NBA 2010/11

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2010.
Poruka: 1.209
23. svibnja 2011. u 21:13
hrvojeZ je napisao/la:
Steph Curry je napisao/la:
Jebemu, ovaj momak James stvara probleme.
A ona rasprava o dresovima je smiješna, tko misli da igrač skoncentriran na igru vidi išta van parketa nikad nije igrao basket.
Vidi cijeli citat

Nitko ne kaže da nisu potpuno koncentrirani na parket, ali postoje nijanse koje čine razliku...

Jebote svi sad odjednom postali stručnjaci pa sa sigurnošću zaključuju šta se mota po glavama 20godišnjaka dok vrte akcije u finalu konferencije pred 20 tisuća ljudi, a vjerojatno najbliže što su bili parketu je žuti sektor draženovog doma...

Vidi cijeli citat


Stari ne želim se prepucavat ovdje, ali moram odgovorit. Nije bitno jel imaš 20 ili 40 godina, kad igraš onda si fokusiran.
Govorim to iz svojih 7 godina staža na uličnoj košarci ilitiga basketu ( haklu po zagrebački). Znam za sebe da pri običnoj 3 na 3 partiji ne vidim ništa van terena, jer mi se više puta desilo da mi se poznanici javljaju dok igram a ja niti vidim niti čujem. A tu govorimo o običnom basketu na pola terena.
Nivo koncentracije koji je potreban u profi košarci gdje u obrani osim svog igrača moraš pratiti kako se kreće svih ostalih 8, imati na umu obrambene taktike, paziti da pokrivaš suigrače ako ispadnu, skakati na svaki odbijanac, paziti da ne napraviš nepotreban prekršaj...nema teorije da njima išta znači boja na tribinama. Pitaj koga hoćeš.
Pošto u Americi nema organiziranog navijanja kao recimo u Europi, sa skandiranjem koje se ne svodi samo na "Defense!", i velikim transparentima i navijačkim šalovima, kontam da je ovo njihov pokušaj da ispadnu veliki navijači i naprave dekor u dvorani.
[uredio Steph Curry - 23. svibnja 2011. u 21:17]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.10.2010.
Poruka: 1.279
23. svibnja 2011. u 21:23
dilajla je napisao/la:
Zasto pada koeficijent na Oklahomu?! Jeli netko u Dallasu ozlijedjen?
Vidi cijeli citat


pecaju ekipu da odigra... ipak je dallas ponajbolja gostujuća momčad zadnjih par sezona.
Stalker
Stalker
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.03.2011.
Poruka: 1.142
23. svibnja 2011. u 21:27
U vecini stvari se ne slazem sa Charlesom Barkleyem ali ono sto je izjavio nocas da Rose mora postat Superman da Bullsi ista izvuku u ovoj seriji totalno stoji...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.01.2011.
Poruka: 598
23. svibnja 2011. u 21:58
Steph Curry je napisao/la:
hrvojeZ je napisao/la:
Steph Curry je napisao/la:
Jebemu, ovaj momak James stvara probleme.
A ona rasprava o dresovima je smiješna, tko misli da igrač skoncentriran na igru vidi išta van parketa nikad nije igrao basket.
Vidi cijeli citat

Nitko ne kaže da nisu potpuno koncentrirani na parket, ali postoje nijanse koje čine razliku...

Jebote svi sad odjednom postali stručnjaci pa sa sigurnošću zaključuju šta se mota po glavama 20godišnjaka dok vrte akcije u finalu konferencije pred 20 tisuća ljudi, a vjerojatno najbliže što su bili parketu je žuti sektor draženovog doma...

Vidi cijeli citat


Stari ne želim se prepucavat ovdje, ali moram odgovorit. Nije bitno jel imaš 20 ili 40 godina, kad igraš onda si fokusiran.
Govorim to iz svojih 7 godina staža na uličnoj košarci ilitiga basketu ( haklu po zagrebački). Znam za sebe da pri običnoj 3 na 3 partiji ne vidim ništa van terena, jer mi se više puta desilo da mi se poznanici javljaju dok igram a ja niti vidim niti čujem. A tu govorimo o običnom basketu na pola terena.
Nivo koncentracije koji je potreban u profi košarci gdje u obrani osim svog igrača moraš pratiti kako se kreće svih ostalih 8, imati na umu obrambene taktike, paziti da pokrivaš suigrače ako ispadnu, skakati na svaki odbijanac, paziti da ne napraviš nepotreban prekršaj...nema teorije da njima išta znači boja na tribinama. Pitaj koga hoćeš.
Pošto u Americi nema organiziranog navijanja kao recimo u Europi, sa skandiranjem koje se ne svodi samo na "Defense!", i velikim transparentima i navijačkim šalovima, kontam da je ovo njihov pokušaj da ispadnu veliki navijači i naprave dekor u dvorani.
Vidi cijeli citat

Bez uvrede, ali ja bih radije da mi o doživljajima tijekom utakmice kaže westbrook ili ray allen. Nekako mislim da je situacija drugačija kod profesionalaca na najvišem nivou koji zarađuju desetke milijuna.

Ne znam jel se netko sjeća podcasta onog edvina kada je pričao o ray allenu i koliko za allena znači pozadina u dvorani. Allen je po njegovim izvorima spominjao kako na njegov šut puno utječe što se događa u pozadini. Spominje kako mu je bila potrebna velika prilagodba tijekom prošlogodišnjeg finala. Govorio je kako je mnogo drugačije šutirat u td gardenu gdje su tribine iz koša valjda bliže parketu od onih u staples centru. Nekako ja najboljeg šutera u povijesti košarke smatram kompetentnijim za takvu priču od kojekakvih foteljskih stručnjaka

[uredio hrvojeZ - 23. svibnja 2011. u 22:00]
Deadpool
Deadpool
Mali dioničar
Pristupio: 09.10.2009.
Poruka: 5.022
23. svibnja 2011. u 22:06
Nama su ograničili postotak kockica na dresu u rukometu iz tog razloga navodnog smetanja kad igrači stoje u kutovima. Ovako zvuči bezveze, al da i u 1% slučajeva učini nekakvu prevagu isplati se. Postoje neke statistike o učincima odabira boja u sportu. Crvene ekipe češće pobjeđuju u tijesnim završnicama, ekipa čiji igrači slave svaki penal u raspucavanju češće pobjeđuje u raspucavanjima itd.

To su sve neke mini prednosti i cake, al eto...u statistici iskoče.
Man, I love duct tape. I love how it tapes, I love the sound it makes. I love saying it. Duct tape. Duct tape. Duct tape...Duct tape...
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.385
23. svibnja 2011. u 22:16



"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
sickofitall
sickofitall
Željan dokazivanja
Pristupio: 10.10.2008.
Poruka: 926
23. svibnja 2011. u 22:18
ove godine da osvoje Dirk i Kidd, sljedeće da Nash pređe u OKC pa oni osvoje, ja sretan i zadovoljan 
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.385
23. svibnja 2011. u 22:33
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.11.2005.
Poruka: 3.127
23. svibnja 2011. u 23:36
Nevjerojatno kako kod Miamia svaki put netko iz drugog plana eksplodira...to je bio Haslem u utakmici 2 , jucer Bosh...Miami nije samo James i DWade vec ima jako jako sirok izbor.
Ipak Dallas mi je drazi zbog Nowitzkog a i Jasona Kidda, opcenito draze su mi ekipe sa zapada pa se nadam da ce to biti finale i da ce Dallas konacno uzet titulu. Da nece bit repriza 2006 i 4:0 za Miami.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2011.
Poruka: 888
24. svibnja 2011. u 01:05
nisam znao da Bosh spada u 2. plan kod Miamija...
  • Najnovije
  • Najčitanije