Kao što sam napisao uoči početka sezone kad su se mnogi sprdali s rosterom i trenerom: Cibona osvaja Premijerku, a u ABI sredina tablice bez stresiranja.
Sesar je jebeno dobar trener i polako to uviđaju i oni koji su ga hejtali. Uvijek izvlači maksimum iz igrača.
Bunda danas fenomentastičan.
O Mazi se sve već reklo, Sesar mu je već spasio karijeru u Gorici i najbolje zna kako iskoristiti njegove predispozicije.
Kapi će napokon u repku.
O Baki će se tek čuti, najbolja četvorka u ligi samo je uvijek morao igrati peticu silom prilika.
Majci kao u najboljim danima, a prošle je godine bio uvjerljivo najgori igrač pod Jovanovićem i Okornom.
Radovčić se diže iz utakmice u utakmicu.
Aranitović mi na prvu nije sjeo, ali vidim sada potencijal i Sesar će ga istesati u euroligaškog igrača.
Razloga za optimizam je puno jer stvari mogu ići samo na bolje.
Nadam se da će i navijači prepoznati da Cibona igra lijepu košarku pa će se i tribine pod tornjem sve više puniti.
“Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.”