brzopotezni je napisao/la:
dvije stvari nedostaju westbrooku.
1) taktičnost
2) šut
ostalog svega ima na bacanje. hrabar, atletski frik, dobro baca slobodna što je s obzirom na prodore koji su mu ipak jača strana iznimno važno, dobra igra u obrani, borbenost, dobro krade lopte, vuče kontre u maniri rosea...
ove dvije mane će se ispravit. šut je vježba a punu zrelost će doživjet kroz nekoliko sezona... ipak ima 22 godine i do sada je u svakoj sezoni pokazao napredak.
malo mi već žuljaju živce sve te primjedbe na njega... kao da nije zabio 20 jučer i ne čini baš ništa... a te priče da je egonja ne drže vodu. pa samo pogledajte kako reagira kad maynor zabije ili bilo tko drugi. ne znam, meni ostavlja dojam totalno timskog igrača i u redu momka. to što ga na tapeti imaju ovi na ispod obruča je totalno irelevantno.
Vidi cijeli citat
Slažem se, meni isto izgleda ok lik i timski igrač. Kod njega mi se čini da svaku utakmicu da hoće može imati 10/12 assista, ali on je željan šuta, i to ga jebe. Kad ga ide neka puca, ali kad ga ne ide šut morao bi razigrati ekipu ili ići na ulaz.
Kažeš šut je vježba, hmm, to je zajebano pitanje. Kako kome, čitao sam da je Rondo prošle sezone po dva sata dnevno vježbao šut sa Allenom, a na kraju opet nema šut. Nije Westbrook sad toliko očajan kao Rondo kod šuta, ali trebao bi raditi na njemu. Njega je možda najviše sjebalo, da ne kažem pogodilo šta je vukao Oklahomu sa fenomenalnim brojkama, dok je Durant bija out, povratkom Duranta opet se vratija u realnost, odnosno njegov status je postao 2. violina, again, a to se njemu očito ne sviđa. Navodno je sinoć nešto dobacivao treneru, nakon šta ga je povuka s terena, i ne bi me čudilo da ga Oklahoma tradea, ne bi volija, ali...