agricola je napisao/la:
m5anjak je napisao/la:
Moram se osvrnut i na Bundu. Uvijek ga ograničavaju treneri na 15-tak minuta, a sad igrom slučaja kad su povrijeđeni igrači igra dosta i automatski najbolji igrač sto smo i očekivali od njega. Nadam se da će nastaviti s minutazom i kad se vrati Ljubicic, nek rade kak znaju, samo da igraju oni koji su najbolji najviše a ne da se svi namiruju
Vidi cijeli citat
Kod Sesara je koncepcija da 10 igrača relativno ravnopravno dijeli minutažu i da se protivnika lomi ritmom.
Tako se prije dve godine desilo da je Kapusta najbolji asistent lige, a igrao je samo 20 minuta u prosjeku.
Kad se svi oporave neće ih biti puno s više od 25 minuta u prosjeku.
Vidi cijeli citat
Apsolutno sam protiv toga , kao ujednacenih minuta, nisu svi igraci iste kvalitete i ne pruzaju isto i samo najbolji trebaju igrati.Mislim da je i Jova imao tu taktiku i nije bas bilo dobro.
Janez je to skratio i bilo je bolje.Mora se znati u ekipi tko pije a tko vodu nosi.Uostalom i Sesar ce biti odgovaran za eventualni neuspjeh ako to bude razlog.
Utakmica se lomi kvalitetnom i dobrom igrom kako pojedinaca tako i ekipe.Jedno je Premijerka a drugo Aba.
[uredio cibonaci - 27. listopada 2022. u 22:21]