NBA 2010/11

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.185
19. svibnja 2011. u 02:49
kindofmagic je napisao/la:
Jamaal!!!  Koji dunk...
Vidi cijeli citat

Pa i nije baš neki strašni dunk.
Sramota koliko već skokova u napadu mogli su se već odvojiti,da ne dopuštaju toliko ofanzivnih skokova 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.08.2010.
Poruka: 858
19. svibnja 2011. u 02:51
Josip321 je napisao/la:
kuly1990 je napisao/la:
http://www.fromsport.com/
http://www.myp2p.eu/index.php?part=home
Vidi cijeli citat


Hvala.
Vidi cijeli citat

http://www.fromsportcom.com/v-2/6/144/v-274470.html
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.10.2010.
Poruka: 59
19. svibnja 2011. u 02:53
Ajme,Udonis ulazi....kaj to prvi put nakon ozljede?!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.02.2009.
Poruka: 2.731
19. svibnja 2011. u 02:54
3-17 ima sut CHI mogu bit super sretni da gube samo 14-11.. evo sad  je 14-13
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.10.2010.
Poruka: 59
19. svibnja 2011. u 02:55
zrinkec je napisao/la:
kindofmagic je napisao/la:
Jamaal!!!  Koji dunk...
Vidi cijeli citat

Pa i nije baš neki strašni dunk.
Sramota koliko već skokova u napadu mogli su se već odvojiti,da ne dopuštaju toliko ofanzivnih skokova 
Vidi cijeli citat


Čuj,za čovjeka koji je skupio sat vremena igre u sezoni,koji ima 32 godine i koji zakuca preko blokade Noaha(brijem)....reko bi da je strašni dunk :)

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.08.2010.
Poruka: 858
19. svibnja 2011. u 02:58

[uredio kuly1990 - 19. svibnja 2011. u 02:58]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.11.2010.
Poruka: 1.862
19. svibnja 2011. u 03:03
Kaj izvodi ovaj Spoelstra, Howard i Magloire su mu unutra a Ilgauskas i Dampier neaktivni, e svasta
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.10.2010.
Poruka: 59
19. svibnja 2011. u 03:05
O bože,Deng a midcourt three at the buzzer :D
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.11.2010.
Poruka: 1.862
19. svibnja 2011. u 03:05
Deng haha a je uletila
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.10.2010.
Poruka: 59
19. svibnja 2011. u 03:09
Kaže Reggie,ako se ovakva igra Miamija nastavi i ne dogode se drastične promjene....nemojte se čudit ako bude metle(to reko prije trice sa centra)....


  • Najnovije
  • Najčitanije