GNK Dinamo Zagreb 2013/14

Sjena
Sjena
Dokazano ovisan
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 15.911
18. ožujka 2014. u 21:56
Cibonaš je napisao/la:
Angel Di Maria je napisao/la:
Cibonaš je napisao/la:
Angel Di Maria je napisao/la:
Idealnih 10 klubova za našu ligu bi bilo :

Dinamo, Hajduk, Rijeka, Split, Osijek, Zadar, Cibalia, Varteks (Varaždin), Istra 1961 i Slaven Belupo.

Smatram kako bi bila ovo odlična liga.

Nije ni ova daleko od toga, al jbg tu kvare sliku Dragovoljac i Lokomotiva.
Vidi cijeli citat


i šta bez ispadanja?Po čemu bi to Varaždin bio idealan za ovu ligu,a ne recimo Zagreb?
Vidi cijeli citat


Ti apsolutno svakom poklopiš i smatraš da si najpametniji ovdje, a to definitivno nisi.
Kao prvo  gdje sam ja napisao da bi se igralo bez ispadanja? ajmo majstore pronađi mi to.

Zašto Varaždin? zato što nam fali jedan klub sa sjevera, jedan klub koji bi bio gledan puno više od zagreba, gdje bi Hajduk, Dinamo pa i Rijeka, te dobar dio ostalih klubova dobro popunile stadion, a recimo u Zagrebu takva situacija nebi bila.
A i Varaždin ima puno više navijača nego Zagreb, zar ne?
Vidi cijeli citat


Napisao si da bi to bila idealna liga,znači može vrijediti godinu dana i onda koji je smisao kad netko mora ispasti i ući u ligu...
Varaždin ima više navijača...to je argument???
Vidi cijeli citat


Da, napisao sam idealna liga, pa normalno da će netko ispasti i netko ući u ligu, eto Zagreb bi se možda ubacio u tu ligu, samo kažem kakva bi liga bila bolja, zasigurno bolja nego da su u ligi (HD, Lokomotiva, Lučko, Zagreb, Inter) umjesto recimo (Zadra, Cibalije, Osijeka, Istre, Slavena)

Ima više argumenata, stadion bi bio posječeniji puno više nego u kranjčevićevoj, tamo je vladala uvijek dobra atmosfera, da ne nabrajam dalje više..

Eto jel bi tebi bolje za ligu bilo ova tekma :
ZG - Split - oko 1500 ljudi
ili
Varaždin-Split  zasigurno 5000 ljudi
SAS1987
SAS1987
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.12.2010.
Poruka: 1.580
18. ožujka 2014. u 21:59
Angel Di Maria je napisao/la:
CUCAK je napisao/la:
sutrasnji vecernji : mamic odlazi ? Maric, Simic, Šokota i Biscan zele Dinamo...
evo sad i na netu http://www.vecernji.hr/nogomet/generacija-97-zeli-preuzeti-dinamo-927621
Vidi cijeli citat


Ma ne volim ovog Šimića nikako, ali ajde barem će biti kandidata.

Što se mene tiće apsolutno DA, samo bi više volio vidjeti Bobana isto, nekako vjerujem da bi se i on mogao uključiti.

Nebi me smetalo da Dinamo u sljedeće 2-3 sezone ne osvoji naslov, ono sa čime bi sigurno bio zadovoljniji je to da će biti napokon normalna politika u klubu, pa i povratak navijača, kao što je bilo nekoć.


Vidi cijeli citat


Kaj fali Šimiću? Meni je baš on jedan od boljih izbora Prosinečkog nebi volio niti blizu kluba zbog očitih razloga.
There are only two forces in the world, the sword and the spirit. In the long run the sword will always be conquered by the spirit. - Napoleon Bonaparte

#Za dinamo spremni

#Hoćemo izbore
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.07.2011.
Poruka: 6.057
18. ožujka 2014. u 21:59
Ama jebem vas defetiste, realiste i racionaliste!

Hajdukovci dobiju tri utakmice u HNL-u i na sedmom su nebu, mi uspijemo napraviti korake da izbacimo najveće zlo u povijesti kluba i to pravnim putem a vi pokisli ko neke visibabe. Lik zove pressice, ko fol otvara skupštine za javnost, daje ostavke, angažira 800 džukela za utakmicu s Istrom, konačno se i neke legende uključuju a ovdje uvijek neka jebena depra.

Pa neće ljudi napraviti puč i preuzeti klub, jebemu mater, stavit će konačno lice iza naše ideje,  to je pogonsko gorivo za ljude u gradu pa će Mamić o ulici i huliganima pjevušiti još jedino svom brateku i Činku. Čuj kaj će raditi Mara, Bišćan ili Šokota?

Pa jel to stvarno jako bitno u ovom trenutku, pizda mu materina? Mislim ono, osim ako se ne angažira Zajec kao predsjednik, Van Gaal kao trener i Pat Riley kao sportski direktor, onda najbolje da se niš ne događa i nitko niš ne radi.

Ajde Dinamovci, jebemu mater, daj trgnimo se svi skupa malo napokon!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 415
18. ožujka 2014. u 22:04
namodigrebza je napisao/la:
Brodet je napisao/la:

Kad već mlatimo praznu slamu

Istra, Rijeka , Karlovac , Dinamo , Zagreb, Varteks , Sl. Belupo , Marsonija , Požega (neki klub iz grada) , Cibalija , Osijek, Šibenik , Zadar , Hajduk, Dubrovnik 


To bi bilo 15 klubova (10 prva liga i 5 od 10 u 2.liga) koji bi privukli gledatelje na domaćim utakmicama a i u gostima, Ovih 15 klubova da su dobro organizirani činili bi vrlo zanimljivo prvenstvu u 1 i 2 ligi.

Vidi cijeli citat

To su gluposti, neka igra tko zasluži na terenu, a ne za stolom sastavljati ligu. Pa poanta lige je nogometnno nadmetanje i tko bude bolji neka igra makar bio i Vinogradar s 3 navijača.
Vidi cijeli citat


Pa ja i ne govorim da treba to dekretom uvrsit, nego da se stvari slučajno pokrenu i ti klubovi se izvuku iz prosjeka.
Ovih 16 klubova da je ovo normalna zemlja a ne visoko centralizirana banana država bi i bili u vrhu HR nogometa , jer skoro svaki od ovih klubova ima jezgru navijača osim Požega - trebalo bi ju stvorit te Dubrovnik- davno je bilo kad su imali jezgru a vjerovatno bi je razbudili.
U normalnoj državi sponzori bi financirali klub koji može privući neko zanimanje gledatelja ,a svaki od ovih klubova imao bi više gledatelja na utakmici nego Lučko+Zelina+Lokomotiva+Rudeš+Sesvete+Gorica skupa (a da nije utakmica protiv Din ili Haj )
Sjena
Sjena
Dokazano ovisan
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 15.911
18. ožujka 2014. u 22:06
Cibonaš

I odmah da ti odgovorim vezano za ovu karmu, gdje ja dobivam većinom minuse, a ti pluseve.
Nemoj se umisliti i dati si do znanja da ti plusevi znače da se većina ljudi slaže sa tobom, to je meni jedna od najnebitnijih stvari na forumu, ali ajde neka vam bude, uopće se ne zamaram sa time)
Nego da gdje sam stao, pluseve dobivaš zato jer vodiš raspravu samnom, jer ja sam se zamjerio večini ljudi, priznajem pisao neke gluposti, a i bio sam i dobar jedno vrijeme kada sam ostavljao novosti i slike iz sutrašnjih sportskih.

Oću reći da je to bilo tko drugi napisao ovo što sam ja, njemu bi se pluseki djelili, a ne tebi.

Nemam ništa protiv tebe, samo me živcira kada samo jedna verzija postoji kod tebe, i uvijek misliš da si ti u pravu, moraš nekad i stat i priznat, ali oke, ne krivim te. Ono kada sam zbrisao svoje postove skužio sam da si ti bio u pravu i priznao sam da jesi.

Uživaj, ja ću pratiti temu ovu i dalje, rijeđe budem pisao jer neću imati previše naročito vremena da sa tobom vodim ove rasprave.
[uredio Angel Di Maria - 18. ožujka 2014. u 22:08]
blue@rhapsody1911
blue@rhapsody1911
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.12.2013.
Poruka: 1.234
18. ožujka 2014. u 22:07
xavice je napisao/la:
Ama jebem vas defetiste, realiste i racionaliste!

Hajdukovci dobiju tri utakmice u HNL-u i na sedmom su nebu, mi uspijemo napraviti korake da izbacimo najveće zlo u povijesti kluba i to pravnim putem a vi pokisli ko neke visibabe. Lik zove pressice, ko fol otvara skupštine za javnost, daje ostavke, angažira 800 džukela za utakmicu s Istrom, konačno se i neke legende uključuju a ovdje uvijek neka jebena depra.

Pa neće ljudi napraviti puč i preuzeti klub, jebemu mater, stavit će konačno lice iza naše ideje,  to je pogonsko gorivo za ljude u gradu pa će Mamić o ulici i huliganima pjevušiti još jedino svom brateku i Činku. Čuj kaj će raditi Mara, Bišćan ili Šokota?

Pa jel to stvarno jako bitno u ovom trenutku, pizda mu materina? Mislim ono, osim ako se ne angažira Zajec kao predsjednik, Van Gaal kao trener i Pat Riley kao sportski direktor, onda najbolje da se niš ne događa i nitko niš ne radi.

Ajde Dinamovci, jebemu mater, daj trgnimo se svi skupa malo napokon!
Vidi cijeli citat


xavice nemoj se nikome opravdavat jer zato nema potrebe.

da li je netko ova pitanja postavljao kad je došao ZM koji je prodavao stiropor i traperice ispod tribina.

NIJE, pa opet je bio 10 godina u klubu
http://www.youtube.com/watch?v=e6qZMJC-PLU
Sjena
Sjena
Dokazano ovisan
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 15.911
18. ožujka 2014. u 22:07
xavice je napisao/la:
Ama jebem vas defetiste, realiste i racionaliste!

Hajdukovci dobiju tri utakmice u HNL-u i na sedmom su nebu, mi uspijemo napraviti korake da izbacimo najveće zlo u povijesti kluba i to pravnim putem a vi pokisli ko neke visibabe. Lik zove pressice, ko fol otvara skupštine za javnost, daje ostavke, angažira 800 džukela za utakmicu s Istrom, konačno se i neke legende uključuju a ovdje uvijek neka jebena depra.

Pa neće ljudi napraviti puč i preuzeti klub, jebemu mater, stavit će konačno lice iza naše ideje,  to je pogonsko gorivo za ljude u gradu pa će Mamić o ulici i huliganima pjevušiti još jedino svom brateku i Činku. Čuj kaj će raditi Mara, Bišćan ili Šokota?

Pa jel to stvarno jako bitno u ovom trenutku, pizda mu materina? Mislim ono, osim ako se ne angažira Zajec kao predsjednik, Van Gaal kao trener i Pat Riley kao sportski direktor, onda najbolje da se niš ne događa i nitko niš ne radi.

Ajde Dinamovci, jebemu mater, daj trgnimo se svi skupa malo napokon!
Vidi cijeli citat


Bravo majstore, svaka ti je na mjestu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.02.2014.
Poruka: 712
18. ožujka 2014. u 22:08
Naravno da će se sada svima tražiti mane, ali napokon se zakotrljalo nešto osim rasprava o Mamiću. I to može donijeti samo pozitivne pomake i to i je bio smisao.

Nisam očekivala da će se već danas saznati, ali igrači očito žele pripremiti teren, a planove imaju i to vrlo ozbiljne.
Ljudi su umorni i iscrpljeni od depresivnog stanja oko kluba, ali nitko ne može poreći da danas stvari izgledaju drukčije nego prije par tjedana. 

Izjave o abdikaciji kompletne uprave nisu nikada na ovakav način ugledale svjetlo dana, bez obzira što ne znače ništa sve dok se ne dogode, ali pokazuju da više ni svi plaćeni odvjetnici nisu u stanju "srušiti" elementarna prava članova i da je to taj kamen u cipeli koji ih izluđuje.

I dalje samo pozitivne vijesti.  




Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
18. ožujka 2014. u 22:09
fantastične vijesti, nadam se da će se to obistiniti i da napokon budemo dobili pravu opoziciju Mamiću, koja bu ga u konačnici i srušila...

za rezultate lako, ali bitno da se postave zdravi temelji kluba, ukinu crne liste, mreže sa sjevera, 2 policajca i zaštitar na jednog BBB-a, skidanje do gola na ulazu i sav taj teror...

to nije nikakva znanstvena fantastika, to mora bit pod normalno...i želim normalne cijene ulaznica, a ne ovo prostituiranje sa ulaznicama po kunu ili 10 kuna...stavi 20-40-60 kn, eventualno Hajduk, grupe europskih natjecanja ili finale Kupa 30-50-80 i bok...

i da vidiš posjećenosti višestruko veće nego sad...a o atmosferi da ne pričam

ali polako, prvo da dočekamo to predstavljanje pa potom i izbore 
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2011.
Poruka: 1.808
18. ožujka 2014. u 22:14
Cibonaš je napisao/la:
namodigrebza je napisao/la:
A predsjednik je kao bitan, u normalnom klubu nitko niti ne zna tko je u upravi. Bitan je trener koji će odgovarati za rezultat, sportski direktor koji će kupovati i prodavati, a predsjednnika želim vidjeti jednom godišnje za kamerom, a ne svaka dva dana zna našmrkanim presicama.
Vidi cijeli citat


Predsjednik,u ustroju kluba kakav većina vas želi,je najbitniji lik.To nebi trebao biti čovjek iz sporta već netko sa jakim
menagerskim kvalitetama.Piramida kreće od njega i on ju dalje slaže.Sportski direktor mora biti stručna osoba,iz nogometa...
čovjek koji će voditi sportsku politiku...birati trenera,s njim odlučivati o igračima...ova imena koja se spominju nemaju znači
šta tražiti u klubu osim eventualno na poziciji sportskog direktora...niti jedan ne može biti predsjednik,a ni trener...sada neka mi neko
objasni šta će oni raditi u klubu...
Vidi cijeli citat



Netočno.

1. predsjednika kluba biraju članovi
2. kandidat s najviše glasova postaje predsjednik.
3. svaki iole pametan će posložiti tim sa stručnjacima sa svih područja da bi bio uspješan.
4. Biraš naravno onog kandidata (ukoliko si član udruge) koji ti ponudi najbolji program.

I nigdje nisam vidio da piše da oni žele biti predsjednici već da žele promjene.
  • Najnovije
  • Najčitanije