Velika Britanija propustila priliku, SAD pobjedom krenuo u United Cup

Mihaela Bradovski • nedjelja, 31.12.2023.

SAD je upisao prvu pobjedu u Perthu na United Cupu. Protivnik je bila Velika Britanija...

Reprezentacija SAD-a upisala je pobjedu u drugom susretu skupine C United Cupa. Bila je bolja od Velike Britanije s 2:1 i tako je napravila korak prema prolazu.

Igraj na United Cup na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Počelo je vrlo obećavajuće za Veliku Britaniju, Katie Boulter iznenadila je Jessicu Pegulu i Britanci su došli do meč lopte. Međutim, nisu to iskoristili.

Taylor Fritz izjednačio je pobjedom u dva seta protiv Camerona Norrieja pa je tako par donosio odluku.

Tamo su Boulter i Skupski imali break prednosti u drugom setu nakon što su dobili prvi, no nisu izdržali. Upisali su na kraju poraz u produženom tie-breaku.

U posljednjem kolu past će odluka o prolazu kada se sastaju SAD i Australija.