NBA 2010/11

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.10.2010.
Poruka: 1.279
21. svibnja 2011. u 17:04
madmax17 je napisao/la:
http://espn.go.com/video/clip?id=6569403&categoryid=2459788

Najbolja zakucavanja u playoffu ove godine.

Adelman bliže Lakersima nego Shaw koji je bliže Warriorsima.

Vidi cijeli citat



ova voditeljica je idealna žena.

zgodna je i još uz to prati nba.    čudo jedno.

a zakucavanja su baš podla i monstruozna. ono durantovo je pokušaj ubojstva.


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2010.
Poruka: 1.209
21. svibnja 2011. u 17:30
Podlo zakucavanje
Čuo sam svakakve pridjeve vezane uz tu riječ, ali ovaj je novi
[uredio Steph Curry - 21. svibnja 2011. u 17:32]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.09.2004.
Poruka: 1.482
21. svibnja 2011. u 17:43
goikoetxea je napisao/la:
sad malo razmisljam i palo mi je na pamet koliko su ove sezone napredovali igraci koji su ovog ljeta igrali na svijetskom. tojest mozda nisu napredovali ali su napravili korak prema velikim stvarima.

durant i rose briljiraju, jedan je mvp drugi najbolji strijelac a svoje ekipe vode prema finalu nba. chandler igra sezonu karijere, briljantan u obrani solidan u napadu. gordon se potvrdio kao jedan od najboljih sutera u ligi. kevin love je radio cudesa s onim dabl dablovima. granger i igoudala su postali pravi europski tip kosarkasa koji su u stanji podretid se ekipi i suigracima- izborili playoff i dostojanstveno ispali od boljeg. westbrooka mozemo pljuvat al nema dvojbe da je napravio ogroman iskorak u karijeri.. odom  puno bolji nego lani, mozda i najbolji laker ili bar najkonstantniji. gay je takodjer imao ponajbolju sezonu karijere ako gledamo brojke, steta ozljede...

uglavnom, mozda je to iskustvo sa sp-a pozitivno utjecalo na igrace jer svi su mahom imali najbolje sezone karijere. ako smo prije sezone pricali da je ovo 3.,4. postava amerikanaca ove sezone se to vise ne moze. mozda nema veze sa sp-om al recimo da mi je drago da ih je vecina napredovala
Vidi cijeli citat


Cijele sezone pratim te igrace i zelim nesto slicno napisati, ali sam cekao da zavrsi sezona. Naravno da su to sve mladi talentirani igraci od kojih se ocekuje napredak, ali ovo ne moze biti slucajnost i mislim da tu SP ima i te kakvu ulogu i vecini tih igraca ce ovo SP vjerojatno predstavljati prekretnicu u karijeri. Mislim da bi tu Ameri i te kako trebali izvuci pouke i shvatiti da se od ostatka svijeta moze puno nauciti u kosarci. Zapravo mislim da je tu i objasnjenje zasto je u samo 20-tak godina gotovo nestala razlike izmedju NBA i ostalih. Ostatak svijeta je puno naucio od Amera bez da je odbacio svoj stil dok su Ameri zivjeli u samozavaravanju da su najbolji i odbijali se prilagoditi (kad se samo sjetim koliko odlicnih igraca nije uspjelo u NBA-u zbog nefleksibilnosti njihovih trenera, a mogli su jako oplemeniti NBA). Medjutim, to je vjerojatno posebna tema i ne bih htio zagaditi ovu temu s tom raspravom. Ta rasprava moze pockati ljeto kada nece biti utakmica za komentiranje ;)

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2010.
Poruka: 1.209
21. svibnja 2011. u 22:52
Dobar video o odrastanju u Chicagu, govore Wadeova sestra i Roseov brat.
Umro sam kad sam vidio sliku Dwyanea ko klinca, ima istu facu kad pozira ko i sad:


Dok sam je tražio, naletio sam na ovaj link, sa slikama igrača iz djetinjstva. Pogledajte malog Dirka

[uredio Steph Curry - 21. svibnja 2011. u 22:54]
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.392
21. svibnja 2011. u 23:13
Nash sa nogometnom loptom normalno, prva i jedina ljubav 
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.392
21. svibnja 2011. u 23:43
http://www.youtube.com/watch?v=G_vU84L7YAI&t=1m41s

Predobar je, koji smisao za humor  nadam se da će raditi na tv-u kada završi karijeru, pitanje Jeff Van Gundyu je najjače ikada 
[uredio madmax17 - 21. svibnja 2011. u 23:45]
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
Seattle
Seattle
Dokazano ovisan
Pristupio: 29.05.2004.
Poruka: 10.294
22. svibnja 2011. u 00:13
madmax17 je napisao/la:
Nash sa nogometnom loptom normalno, prva i jedina ljubav 
Vidi cijeli citat


Nash je stvarno legenda. Neku noc gledam Vancouver - San Jose i prikaze Nash, sjedi u nekim normalnim mjestima (nista loza). Usput, clan je grupe koja je vlasnik Vancouver Whitecaps, novog tima u MLS. 
“Kam hit this tight end SO HARD, I swear I saw that TE’s soul leave Qwest Field right on that 35 yard line.”
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
22. svibnja 2011. u 01:09
Seattle je napisao/la:
madmax17 je napisao/la:
Nash sa nogometnom loptom normalno, prva i jedina ljubav 
Vidi cijeli citat


Nash je stvarno legenda. Neku noc gledam Vancouver - San Jose i prikaze Nash, sjedi u nekim normalnim mjestima (nista loza). Usput, clan je grupe koja je vlasnik Vancouver Whitecaps, novog tima u MLS. 
Vidi cijeli citat

I veliki navijač Crottenhama
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
skabrnjanac
skabrnjanac
Željan dokazivanja
Pristupio: 06.01.2005.
Poruka: 482
22. svibnja 2011. u 03:08
pocinje!!!!!! aj konacno neka korist od tog sportkluba da daju sve utakmice!!!!
idemo OKC!!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.02.2009.
Poruka: 2.731
22. svibnja 2011. u 03:25
8-18 ode westbrook na klupu..
  • Najnovije
  • Najčitanije