Pistonsi postavili negativan rekord, navijači skandirali: 'Prodajte momčad'

Petar Jenjić • srijeda, 27.12.2023.

Negativan niz od 27 uzastopnih poraza u jednoj sezoni postavili su Detroit Pistonsi koji su noćas izgubili od Brooklyn Netsa. Nezadovoljstvo je poraslo i među navijačima...

Još od prve domaće utakmice u sezoni i pobjde protiv Chicago Bullsa, Detroit Pistona ne znaju za pobjedu, a noćas su postavili novi negativni rekord u NBA ligi.

Igraj na košarkaške utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nikada nijedna ekipa nije izgubila 27 puta zaredom u jednoj sezoni, dok apsolutni rekord Philadelphia 76ersa od 28 poraza proteže se iz sezone 2014./15. u sezonu 2015./16.

To je ujedno i najduži niz poraza u jednoj sezoni u svim najjačem američkim sportovima, a uskoro bi mogli dostići i najgori mogući, s obzirom na stanje u franšizi.

Pistonsi su dobro igrali kroz prvo poluvrijeme, ali u nastavku su Netsi prelomili susret u svoju korist. Utakmicu su zaključili serijom 26:15.

Nakon posljednje sirene, navijači su počeli skandirati: "Prodajte momčad! Prodajte momčad!", ali vlasnika Toma Goresa u tom trenutku nije bilo u zgradi da to čuje.

Još kada se na sve nadoda da trener Monty Williams ima šestogodišnji ugovor u vrijednosti 78,5 milijun dolara, veći od ijednog drugog trenera u ligi, dodatan bijes poprilično je jasan.