Cibona 2022/23

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.01.2019.
Poruka: 3.449
14. listopada 2022. u 14:19

xxx01 je napisao/la:

obrisitonetijace je napisao/la:

Ja hladno stavio preko 2k na Mornar, dolazim na utakmicu i ako vidite luđaka koji navija za Mornar ja sam, ništa protiv Cibone samo osobna korist.

Vidi cijeli citat

pavicevici su ti slabi na cibonu, mozda ih nagrade dns

Vidi cijeli citat

Da, bas tako. Eto nas ce nagraditi a za kaj.Mi vas razvalili a vi SC, a ovi nas.Ako se dogodi da ih dobijemo kaj je tesko e onda ide Ciboni se poklonilo,svasta.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.01.2019.
Poruka: 3.449
14. listopada 2022. u 14:22

blackmamba24 je napisao/la:

Hercules je napisao/la:

Dobro, povrijedi nam se Ljubičić i mi ne potpisujemo Domagoja Vukovića - koji trenira sa Cibonom!? Halo!?

Vidi cijeli citat


Ma on je ozljedjen jos par mjeseci do negdje iza Nove. Zasad samo trenira sa Cibonom. 

Vidi cijeli citat

Vukovic se lijeci a ne da trenira.Kaj je s Arapovicem trenira za kaj, nije mi jasno. Zar se nije do sad osposobil za neko igranje, od ozljede je proslo  dosta vremena.

[uredio cibonaci - 14. listopada 2022. u 14:30]
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.460
14. listopada 2022. u 14:36

cibonaci je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:

obrisitonetijace je napisao/la:

Ja hladno stavio preko 2k na Mornar, dolazim na utakmicu i ako vidite luđaka koji navija za Mornar ja sam, ništa protiv Cibone samo osobna korist.

Vidi cijeli citat

pavicevici su ti slabi na cibonu, mozda ih nagrade dns

Vidi cijeli citat

Da, bas tako. Eto nas ce nagraditi a za kaj.Mi vas razvalili a vi SC, a ovi nas.Ako se dogodi da ih dobijemo kaj je tesko e onda ide Ciboni se poklonilo,svasta.

Vidi cijeli citat


na krivom si tragu

Alex Shved
Alex Shved
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.06.2020.
Poruka: 3.340
14. listopada 2022. u 20:14

Mislim da je switch puno pametniji kada nemaš centra, ali odluka na dušu Sesaru. Iskakanjem dopuštaš centru da zauzme poziciju pod košem, a onda je to koš ili faul. Nekad i oboje.

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.324
14. listopada 2022. u 20:24

frajeru trebaju 9 min. da utrpa 10 k., bit ce grozno za Cibonu

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.324
14. listopada 2022. u 20:28

obrisitonetijace je napisao/la:

Ja hladno stavio preko 2k na Mornar....

Vidi cijeli citat

to se tebi isplati? pa kvota i nije bas bajna

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.324
14. listopada 2022. u 20:44

Borna pokazuje zube

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.07.2014.
Poruka: 5.573
14. listopada 2022. u 20:48

Ma ovaj Bundovic he zivotinja. 13 minuta 12 koseva, 5 skokova i asistencija a Val 15. Uz to je i bolestan..

Alex Shved
Alex Shved
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.06.2020.
Poruka: 3.340
14. listopada 2022. u 21:02

Fenomenalan Kapusta. Bravo Cibona!

[uredio Alex Shved - 14. listopada 2022. u 21:02]
Mihael19
Mihael19
Mali dioničar
Pristupio: 06.06.2020.
Poruka: 5.313
14. listopada 2022. u 21:03

Alex Shved je napisao/la:

Fenomenalan Kapusta. Bravo Cibona!

Vidi cijeli citat


A i prekrasan je, isti Russell Crowe u Gladijatoru 

  • Najnovije
  • Najčitanije