The Dream je napisao/la:
Hmm... bi li Kelti dali Haywarda, možda sad nakon svih tih njegovih nesretnih povreda više nisu toliko zagrijani za njega, a ima dosta visoku plaću.
Vjerojatno je bolji od Harrisa, ali Harris je barem više na terenu.
Harris bi u Bostonu igrao na svojoj prirodnoj poziciji 4, a Gordon bi se u Phili vratio na 3 i daj Bože, ostao zdrav...
Možda vratiti i Stauskasa i Jimmera iz Europe?
Vidi cijeli citat
Nema šanse s obzirom da Hayward ima ugovor još samo godinu dana a Harris još 4, tako da se to Celticsima nikako ne isplati a i bez toga im ne triba igrač kao Harris. Po meni Phila mora zadržati Embiida te dovesti dobrog trenera koji može iz njega ali i ostatka ekipe izvuci dosta više nego Brown jer mislim da je Brown bio jedna od slabijih točaka ove ekipe.
[uredio xxx01 - 30. kolovoza 2020. u 21:32]