citamsamo je napisao/la:
kemp3 je napisao/la:
Kakvo je ovo ponašanje igrača i trenera? Rasture vas i pretvarate se da su suci nešto krivi.
Vidi cijeli citat
Kad je se to sve sa Kapustom i Bundom izdogadjalo? Vidim pise neka FB stranica da je bilo nekakvih scena
Vidi cijeli citat
Kapusta je bio isfrustriran svojom nemoći pa se svadjao sa sucima i na kraju im pokazao srednji prst.
Bunda ništa, bio je miran cijelo vrijeme, držao se za glavu na klupi...ušao je u drugom poluvremenu u zadnje 2 minute kad su svi ispali... napravio faul u napadu (bloku, postavljanju) i krenuo mirno prema svojoj polovici, a Jukić je divljao na klupi i dobacivao mu pa je i Bunda krenuo prema njemu. Na kraju je Bunda čestitao igračima Splita, jedino nisam vidio da li je pričao sa Jukićem🤣.
Realno, Jukić je bio isfrustriran svojim brzim faulovima, kao na našoj strani Mazalin.