NBA 2010/11

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.05.2011.
Poruka: 9
17. svibnja 2011. u 00:13
Hvala na stranicama
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.05.2011.
Poruka: 9
17. svibnja 2011. u 00:13
Hvala na stranicama
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.05.2011.
Poruka: 9
17. svibnja 2011. u 00:14
Sorry za ovoliko postova zastopala ova kanta od kompjutera
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2010.
Poruka: 1.209
17. svibnja 2011. u 00:27
Evo odgledao cijelu. Vrh totalni.

Ono što me bolo u oči cijelu utakmicu jest loša igra Wadea, vidno je iscrpljen. Vidjet ćemo hoće li biti na pravoj razini u srijedu.

O obrani je već sve rečeno, odigrali su perfektno, preuzimanja su u drugom dijelu bila ko švicarski sat. Fascinira da mogu poslati i Noaha i Asika na vanjske igrače tijekom rotacije i da to ovi ne mogu iskoristiti (recimo CP3 je ubijao Lakerse kad bi nakon bloka Gasol ostao na njemu)

Napad je bio tečan, zabili su svi, Deng i Boozer skidali teret s Rosea kad je trebalo i tako se izbjeglo forsiranje u koje su znali upadati ranije tijekom playoffa. Premda je Booz preplaćen drago mi je što ne kuka zbog minutaže, koju trenutno dijeli s fantastičnim Tažom (digresija: slušao sam na prijenosu, nije ni Tadž ni Tađ već Taž, meko ž ), obojica po oko 25 minuta.

Uočio sam dvije glavne akcije koje uglavnom prolaze:

1) Pri visokom udvajanju Rosea, on spušta loptu kroz dvojicu do prvog visokog koji stoji na vrhu reketa, okreće se i na njega prelazi centar Miamia, što ostavlja slobodnog drugog visokog Chicaga koji onda dobija loptu na zicer. Ovo najčešće ide u trokutu Rose-Booz-Noah. Često se iznudi i faul pri zakucavanju/polaganju

2) Kad je Korver u postavi, prilikom njegovog izlaženja iz drugog bloka, ako se ne odluči na šut a udvoje ga, baca loptu pod koš samom Asiku koji to ladno završava.

Treba reći i da je Chicago "išlo" (buzzer CJ-a), pa ću prije otvorenih izljeva euforije pričekati drugu utakmicu.
Ali na kraju mislim da statistika otkriva što će biti ključ ove serije: Miami osim Trojice napadački raspoloženog je imao samo Chalmersa s onih nekoliko stavljenih šuteva i polaganjem. Možemo očekivati još nešto od Jonesa. I to je to. Tko će zabiti nešto za Heat kad netko od trojke ne bude mogao, ili bude na klupi? Gdje je ta druga postava? House ima gori status od Kranjčara, a dobio im je dvije utakmice tricama, Z više ni ne oblači dres, Haslem je miljama od forme, Miller minutažu dobija na kapaljku a šut je potpuno izgubio, Bibby može ubosti neku trojku ali to je sve...ja jednostavno ne vidim tko može povući Miami, a izgleda da se posljedice počinju pokazivati na Wadeu.

I za kraj, recite da sam dosadan, ali još jednom play of the day


Negdje u Brazilu, Varejao se smije
gorc
gorc
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.01.2008.
Poruka: 13.756
17. svibnja 2011. u 00:34
kako bi Boozer reko : velika dvojka i bosh 
...ništa ja nisam vidio,ja sammmmm pio vodu...
trn_u_oku
trn_u_oku
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.09.2009.
Poruka: 634
17. svibnja 2011. u 00:46
Steph Curry je napisao/la:
riki_mo je napisao/la:

Mani se torrenta, skidaj s myp2p, ide mnogo brže. Ja sam skinuo tekmu za sat. Istina je da su u zadnjih par dana dostupni sadržaji za skidanje nekako lošiji, teži za skidanje. Kao da je par najboljih i najbrzih aplaudera otislo na godisnji. Opet, bolje je nego skidati sa torrenta.
Vidi cijeli citat

 
1.5 GB za malo više od sat vremena, s tim da sam u isto vrijeme surfao i gledao youtube, pa bi vjerovatno bez toga bilo gotovo za sat

Vidi cijeli citat


daj molim te postavi link od torrenta ako ti nije problem!! hvala ti unaprijed
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.397
17. svibnja 2011. u 01:03
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2010.
Poruka: 1.209
17. svibnja 2011. u 01:46
Ne znam jel smijem, al evo

Jel ovo Lebronko od prošle sezone protiv Chicaga? Kad ga je Noah prozvao?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.08.2010.
Poruka: 858
17. svibnja 2011. u 01:50
Steph Curry je napisao/la:
Ne znam jel smijem, al evo

Jel ovo Lebronko od prošle sezone protiv Chicaga? Kad ga je Noah prozvao?
Vidi cijeli citat

http://www.youtube.com/watch?v=kroxmCZUgQ4
trn_u_oku
trn_u_oku
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.09.2009.
Poruka: 634
17. svibnja 2011. u 03:27
Steph Curry je napisao/la:
Ne znam jel smijem, al evo

Jel ovo Lebronko od prošle sezone protiv Chicaga? Kad ga je Noah prozvao?
Vidi cijeli citat


fALA ti Curry
  • Najnovije
  • Najčitanije