinamo igra protiv snažnog Calcit Kamnika.