Captain Tsubasa je napisao/la:
promatrac67 je napisao/la:
Captain Tsubasa je napisao/la:
Svaka čast BiH, opet Đedović bio najbolji. Šteta što je potpisao novi ugovor za Bayern Munchen, nakon ovog prvenstva bi sigurno dobio neki jaki ugovor u odličnom klubu, uvjerljivo najbolji igrač BiH na ovom prvenstvu. No nije im dosta, morati će vjerojatno dobiti Litvu, ili im se mora potrefiti nevjerojatan slijed ostalih rezultata
Vidi cijeli citat
Bayern ce relativno receno, uskoro, postati kosarkaska "velesila" Europe ...

Vidi cijeli citat
Time što su doveli pola Albe? I što imaju Pešića za trenera?
Jedino ne razumijem, otkud oni ove god u Euroligi, kada su bili 4. u sezoni i ispali u polufinalu Play Offa Bundeslige?
Imamo dosta para.