Cibona 2022/23

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.07.2014.
Poruka: 5.573
20. listopada 2022. u 20:45

CiBoss702 je napisao/la:

U SN ima intervju sa Sesarom.

Slažem se s njim baš zbog toga jer je raspored ionako nikakav između HT Premijer lige i ABA lige, lakše se mogao derbi pomaknuti, a siguran sam da je svima bolje da je u 20:00h derbi nego u 18h.

 

Vidi cijeli citat

Sesar u pravu.Kako to neki zamisljaju igrati utakmicu s Dinamom pa na put u Beograd i igras u podne, koji termin. Stvarno je vrijeme da se nesto napravi oko rasporeda.

Mogli su s Dinamom i danas navecer ali izgleda nema dogovora.

Veseli da se Mesicek oporavlja a i  ova dva. Stvarno je tesko s 9 igraca igrati Abu i Premijerku.

Bruh
Bruh
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.01.2022.
Poruka: 858
20. listopada 2022. u 20:46

Rabljan je napisao/la:

cibonaci je napisao/la:

Kosarkoznalac je napisao/la:

Juniori dobili Zapad oko 20 razlike znači postoje...

Vidi cijeli citat

Dobar si, znaci postoje.... da guramo dalje pa dokle ide....a nadam se da cemo prezivjeti.😊

Vidi cijeli citat

Postoje ... velika rijeć. Juniora Cibona ima 6 igrača. Imao je 10 ali struka procijenila kako ima "puno djece u omladinskog pogona) da 4 se mogu zahvaliti. Istina je da 10 godišnji rad prijašne strukture dovela do toga da sadašnja živi od prošlog vremena (glave su ostale u '90 godina) i tako da imaju 6 igrača u juniora , 12 u kadeti i 14 igrača u predkadeti. Jedna Cibona danas kada pitaš klinca koji želi igrati košarku ne želi više doći. Nemaju termina za trening, fali trener za juniore, igraju sa majcama gdje fale brojevi, fale nadmajce. Pitam se kako još nisu riješili HKS sa kojim novcem kadeti i predkadeti (ako se kvalificiraju za jedinstvenu ligu) mogu putovati po našom ljepom Hrvatskom. Jedna od firme koje su blokirali račun Cibone u FINI je baš poduzeće koji je vršio tu uslugu (najam autobusa). 

Nadam se da se spase ali kako stoji sada situacija to je samo agonija.

Čestitam Upravi da su stavili tekmu sutra petak u 17:00 sat vremena prije derbi Hajduk-Dinamo. Ako ste željeli što manje gledatelja ČESTITAM. Odličan potez. Amaterizam u najviši nivo!

Vidi cijeli citat


 

Volio bi samo reći da ja još u životu nisam vidio da netko mlađi nosi obilježja cibonine škole ili općenito neke majice/dresove a jedan kaj sam ga znao trenirao za njih nije bio dobio nikakav merch kak bi se reklo a sada viđam sam kkdz majice i cedevita junior torbe i cijele setove odjeće....

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.01.2019.
Poruka: 3.449
20. listopada 2022. u 20:58

Podrska Sesaru i kad kaze mora misliti na ekipu, igrace i potrosnju.Nadam se da sutra nece biti velike potrosnje i da  cemo dobiti meni dragi Dinamo.

Vise me brine Mega i  kak cemo to s devet igraca i put i glupi termin u podne.

[uredio cibonaci - 20. listopada 2022. u 21:00]
m5anjak
m5anjak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.07.2018.
Poruka: 4.359
21. listopada 2022. u 00:13

Rabljan je napisao/la:

cibonaci je napisao/la:

Kosarkoznalac je napisao/la:

Juniori dobili Zapad oko 20 razlike znači postoje...

Vidi cijeli citat

Dobar si, znaci postoje.... da guramo dalje pa dokle ide....a nadam se da cemo prezivjeti.😊

Vidi cijeli citat

Čestitam Upravi da su stavili tekmu sutra petak u 17:00 sat vremena prije derbi Hajduk-Dinamo. Ako ste željeli što manje gledatelja ČESTITAM. Odličan potez. Amaterizam u najviši nivo!

Vidi cijeli citat

Dok se ne usuglase savez i aba liga, domaće prvenstvo će uvijek biti podređeno potrebama ekipa za utakmice u aba ligi. 
tak da bolje da imaju 28 sati za odmor (u to ulazi i putovanje za Beograd busom),  nego 24 sata za odmor. Uz dužno poštovanje nogometnim fanovima, imamo 3 povrijeđena igrača, zbog za Cibonu beznačajne tekme protiv Rudeša sigurno ne treba riskirat povredu još nekoga. 

Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.628
21. listopada 2022. u 00:13

Mene najviše brine rasplet svega oko Cibone, ne miriši mi ovo na dobro.

Rabljan
Rabljan
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.09.2014.
Poruka: 1.957
21. listopada 2022. u 08:23

Pitam se dali je normalno da trener Cibone odgovori za termine? Gdje je tu Sportski direktor? On je trebao nazvati Press i objasniti situaciju. Ponavljam već mijesecima da tu se više nezna tko vodi Cibonu, dali je to Sesar kao trener, dali je Rozić kao Sportski Direktor, dali je to Mario Petrović (https://www.cibona.com/momcad/uprava/) kao Predsjednik ... mala degresija .... dali je to Ivan Matašić kao predsjednik ili Tomislav Šerić kao (????). Svi mi ljubitelji KK Cibone svaki dan kada prolazimo kraj Dvorane gledamo prema kipa Dražena i mislimo dali ima kraja te agonije. 

A coach is someone who can give correction without causing resentment.
m5anjak
m5anjak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.07.2018.
Poruka: 4.359
21. listopada 2022. u 09:19

Rabljan je napisao/la:

Pitam se dali je normalno da trener Cibone odgovori za termine? Gdje je tu Sportski direktor? On je trebao nazvati Press i objasniti situaciju. Ponavljam već mijesecima da tu se više nezna tko vodi Cibonu, dali je to Sesar kao trener, dali je Rozić kao Sportski Direktor, dali je to Mario Petrović (https://www.cibona.com/momcad/uprava/) kao Predsjednik ... mala degresija .... dali je to Ivan Matašić kao predsjednik ili Tomislav Šerić kao (????). Svi mi ljubitelji KK Cibone svaki dan kada prolazimo kraj Dvorane gledamo prema kipa Dražena i mislimo dali ima kraja te agonije. 

Vidi cijeli citat

Ne vidim razlog zašto ne bi odgovorio na pitanje ako mu je postavljeno? 

Rabljan
Rabljan
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.09.2014.
Poruka: 1.957
21. listopada 2022. u 10:49

m5anjak je napisao/la:

Rabljan je napisao/la:

Pitam se dali je normalno da trener Cibone odgovori za termine? Gdje je tu Sportski direktor? On je trebao nazvati Press i objasniti situaciju. Ponavljam već mijesecima da tu se više nezna tko vodi Cibonu, dali je to Sesar kao trener, dali je Rozić kao Sportski Direktor, dali je to Mario Petrović (https://www.cibona.com/momcad/uprava/) kao Predsjednik ... mala degresija .... dali je to Ivan Matašić kao predsjednik ili Tomislav Šerić kao (????). Svi mi ljubitelji KK Cibone svaki dan kada prolazimo kraj Dvorane gledamo prema kipa Dražena i mislimo dali ima kraja te agonije. 

Vidi cijeli citat

Ne vidim razlog zašto ne bi odgovorio na pitanje ako mu je postavljeno? 

Vidi cijeli citat

Nije poanta da on ne treba odgovoriti ali to pitanje već tjedan dana se vrti u ZG i na kraju mora odgovoriti trener. Gdje je tu Rozić? NEka Sesar se koncetrira na tekmu a na ta pitanja treba netko drugi odgovoriti. 

A coach is someone who can give correction without causing resentment.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.09.2021.
Poruka: 1.086
21. listopada 2022. u 12:40

Ne kuzim cemu ova rasprava posebno u ovoj situaciji gdje nista nije normalno i uobicajeno kao kod uredenih klubova.

Ovo oko utakmice s Dinamom i terminom ne vidim problem svejedno kad se igra i u koliko sati.

Pobjediti i odmoriti se i pokusati iznenaditi Megu nazalost s 9 igraca.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.01.2019.
Poruka: 3.449
21. listopada 2022. u 13:36

Ne znam kako vi ali ja bih danas Bundu postedio i mislim da ovi ostali to mogu iznijeti pa cak i Kapustu.

Bundu bih samo kratko ako zapne da malo pogura jer njegova potrosnja je velika i bolje da je za Megu odmorniji.

  • Najnovije
  • Najčitanije