NBA 2010/11

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.08.2008.
Poruka: 741
20. svibnja 2011. u 10:33
Marko Marušić je napisao/la:
ne kuzim kako ovaj jos radi na sportklubu. kakvu jebenu vezu mora imat da ga ne iskljuce usred prenosa. bilo tko s foruma bi zanimljivije prenosio utakmicu...
Vidi cijeli citat

jeli će to uči!?!!?!?!
koji bog
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
20. svibnja 2011. u 16:38
Gledah ovog Westbrooka mnogo puta,ali nakon ove 2 tekme protiv Dallasa mogu reć da je lik ne vredi 45 centi kak bi to neki rekli,najobičniji egoista koji je niškoristi za svoju momčad,bljuje mi se dok vidim tog lika,najgori play lige,štetočina kakve nema..Da ga trejdaju za npr. Sebastiana Telfaira dajem kuću da bi bili prvaci,jer nijedan drugi play nemre napravit tolko štete ko taj Westbrook..
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
20. svibnja 2011. u 16:42

Bez Westbrooka OKC možda ne bi ni došao do finala konferencije.
Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
20. svibnja 2011. u 16:45
riki_mo je napisao/la:

Bez Westbrooka OKC možda ne bi ni došao do finala konferencije.
Vidi cijeli citat

Dok sa njim u glavnoj ulozi mogu prekrižit naslov..Njemu treba malo žešći zaokret u glavi
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
20. svibnja 2011. u 16:47
Captain Jack je napisao/la:
riki_mo je napisao/la:

Bez Westbrooka OKC možda ne bi ni došao do finala konferencije.
Vidi cijeli citat

Dok sa njim u glavnoj ulozi mogu prekrižit naslov..Njemu treba malo žešći zaokret u glavi
Vidi cijeli citat


Momak ima 22 godine, te je njegovo ponašanje u igri, kao i odluke koje donosi u skladu sa godinama koje ima. Istina je da u NBA ligi ima već ukroćenih igrača tih godina, ali to ne mora biti pravilo.
Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.10.2010.
Poruka: 1.279
20. svibnja 2011. u 16:49
dvije stvari nedostaju westbrooku.

1) taktičnost

2) šut

ostalog svega ima na bacanje. hrabar, atletski frik, dobro baca slobodna što je s obzirom na prodore koji su mu ipak jača strana iznimno važno, dobra igra u obrani, borbenost, dobro krade lopte, vuče kontre u maniri rosea... 

ove dvije mane će se ispravit. šut je vježba a punu zrelost će doživjet kroz nekoliko sezona... ipak ima 22 godine i do sada je u svakoj sezoni pokazao napredak.

malo mi već žuljaju živce sve te primjedbe na njega... kao da nije zabio 20 jučer i ne čini baš ništa... a te priče da je egonja ne drže vodu. pa samo pogledajte kako reagira kad maynor zabije ili bilo tko drugi. ne znam, meni ostavlja dojam totalno timskog igrača i u redu momka. to što ga na tapeti imaju ovi na ispod obruča je totalno irelevantno.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2010.
Poruka: 1.209
20. svibnja 2011. u 17:05
Lako za Westbrooka ... Fear the Beard. Harden je kraljina
A Durant sa betoniranjem Haywooda?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.04.2011.
Poruka: 842
20. svibnja 2011. u 17:12
brzopotezni je napisao/la:
dvije stvari nedostaju westbrooku.

1) taktičnost

2) šut

ostalog svega ima na bacanje. hrabar, atletski frik, dobro baca slobodna što je s obzirom na prodore koji su mu ipak jača strana iznimno važno, dobra igra u obrani, borbenost, dobro krade lopte, vuče kontre u maniri rosea... 

ove dvije mane će se ispravit. šut je vježba a punu zrelost će doživjet kroz nekoliko sezona... ipak ima 22 godine i do sada je u svakoj sezoni pokazao napredak.

malo mi već žuljaju živce sve te primjedbe na njega... kao da nije zabio 20 jučer i ne čini baš ništa... a te priče da je egonja ne drže vodu. pa samo pogledajte kako reagira kad maynor zabije ili bilo tko drugi. ne znam, meni ostavlja dojam totalno timskog igrača i u redu momka. to što ga na tapeti imaju ovi na ispod obruča je totalno irelevantno.
Vidi cijeli citat


Slažem se, meni isto izgleda ok lik i timski igrač. Kod njega mi se čini da svaku utakmicu da hoće može imati 10/12 assista, ali on je željan šuta, i to ga jebe. Kad ga ide neka puca, ali kad ga ne ide šut morao bi razigrati ekipu ili ići na ulaz. 

Kažeš šut je vježba, hmm, to je zajebano pitanje. Kako kome, čitao sam da je Rondo prošle sezone po dva sata dnevno vježbao šut sa Allenom, a na kraju opet nema šut. Nije Westbrook sad toliko očajan kao Rondo kod šuta, ali trebao bi raditi na njemu. Njega je možda najviše sjebalo, da ne kažem pogodilo šta je vukao Oklahomu sa fenomenalnim brojkama, dok je Durant bija out, povratkom Duranta opet se vratija u realnost, odnosno njegov status je postao 2. violina, again, a to se njemu očito ne sviđa. Navodno je sinoć nešto dobacivao treneru, nakon šta ga je povuka s terena, i ne bi me čudilo da ga Oklahoma tradea, ne bi volija, ali...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.06.2007.
Poruka: 3.425
20. svibnja 2011. u 17:20
West je takav tip igraca, nema veze, samo ne mogu da pomislim sta bi Thundersi uradili i dokle bi stigli da im je jedan play poput Nasha.
Dobri su i ovako ali mislim da to nije njihov maksimum, da urade neki trade, dovedu Paula za Westbrooka, to bi bio pun pogodak...slatki snovi
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.10.2010.
Poruka: 1.279
20. svibnja 2011. u 17:41
kad vidim matta bonnera kako katapultira trojke sa skoro 50% uspješnosti vjerujem u onaj slogan : Impossible is nothing.

Harden je materijal za all star. u to sam siguran. Da ga recimo staviš u Minesottu bio bi na 25 poena. ima OKC brutalnu klupu. kad vidim onog collisona kako je nesebičan i marljiv onda mi je drago da dobiva 13 milijuna dolara. takvi tipovi su dragocjeni.

  • Najnovije
  • Najčitanije