KK Zadar 2019./20.
liquid sun je napisao/la:
iadera je napisao/la:
liquid sun je napisao/la:
iadera je napisao/la:
Junakovic je ocajan u Zadru. Jako mi se svidija na onom pripremnom turniru protiv euroligasa, igra je odlicno. Ali, cini se da je to bilo to. Od prvog kola ABA lige do danas on nije jednu utakmicu bija od koristi, a puno san ocekiva od njega. Ocito je glava problem, al nije jedini koji je puka pod pritiskon u Zadru. Bilo je i vecih igraca koji nisu izdrzali. Jebena smo mi sredina. Zadar, ili ti ozivi karijeru ka Naglicu, Barisi Krasicu ili te ubije da se ostavis kosarke.
@moremoje - da, sere se po igracima neopravdano, ali krive si navea. Sere se po Allenu, koji cesto zna bit indijanac, al je daleko najbolji igrac ove ispodprosjecne ekipe i mora ga se istrpit. Covik nekad forsira da bi mu onu kosu pocupa, al onda sutra sam dobije Buducnost, prolazi ka vlak pored njihove obrane. Ljudi uvik zaboravljaju staru izreku jos iz Jazina: Da je uvik takav, ne bi u Zadru bija...
Split je bija opravdano umoran, nije normalno u tako malo vrimena igrati 2 teske utakmice, a Zadar bez 2 najbolja igraca. U kupu ce to biti drugacija prica ako ce oboje bit kompletni. Split moze bolje od ovog, ali Zadar ce imati golem motiv prid punon dvoranon koja nosi ime naseg Krese. Vrime je da se Kreso vrati doma.
Vidi cijeli citat
ja prije mislim da je junak limitiran sam po sebi ko igrac a ne samo da je glava u pitanju. Eno jucer je pobrao takav zvizduk kakav nije niko odavna. Po meni nezasluzeno. Ona trupina od kellera uvik dobije neki sramezljivi pljesak ali zvizduke nikad. I nakon toga udje u drugo poluvrijeme sa tricom, ukradenom loptom i kos faul... to nemoze neko slabe glave. Taj bi potonuo do kraja a on je odigrao odlicno drugo poluvrime
Vidi cijeli citat
Al opet s druge strane, da je toliko limitiran, misliš da bi odigra tako različita 2 poluvremena?? U momka se vidno uvuka strah, pumpa onu loptu, vrti se sam oko sebe, počeli su ga ostavljat na trici samoga ka centra teškaša, a on jadan gleda ne bi li šutnija ili bi, boji se još promašaja, pa još zvižduka. Pa krene pod koš, pa stane na po puta, pa ne zna što će, pa potegne neki šut s 3-4 m, pa i to fali. Sve mi ga ža došlo. Kad je onu prvu tricu stavija malo se opustija...
Vidi cijeli citat
svejedno, meni je bilo jako ruzno cuti one zvizduke. Kakvi lapani su prolazili kroz klub za koje je junak jordan pa nikad im se nije zvizdalo. Nego uvik neka potpora, bla,bla. Kakav takav je. Ono je bilo jadno
Vidi cijeli citat
velikoj vecini se zvizdalo kad bi do zasluzili.. Najsvježiji primjer ti je Dašić... Sjeti se samo. Tres je napisao/la:
liquid sun je napisao/la:
iadera je napisao/la:
liquid sun je napisao/la:
iadera je napisao/la:
Junakovic je ocajan u Zadru. Jako mi se svidija na onom pripremnom turniru protiv euroligasa, igra je odlicno. Ali, cini se da je to bilo to. Od prvog kola ABA lige do danas on nije jednu utakmicu bija od koristi, a puno san ocekiva od njega. Ocito je glava problem, al nije jedini koji je puka pod pritiskon u Zadru. Bilo je i vecih igraca koji nisu izdrzali. Jebena smo mi sredina. Zadar, ili ti ozivi karijeru ka Naglicu, Barisi Krasicu ili te ubije da se ostavis kosarke.
@moremoje - da, sere se po igracima neopravdano, ali krive si navea. Sere se po Allenu, koji cesto zna bit indijanac, al je daleko najbolji igrac ove ispodprosjecne ekipe i mora ga se istrpit. Covik nekad forsira da bi mu onu kosu pocupa, al onda sutra sam dobije Buducnost, prolazi ka vlak pored njihove obrane. Ljudi uvik zaboravljaju staru izreku jos iz Jazina: Da je uvik takav, ne bi u Zadru bija...
Split je bija opravdano umoran, nije normalno u tako malo vrimena igrati 2 teske utakmice, a Zadar bez 2 najbolja igraca. U kupu ce to biti drugacija prica ako ce oboje bit kompletni. Split moze bolje od ovog, ali Zadar ce imati golem motiv prid punon dvoranon koja nosi ime naseg Krese. Vrime je da se Kreso vrati doma.
Vidi cijeli citat
ja prije mislim da je junak limitiran sam po sebi ko igrac a ne samo da je glava u pitanju. Eno jucer je pobrao takav zvizduk kakav nije niko odavna. Po meni nezasluzeno. Ona trupina od kellera uvik dobije neki sramezljivi pljesak ali zvizduke nikad. I nakon toga udje u drugo poluvrijeme sa tricom, ukradenom loptom i kos faul... to nemoze neko slabe glave. Taj bi potonuo do kraja a on je odigrao odlicno drugo poluvrime
Vidi cijeli citat
Al opet s druge strane, da je toliko limitiran, misliš da bi odigra tako različita 2 poluvremena?? U momka se vidno uvuka strah, pumpa onu loptu, vrti se sam oko sebe, počeli su ga ostavljat na trici samoga ka centra teškaša, a on jadan gleda ne bi li šutnija ili bi, boji se još promašaja, pa još zvižduka. Pa krene pod koš, pa stane na po puta, pa ne zna što će, pa potegne neki šut s 3-4 m, pa i to fali. Sve mi ga ža došlo. Kad je onu prvu tricu stavija malo se opustija...
Vidi cijeli citat
svejedno, meni je bilo jako ruzno cuti one zvizduke. Kakvi lapani su prolazili kroz klub za koje je junak jordan pa nikad im se nije zvizdalo. Nego uvik neka potpora, bla,bla. Kakav takav je. Ono je bilo jadno
Vidi cijeli citat
velikoj vecini se zvizdalo kad bi do zasluzili.. Najsvježiji primjer ti je Dašić... Sjeti se samo. Vidi cijeli citat
Daške je bija čovik i popriča s tim lapanima što su zviždali i u dvorani i posli, i onda je posta miljenik navijača. Još kad se fizički dovea u red... Nadam se da će i Junaku tako okrenit sezonu jer ovo do sad je ispod svake razine pristojnog
Friends come and go, banners are forever.
liquid sun je napisao/la:
iadera je napisao/la:
liquid sun je napisao/la:
iadera je napisao/la:
Junakovic je ocajan u Zadru. Jako mi se svidija na onom pripremnom turniru protiv euroligasa, igra je odlicno. Ali, cini se da je to bilo to. Od prvog kola ABA lige do danas on nije jednu utakmicu bija od koristi, a puno san ocekiva od njega. Ocito je glava problem, al nije jedini koji je puka pod pritiskon u Zadru. Bilo je i vecih igraca koji nisu izdrzali. Jebena smo mi sredina. Zadar, ili ti ozivi karijeru ka Naglicu, Barisi Krasicu ili te ubije da se ostavis kosarke.
@moremoje - da, sere se po igracima neopravdano, ali krive si navea. Sere se po Allenu, koji cesto zna bit indijanac, al je daleko najbolji igrac ove ispodprosjecne ekipe i mora ga se istrpit. Covik nekad forsira da bi mu onu kosu pocupa, al onda sutra sam dobije Buducnost, prolazi ka vlak pored njihove obrane. Ljudi uvik zaboravljaju staru izreku jos iz Jazina: Da je uvik takav, ne bi u Zadru bija...
Split je bija opravdano umoran, nije normalno u tako malo vrimena igrati 2 teske utakmice, a Zadar bez 2 najbolja igraca. U kupu ce to biti drugacija prica ako ce oboje bit kompletni. Split moze bolje od ovog, ali Zadar ce imati golem motiv prid punon dvoranon koja nosi ime naseg Krese. Vrime je da se Kreso vrati doma.
Vidi cijeli citat
ja prije mislim da je junak limitiran sam po sebi ko igrac a ne samo da je glava u pitanju. Eno jucer je pobrao takav zvizduk kakav nije niko odavna. Po meni nezasluzeno. Ona trupina od kellera uvik dobije neki sramezljivi pljesak ali zvizduke nikad. I nakon toga udje u drugo poluvrijeme sa tricom, ukradenom loptom i kos faul... to nemoze neko slabe glave. Taj bi potonuo do kraja a on je odigrao odlicno drugo poluvrime
Vidi cijeli citat
Al opet s druge strane, da je toliko limitiran, misliš da bi odigra tako različita 2 poluvremena?? U momka se vidno uvuka strah, pumpa onu loptu, vrti se sam oko sebe, počeli su ga ostavljat na trici samoga ka centra teškaša, a on jadan gleda ne bi li šutnija ili bi, boji se još promašaja, pa još zvižduka. Pa krene pod koš, pa stane na po puta, pa ne zna što će, pa potegne neki šut s 3-4 m, pa i to fali. Sve mi ga ža došlo. Kad je onu prvu tricu stavija malo se opustija...
Vidi cijeli citat
svejedno, meni je bilo jako ruzno cuti one zvizduke. Kakvi lapani su prolazili kroz klub za koje je junak jordan pa nikad im se nije zvizdalo. Nego uvik neka potpora, bla,bla. Kakav takav je. Ono je bilo jadno
Vidi cijeli citat
Posteno covice si reka, ima vas i to veseli.
iadera je napisao/la:
liquid sun je napisao/la:
iadera je napisao/la:
Junakovic je ocajan u Zadru. Jako mi se svidija na onom pripremnom turniru protiv euroligasa, igra je odlicno. Ali, cini se da je to bilo to. Od prvog kola ABA lige do danas on nije jednu utakmicu bija od koristi, a puno san ocekiva od njega. Ocito je glava problem, al nije jedini koji je puka pod pritiskon u Zadru. Bilo je i vecih igraca koji nisu izdrzali. Jebena smo mi sredina. Zadar, ili ti ozivi karijeru ka Naglicu, Barisi Krasicu ili te ubije da se ostavis kosarke.
@moremoje - da, sere se po igracima neopravdano, ali krive si navea. Sere se po Allenu, koji cesto zna bit indijanac, al je daleko najbolji igrac ove ispodprosjecne ekipe i mora ga se istrpit. Covik nekad forsira da bi mu onu kosu pocupa, al onda sutra sam dobije Buducnost, prolazi ka vlak pored njihove obrane. Ljudi uvik zaboravljaju staru izreku jos iz Jazina: Da je uvik takav, ne bi u Zadru bija...
Split je bija opravdano umoran, nije normalno u tako malo vrimena igrati 2 teske utakmice, a Zadar bez 2 najbolja igraca. U kupu ce to biti drugacija prica ako ce oboje bit kompletni. Split moze bolje od ovog, ali Zadar ce imati golem motiv prid punon dvoranon koja nosi ime naseg Krese. Vrime je da se Kreso vrati doma.
Vidi cijeli citat
ja prije mislim da je junak limitiran sam po sebi ko igrac a ne samo da je glava u pitanju. Eno jucer je pobrao takav zvizduk kakav nije niko odavna. Po meni nezasluzeno. Ona trupina od kellera uvik dobije neki sramezljivi pljesak ali zvizduke nikad. I nakon toga udje u drugo poluvrijeme sa tricom, ukradenom loptom i kos faul... to nemoze neko slabe glave. Taj bi potonuo do kraja a on je odigrao odlicno drugo poluvrime
Vidi cijeli citat
Al opet s druge strane, da je toliko limitiran, misliš da bi odigra tako različita 2 poluvremena?? U momka se vidno uvuka strah, pumpa onu loptu, vrti se sam oko sebe, počeli su ga ostavljat na trici samoga ka centra teškaša, a on jadan gleda ne bi li šutnija ili bi, boji se još promašaja, pa još zvižduka. Pa krene pod koš, pa stane na po puta, pa ne zna što će, pa potegne neki šut s 3-4 m, pa i to fali. Sve mi ga ža došlo. Kad je onu prvu tricu stavija malo se opustija...
Vidi cijeli citat
Upravo to @iadera, pratim Zd kao i Široki, vidno se uvukao strah i nesigurnost u decka, a kada nemas samopouzdanja kurcina si, imao je dobrih utakmica Martin u ABI Krka,Mornar,Ceda.. ali treba vecu podrsku kao i vecina igraca.
Drag mi je Zadar, al opcenito prevelik pritisak se stavlja na igrace tu, nekad i iznad nekih ocekivanja. Naravno, Zadar zasluzuje puno bolje nego sto ima zadnjih 15 godina ali treba biti realniji.
Dosta igraca je odbilo Zd upravo radi tih stvari ovog ljeta,provjereno. I mislim da je to problem kod vas,sretno sutra drzimo fige braći
Košarkaši kompletirali redove u Opatiji: Reprezentaciji se priključili Hezonja i Zubac
Kraj jedne ere u Milwaukeeju: Giannis karijeru nastavlja u Miamiju
Litavski gorostas napušta Denver: Jokićev suigrač sve dogovorio sa Žalgirisom, čeka se raskid ugovora
Dallas Mavericksi izabrali novog trenera: Aktualni sveučilišni prvak na pragu preuzimanja momčadi
maci97 je napisao/la:
Tres je napisao/la:
liquid sun je napisao/la:
iadera je napisao/la:
liquid sun je napisao/la:
iadera je napisao/la:
Junakovic je ocajan u Zadru. Jako mi se svidija na onom pripremnom turniru protiv euroligasa, igra je odlicno. Ali, cini se da je to bilo to. Od prvog kola ABA lige do danas on nije jednu utakmicu bija od koristi, a puno san ocekiva od njega. Ocito je glava problem, al nije jedini koji je puka pod pritiskon u Zadru. Bilo je i vecih igraca koji nisu izdrzali. Jebena smo mi sredina. Zadar, ili ti ozivi karijeru ka Naglicu, Barisi Krasicu ili te ubije da se ostavis kosarke.
@moremoje - da, sere se po igracima neopravdano, ali krive si navea. Sere se po Allenu, koji cesto zna bit indijanac, al je daleko najbolji igrac ove ispodprosjecne ekipe i mora ga se istrpit. Covik nekad forsira da bi mu onu kosu pocupa, al onda sutra sam dobije Buducnost, prolazi ka vlak pored njihove obrane. Ljudi uvik zaboravljaju staru izreku jos iz Jazina: Da je uvik takav, ne bi u Zadru bija...
Split je bija opravdano umoran, nije normalno u tako malo vrimena igrati 2 teske utakmice, a Zadar bez 2 najbolja igraca. U kupu ce to biti drugacija prica ako ce oboje bit kompletni. Split moze bolje od ovog, ali Zadar ce imati golem motiv prid punon dvoranon koja nosi ime naseg Krese. Vrime je da se Kreso vrati doma.
Vidi cijeli citat
ja prije mislim da je junak limitiran sam po sebi ko igrac a ne samo da je glava u pitanju. Eno jucer je pobrao takav zvizduk kakav nije niko odavna. Po meni nezasluzeno. Ona trupina od kellera uvik dobije neki sramezljivi pljesak ali zvizduke nikad. I nakon toga udje u drugo poluvrijeme sa tricom, ukradenom loptom i kos faul... to nemoze neko slabe glave. Taj bi potonuo do kraja a on je odigrao odlicno drugo poluvrime
Vidi cijeli citat
Al opet s druge strane, da je toliko limitiran, misliš da bi odigra tako različita 2 poluvremena?? U momka se vidno uvuka strah, pumpa onu loptu, vrti se sam oko sebe, počeli su ga ostavljat na trici samoga ka centra teškaša, a on jadan gleda ne bi li šutnija ili bi, boji se još promašaja, pa još zvižduka. Pa krene pod koš, pa stane na po puta, pa ne zna što će, pa potegne neki šut s 3-4 m, pa i to fali. Sve mi ga ža došlo. Kad je onu prvu tricu stavija malo se opustija...
Vidi cijeli citat
svejedno, meni je bilo jako ruzno cuti one zvizduke. Kakvi lapani su prolazili kroz klub za koje je junak jordan pa nikad im se nije zvizdalo. Nego uvik neka potpora, bla,bla. Kakav takav je. Ono je bilo jadno
Vidi cijeli citat
velikoj vecini se zvizdalo kad bi do zasluzili.. Najsvježiji primjer ti je Dašić... Sjeti se samo. Vidi cijeli citat
Daške je bija čovik i popriča s tim lapanima što su zviždali i u dvorani i posli, i onda je posta miljenik navijača. Još kad se fizički dovea u red... Nadam se da će i Junaku tako okrenit sezonu jer ovo do sad je ispod svake razine pristojnog
Vidi cijeli citat
Ako su meni dobro rekli a nek me netko ispravi tko je bio tamo neznam protiv koga se igralo ali neka nebitnija utakmica gdje su se vukli ko prebijene macke netko mu je skinio mamu gdje je ovaj cuo i na poluvremenu dosao do juga i rekao da se njemu moze dirati sve osim majke, da zna da igra ko kurac i da zna da su nezadovoljni i ali samo da mu nediraju mater sve ostalo mogu,zvizdat,psovat njega itd.
Onda su se poslije te utakmice razgovarali ispred dvorane i poceo se druzit s njima tad..
Junakovic je dosad bio ocajan i to stoji i ja dalje ostajem da ga se treba rijesit.. Nema to veze s Sibenikom ili bilo kojom drugom stvari osim njegove igre. To isto tvrdim i za Siriščevića.
- Najnovije
- Najčitanije


Novi trener u Portlandu: Tvorac napada Wolvesa preuzima Blazerse i dočekuje oporavljenog Lillarda
1 dan•NBA

Posljednji test uoči kvalifikacija: Košarkaši u kompletnom sastavu protiv Italije traže formu za Cipar i Izrael
1 dan•Reprezentacija

NBA Draft: Predviđanja prve runde i detaljan vodič kroz najjaču generaciju posljednjih godina
1 dan•Originalno

Kraj jedne ere u Milwaukeeju: Giannis karijeru nastavlja u Miamiju
1 dan•NBA

Dallas Mavericksi izabrali novog trenera: Aktualni sveučilišni prvak na pragu preuzimanja momčadi
2 dana•NBA

Košarkaši kompletirali redove u Opatiji: Reprezentaciji se priključili Hezonja i Zubac
2 dana•Reprezentacija

Željko Obradović ponovno na klupi Panathinaikosa nakon 14 godina
3 dana•Grčka košarka

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
21 sat•Nogomet

UŽIVO: Škotska - Brazil 0:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina C)
59 min•Nogomet

KRONOLOGIJA: BiH - Katar 3:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina B)
4 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Švicarska - Kanada 2:1 (Svjetsko prvenstvo 2026., skupina B)
3 sata•Nogomet

BiH - Katar 3:1: Zmajevi pobjedom do drugog kruga Svjetskog prvenstva!
1 sat•Nogomet

UŽIVO: Maroko - Haiti 0:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina C)
52 min•Nogomet

BiH - Katar: Dvije reprezentacije koje pobjedom idu u drugi krug, a remijem ispadaju
9 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Panama - Hrvatska 0:1 (SP 2026.)
23 sata•Nogomet





