Cibona 2022/23

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.01.2019.
Poruka: 3.449
27. listopada 2022. u 17:34

https://twitter.com/ABA_League/status/1585594652090142722?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Eembeddedtimeline%7Ctwterm%5Escreen-name%3AABA_League%7Ctwcon%5Es1

 

Kad ga aba hvali mozemo i mi.Ponoviti protiv Borca i idemo dalje.

Smajo se vraca, bravo.Pobjeda je nasa, pada i Borac.

[uredio cibonaci - 27. listopada 2022. u 17:38]
liquid sun
liquid sun
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.03.2012.
Poruka: 4.143
27. listopada 2022. u 17:58

Ajde sutra zabetonirajte borac na dno tablice.

kemp3
kemp3
Mali dioničar
Pristupio: 16.07.2016.
Poruka: 5.594
27. listopada 2022. u 19:28

m5anjak je napisao/la:

Sutra igrač vise u rotaciji 💪🏼

Vidi cijeli citat

Eto i jedan navijač više, povratak nakon više od 18 godina😉. Sve nekak imam tremu ponovu uć' u dvoranu🤣

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.01.2019.
Poruka: 3.449
27. listopada 2022. u 19:49

kemp3 je napisao/la:

m5anjak je napisao/la:

Sutra igrač vise u rotaciji 💪🏼

Vidi cijeli citat

Eto i jedan navijač više, povratak nakon više od 18 godina😉. Sve nekak imam tremu ponovu uć' u dvoranu🤣

Vidi cijeli citat

Kaj Kemp do sad si cekal, onda sutra bumo dobili. Bravo 😊 💪 HHC

kemp3
kemp3
Mali dioničar
Pristupio: 16.07.2016.
Poruka: 5.594
27. listopada 2022. u 19:59

cibonaci je napisao/la:

kemp3 je napisao/la:

m5anjak je napisao/la:

Sutra igrač vise u rotaciji 💪🏼

Vidi cijeli citat

Eto i jedan navijač više, povratak nakon više od 18 godina😉. Sve nekak imam tremu ponovu uć' u dvoranu🤣

Vidi cijeli citat

Kaj Kemp do sad si cekal, onda sutra bumo dobili. Bravo 😊 💪 HHC

Vidi cijeli citat

Shvatil sam da bum do penzije došao ako čekam da klub/Uprava postanu transparentni... pa rekoh idem podržat' igrače

m5anjak
m5anjak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.07.2018.
Poruka: 4.356
27. listopada 2022. u 20:41

Moram se osvrnut i na Bundu. Uvijek ga ograničavaju treneri na 15-tak minuta, a sad igrom slučaja kad su povrijeđeni igrači igra dosta i automatski najbolji igrač sto smo i očekivali od njega. Nadam se da će nastaviti s minutazom i kad se vrati Ljubicic, nek rade kak znaju, samo da igraju oni koji su najbolji najviše a ne da se svi namiruju

agricola
agricola
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.09.2021.
Poruka: 928
27. listopada 2022. u 21:01

m5anjak je napisao/la:

Moram se osvrnut i na Bundu. Uvijek ga ograničavaju treneri na 15-tak minuta, a sad igrom slučaja kad su povrijeđeni igrači igra dosta i automatski najbolji igrač sto smo i očekivali od njega. Nadam se da će nastaviti s minutazom i kad se vrati Ljubicic, nek rade kak znaju, samo da igraju oni koji su najbolji najviše a ne da se svi namiruju

Vidi cijeli citat


Kod Sesara je koncepcija da 10 igrača relativno ravnopravno dijeli minutažu i da se protivnika lomi ritmom. 

Tako se prije dve godine desilo da je Kapusta najbolji asistent lige, a igrao je samo 20 minuta u prosjeku. 

Kad se svi oporave neće ih biti puno s više od 25 minuta u prosjeku. 

“Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.”
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.01.2019.
Poruka: 3.449
27. listopada 2022. u 22:17

agricola je napisao/la:

m5anjak je napisao/la:

Moram se osvrnut i na Bundu. Uvijek ga ograničavaju treneri na 15-tak minuta, a sad igrom slučaja kad su povrijeđeni igrači igra dosta i automatski najbolji igrač sto smo i očekivali od njega. Nadam se da će nastaviti s minutazom i kad se vrati Ljubicic, nek rade kak znaju, samo da igraju oni koji su najbolji najviše a ne da se svi namiruju

Vidi cijeli citat


Kod Sesara je koncepcija da 10 igrača relativno ravnopravno dijeli minutažu i da se protivnika lomi ritmom. 

Tako se prije dve godine desilo da je Kapusta najbolji asistent lige, a igrao je samo 20 minuta u prosjeku. 

Kad se svi oporave neće ih biti puno s više od 25 minuta u prosjeku. 

Vidi cijeli citat

Apsolutno sam protiv toga , kao ujednacenih minuta, nisu svi igraci iste kvalitete i ne pruzaju isto i samo najbolji trebaju igrati.Mislim da je i Jova imao tu taktiku i nije bas bilo dobro.

Janez je to skratio i bilo je bolje.Mora se znati u ekipi tko pije a tko vodu nosi.Uostalom i Sesar ce biti odgovaran za eventualni neuspjeh ako to bude razlog.

Utakmica se lomi kvalitetnom i  dobrom igrom kako pojedinaca tako i ekipe.Jedno je Premijerka a drugo Aba.

[uredio cibonaci - 27. listopada 2022. u 22:21]
m5anjak
m5anjak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.07.2018.
Poruka: 4.356
27. listopada 2022. u 22:39

cibonaci je napisao/la:

agricola je napisao/la:

m5anjak je napisao/la:

Moram se osvrnut i na Bundu. Uvijek ga ograničavaju treneri na 15-tak minuta, a sad igrom slučaja kad su povrijeđeni igrači igra dosta i automatski najbolji igrač sto smo i očekivali od njega. Nadam se da će nastaviti s minutazom i kad se vrati Ljubicic, nek rade kak znaju, samo da igraju oni koji su najbolji najviše a ne da se svi namiruju

Vidi cijeli citat


Kod Sesara je koncepcija da 10 igrača relativno ravnopravno dijeli minutažu i da se protivnika lomi ritmom. 

Tako se prije dve godine desilo da je Kapusta najbolji asistent lige, a igrao je samo 20 minuta u prosjeku. 

Kad se svi oporave neće ih biti puno s više od 25 minuta u prosjeku. 

Vidi cijeli citat

Apsolutno sam protiv toga , kao ujednacenih minuta, nisu svi igraci iste kvalitete i ne pruzaju isto i samo najbolji trebaju igrati.Mislim da je i Jova imao tu taktiku i nije bas bilo dobro.

Janez je to skratio i bilo je bolje.Mora se znati u ekipi tko pije a tko vodu nosi.Uostalom i Sesar ce biti odgovaran za eventualni neuspjeh ako to bude razlog.

Utakmica se lomi kvalitetnom i  dobrom igrom kako pojedinaca tako i ekipe.Jedno je Premijerka a drugo Aba.

Vidi cijeli citat

Zato kapusta protiv Partizana ima 15 asistencija jer je igral preko 30 minuta. Prvi je asistent aba lige s 31min u prosjeku. 
Bundovic protiv SC derbya 10 min 4 poena izgubili sramotno. zadnje 2 tekme Bunda u prosjeku 30minuta i 26,5poena. Skraćena rotacija !!!

blackmamba24
blackmamba24
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2012.
Poruka: 6.737
28. listopada 2022. u 08:17

To je inace nacin rada srpskih trenera koji vole korsititi puno igraca. Medjutim u nasem slucaju to ne prolazi jer nemamo 12 kvalitetnih nego eventualno 3-4 kvalitetna a ostalo onako losi ili solidni igraci. I zato se slazem da glavni igraci moraju igrati 30ak minuta svaku utakmicu jer je to jedini nacin za pobjedu. Recimo Bunda. Ja ne znam kakav je on fizicki ali ako je dobar on mora imati 30+ jer je najbolji igrac. Ne vidim razlog zasto bi on, ako nema osobnih ili manjka kondicije, igrao recimo 18 minuta. To je glupost. 

Moj IG profil koji prati Cibonu - @wolfpack_cibona
  • Najnovije
  • Najčitanije