NBA 2010/11

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.02.2009.
Poruka: 2.731
22. svibnja 2011. u 03:29
joj sto volim kad ekipa A dobije prvu tekmu  pa citam.. ma razbice ih ovo je gotovo u 4 najvise 5 tekmi,metla  islicno...
pa ekipa B dobije tekmu dva pa citam ma reko sam vam ja pa kaj ne kuzite da su oni duplo bolji ekipa a je gotova il su stari il su umorni il ne slusaju trenera...
i tako se taj roller coaster izokrene 4-5 puta tokom serije ovisno kolko dugo serija traje..
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.02.2009.
Poruka: 2.731
22. svibnja 2011. u 03:40
35 -12 oce ova razlika ikad prestat rasti..
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.10.2010.
Poruka: 59
22. svibnja 2011. u 04:09
Navijači Thundera svi u plavom....Dallas plavi,malo da se stiltaš u 4 ujutro :)
Seattle
Seattle
Dokazano ovisan
Pristupio: 29.05.2004.
Poruka: 10.294
22. svibnja 2011. u 06:28
kindofmagic je napisao/la:
Navijači Thundera svi u plavom....Dallas plavi,malo da se stiltaš u 4 ujutro :)
Vidi cijeli citat


Tako je bilo i u Dallasu.  Navijaci u plavom i OKC u plavom. 

“Kam hit this tight end SO HARD, I swear I saw that TE’s soul leave Qwest Field right on that 35 yard line.”
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.167
22. svibnja 2011. u 07:27
Evo baš pogleda snimku fantastično od početka Dallas dobru obranu su igrali.
Od početka do kraja držali prednost nije bilo šanse da se OKC približi.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
22. svibnja 2011. u 10:30
Ma zato je Dallas u prednosti, jednostavno lepeza kvalitete je veća od OKCove, nadalje nitko nije bio raspoložen od OKC igrača, tako kod Dallasa nije ni trebalo puno ih za pobjedu!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.03.2011.
Poruka: 435
22. svibnja 2011. u 11:06
Iznenadio me rez, odnosno 1.pol, ali nisam gledao tekmu pa nemogu nista komentirati. Vjerojatno cu pogledat snimku prije finala istoka.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.03.2011.
Poruka: 435
22. svibnja 2011. u 11:10
btw sto se tice Nasha, luuuuud je lik,


imao je svoj youtube channel koji je updejtao stalno, radio je sketcheve s suigracima iz aviona kad bi putovali i razna sranja, isplati se pogledat za nasmijat se:

Nash Official YouTube Channel
MEGALODON
MEGALODON
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.02.2005.
Poruka: 1.722
22. svibnja 2011. u 11:11
Zidanes&Pavones je napisao/la:
Ma zato je Dallas u prednosti, jednostavno lepeza kvalitete je veća od OKCove, nadalje nitko nije bio raspoložen od OKC igrača, tako kod Dallasa nije ni trebalo puno ih za pobjedu!
Vidi cijeli citat


Nisu bili raspolozeni jer su ih od pocetka ustopali agresivnom obranom i nisu im dali da se razmasu ,iako je u zavrsnici bilo zagustilo , Dallas je sjedne strane opucao par glupih trica sto je omogucilo OKC-u da  dodju na pristojniju razliku , - 6 je bilo,  ali opet i OKC je ispucao brdo ishitrenih trica i onda Dallas ipak dolazi pameti i igra  pick&roll na Nowitzkog koji se  na poludistanci rijesava Collinsona i zabija u par navrata. 
Ni nije to neko iznenadjenje sto je Dallas dobio jer je bilo nemoguce ocekivati da ce OKC - ponoviti onako briljatnu utakmicu kao sto im je bila druga tekma. Vise sanse imaju da je ponove sad u slijedecoj. 

[uredio MEGALODON - 22. svibnja 2011. u 11:19]
riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
22. svibnja 2011. u 11:20

Čisti minimalizam bila je noćašnja utakmica. Nikoga nije nešto posebno išlo, mislim glavne igrače. OKC je krenuo loše sa šutom, izgubio dosta lopti, Mavsi brzo otišli na +15. To je bila priča prve četvrtine, kasnije je prednost dolazila i na 23, ali je na poluvremenu bila 16. OKC se kasnije malo digao, ali opet to nije bilo to. Bez Duranta i Hardena OKC-u naprosto fali poena. Westbrook je dobrim djelom utakmice djelovao najbolje od domaćih, ali ni on nije mogao više osim da ekipu dovuče na neku razliku koja je mogla donijeti zanimljivu završnicu. Onda je Harden fulao tricu, pa Durant tricu i dvicu, Westbrook pogubio neke lopte.

Dallas je dobio važu utakmicu sa Dirkovim šutem 7-21, Terryevim 3-12, uz odličan učinak Chandlera (kojeg komentator SK zove Čendler Tajson) i Mariona. Da je Dirk imao malo bolju večer ili da su Terry i Peđa imali jednu od onih svojih noći kad sve pogađaju, ovo je moglo završiti sa +30.


[uredio riki_mo - 22. svibnja 2011. u 11:23]
Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
  • Najnovije
  • Najčitanije