Francuski Superkup, finale, 03.01.2024, 20:45 h
Paris Saint-Germain 2:0 Toulouse
Toulouse

PSG nastavlja dominaciju u francuskom Superkupu

Petar Jenjić • srijeda, 03.01.2024.

Do novog trofeja stigao je PSG koji je u utakmici francuskog Superkupa svladao Toulouse. Slavio je s 2:0, a oba gola postigao je u prvom poluvremenu...

Apsolutnu dominaciju u francuskom Superkupu nastavio je PSG koji je stigao do svoje 12. titule. Na Parku prinčeva igrao je protiv Toulousea kojeg je nadigrao s 2:0 i donio novi trofej u klupsku riznicu.

Igraj na utakmice Ligue 1 na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Samo tri minute odolijevala je obrana Toulousea, a Parižani su poveli nakon jako lijepo odigrane akcije. Asistirao je Ousmane Dembele, a protivničkog čuvara mreže matirao je Kang-In Lee. Tako je stigao do svog drugog gola za klub.

U završnici prvog poluvremena Parižani su okrunili svoju bolju igru novim pogotkom. Ovoga puta pogodak je postigao Kylian Mbappe koji je sjajno poentirao nakon prodora u kazneni prostor.

Bio je to konačan rezultat prvog dijela, a na koncu i cijele utakmice. Parižani su ulogu favorita potvrdili te slavili više nego zasluženo.