NBA 2010/11

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2010.
Poruka: 1.209
23. svibnja 2011. u 07:13
Jebemu, ovaj momak James stvara probleme.
A ona rasprava o dresovima je smiješna, tko misli da igrač skoncentriran na igru vidi išta van parketa nikad nije igrao basket.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 10.254
23. svibnja 2011. u 09:13
10 asista, 2 banane, 2 ukradene, nijedna izgubljena i 22 poena, koja partija jamesa
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.167
23. svibnja 2011. u 09:31
russellosk je napisao/la:
10 asista, 2 banane, 2 ukradene, nijedna izgubljena i 22 poena, koja partija jamesa
Vidi cijeli citat

Vidi se koliko je spreman za ovaj playoff 
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.780
23. svibnja 2011. u 11:14
Bosh odigrao sjajnu tekmu....mislim da je imao 9 consecutive made shots....
jos da je imao koji skok više bilo bi za čistu peticu
kod bullsa dobar boozer(26+17)...samo je na kraju popio par banana
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
23. svibnja 2011. u 11:25

Nakon večerašnje utakmice, mislim da je ovo gotova serija, Miami se zahuktao i jednostavno neće stati tako olako! LBJ igra najbolju kosarku do sada, ne znam kad sam ga ikada vidio onakvog, lijepi banane boozeru, krade lopte, leti po terenu ko sumanut. Svaka cast LBJ. Bosh jednostavno sinoc napokon pokazao zube, Gibson ga išao izprovocirat trash talkom, na kraju probudila se prava zvijer u Boshu. Wade je bio kriminalan prvo poluvrijeme, drugo je malo bio bolji, ali su zato ova dvojica odigrala za čistu peticu! Kod Chicaga, odličan Boozer u ofanzivi, ali brate kriminalan u obrani, Rose jednostavno nema court vision, par napada koje je vukao u tranziciji je katastrofalno odigrao. Momak se ne boji nikoga i to mu je veliki plus, ima nevjerovatnu brzinu, ali Miami jednostavno stisnuo reket, i ne daju mu ulaze! Noah brzo skupio osobne, ostali su bili na utakmici, nisu nista ekstra pokazali!

Po meni najbeći problem Chicaga je u tome, šta ima jednodimenzionalne igrače, znači imaš Boozera koji je odličan u napadu i los u obrani, onda imaš Ašika koji je obratno i Noaha isto, isto tako vrijedi za recimo Brewera i Korvera, Boogansa i druge. Jednostavno LBJ, Wade i po Bosh u ovoj seriji mogu odigrati jebeno u oba smijera, i to je šta donosi razliku! Izašao je podatak pred kraj poluvremena da Noah ima 6 asista, a Rose 0! Jednostavno ovakav sustav Chicaga ne može iznjeti pobjedu, previše je tu rupa. Iskreno navijam za Bullse, ali ne vidim način da dobiju Heat, posebice kad se zna da Heat ima skor doma 7-0 u playoffu!

riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
23. svibnja 2011. u 11:32

Nisam još pogledao utakmicu, još se skida, ali kad vidim izvještaje i sve ostalo, drago mi je zbog Bosha, sto na pravi nacin odgovara svakoraznim napisima i uvredama po nasim i inim forumima. Napisima koji ne stoje ni za Barisu Krasica, a kamo li za nekog all star igraca, glavnu visoku opciju USA reprezentacije iz Pekinga i sigurno jednu od boljih četvorki u ligi.


Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2008.
Poruka: 16.087
23. svibnja 2011. u 11:36

Sljedeća utakmica je ključ serije, nešto slično kao da su Bullsi otišli na 2-0, sada ako Miami ode na 3-1, serija će biti gotova u maksimalno 6 utakmica, a ako Bullsi dobe opet je sve otvoreno.

Btw. sada se tek vidi da pogotovo Korver, a i Boozer nisu igrači za visoke domete, obojica totalne trube u obrani, a u napadu toliko nekonstantni i sa manjkavostima da ti nije jasno kako uopće zarađuju toliki novac.

Boozera Chicago mora što prije trejdati za bilo što, makar to bio i čisti Cap space, te naći mnogo bolju opciju na SG poziciji od Korvera.

Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
23. svibnja 2011. u 11:41
Chicago zaustavi Wadea,pa i LBJ-a donekle,ali ih Bosh uništi..Možemo pričat kak je on pizdek ili kaj sve ne,al noćas je bil maestralan u napadačkom dijelu..Zadnja četvrtina fenomenalna,neznam dal je uopće promašil koji šut..
Sve sa poludistance uredno trpa,pickove realizirao,čak je imal i ono odlično kucanje kad je okrenul Boozera (zanimljivo da su komentatori odmah prokomentirali slabiju igru Boozera u obrani )..Poslije je bilo lakše kad im je uglavnom on osigurao veliko vodstvo..Šteta jedino kaj Taj nije ranije ušao pri kraju,fina 2 šuta je pogodil i jednu udicu mi se čini..Rose malo sramežljiv kad je trebalo odlučit tekmu,baš neprimjetan je bil..
Uglavnom,iduća je krucijalna za Bullse..Ako Miami ode na 3-1 mogu se slikat..
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.167
23. svibnja 2011. u 11:43
Papa Bear je napisao/la:

Sljedeća utakmica je ključ serije, nešto slično kao da su Bullsi otišli na 2-0, sada ako Miami ode na 3-1, serija će biti gotova u maksimalno 6 utakmica, a ako Bullsi dobe opet je sve otvoreno.

Btw. sada se tek vidi da pogotovo Korver, a i Boozer nisu igrači za visoke domete, obojica totalne trube u obrani, a u napadu toliko nekonstantni i sa manjkavostima da ti nije jasno kako uopće zarađuju toliki novac.

Boozera Chicago mora što prije trejdati za bilo što, makar to bio i čisti Cap space, te naći mnogo bolju opciju na SG poziciji od Korvera.

Vidi cijeli citat

Slažem se sutra navečer je biti ili ne biti za Bullse,ako izgube uz ovakvu igru Miamia to je to od Bullsa ove godine,dok pobjeda Bullsa komplicira seriju i najvjerojatnije vodi u Game7 isto tako vrijedi i večeras za OKC
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.04.2011.
Poruka: 842
23. svibnja 2011. u 12:21
Ljudi ne igra se do 3 nego do 4! Zašto bi bilo gotovo ako Miami ode na 3:1, ili zašto je sljedeća utakmica krucijalna? Ajmo reć da Miami ode na 3:1, i Chicago smanji kući na 3:2, onda ćete reć da je 6. utakmica krucijalna, a ako bude 3:3 da je 7. utakmica krucijalna, meni je to smiješno.

Miami igra jebenu obranu, i to donosi razliku, Chicago je dosad lomija suparnike obrane, sad su oni suočeni sa takvim problemom. Obrana se razbija šutom, a Chicago nema šutere, Korvera ne računam. Jedina mana je Miamiu šta koristi premalo igrača sa klupe, ovo je dosta naporna serija, i ako ode nekim slučajem u 7. utakmicu to bi moglo biti presudno. Dogodine kad se Illgauskas umirovi, te Haslem bude spreman, odnosno Miller, te ako potpišu nekog solidnog free agenta, ova će ekipa bit jako jako teško pobjediva.
[uredio iggy pop - 23. svibnja 2011. u 12:23]
  • Najnovije
  • Najčitanije