Stanoinvest Futsal Pula i Futsal Dinamo vrlo uvjerljivi u četvrtfinalu Kupa Hrvatske

Mihaela Bradovski • petak, 01.03.2024.

Završni turnir Kupa Hrvatske u futsalu održava se u Dubrovniku, a prvi polufinalisti su Stanoinvest Futsal Pula i Futsal Dinamo. Obje momčadi uvjerljivim pobjedama potvrdile su status favorita...

Stanoinvest Futsal Pula i Futsal Dinamo doputovali su u Dubrovnik s jasnim ambicijama, ne žele samo nastupiti i poći prvu prepreku već su ciljevi oni maksimalni.

Igraj na utakmice Kupa Hrvatske u futsalu na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Krenuli su dobro, obje momčadi utrpale su po osam golova i glatko su slavile protiv nedoraslih Broda 035 i Novog Marofa.

Sastav iz Pule već do poluvremena stekao je visoku prednost protiv Brođana, a potpuno ih je dotukao u posljednjih deset minuta.

Na odmoru je na semaforu stajalo 4:1 zahvaljujući golovima Nike Vukmira, Joaquina Herrere, Manola Bilića i Davida Mataje. Jedini pogodak za Brod postigao je Ante Ćurković.

U drugom dijelu Brođani su odmah smanjili na 2:4 preko Domagoja Đurkovića, ali u završnici je Pula ipak odjurila do uvjerljive pobjede. Nove pogotke upisali su Mataja i Bilić, još po jedan su dodali Felipe Echeverry i Stefano Galešić.

Futsal Dinamo također je utrpao osam golova Novom Marofa, a za razliku od Futsal Pule nije primio niti.

Jedini kod Dinama koji je postigao dva pogotka bio je Mihovil Prgomet dok su po jedan dodali Kristijan Postružin, Luka Perić, Tihomir Novak, Antonio Konsuo, Toni Vučković i Nikola Gudasić.