GNK Dinamo Zagreb 2013/14

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2012.
Poruka: 2.000
19. ožujka 2014. u 01:21
Doktor baluna je napisao/la:
Papa Bear je napisao/la:

Kada vam dođu kojekakvi Svaguše, Maleši i Brbići na čelo kluba, onda ćete vidjeti što su mračna vremena kluba...

A o Mamićevom lukavstvu dovoljno govori činjenica da je već preko 10 godina u klubu, te uspjeva legalno (ili barem nekažnjeno) raditi kojekakve malverzacije na svoju osobnu korist, da je mutav već bi davno završio u zatvoru poput onog dalmatinca Sanadera.
Vidi cijeli citat


U zemlji apsurda zakon je ka Burda
Pa se po njemu kroji sve po zakonu «samo izbroji»
I začepi pravu rupu, to je lako
Kod nas bit snalažljiv je zajebat zakon
Zajebat sve nas, ma nema problema
Zakon je pun rupa poput goblena
Pa vezi sliku za sebe, rođake i priku
Baci kost pasima šta nose palice
Sitne ribe pune marice dok pametne glavice biže priko granice
A preplaćene guzice nas vode žedne priko vode dok ispravljaju netočne navode

http://www.youtube.com/watch?v=c00tsJSbdQQ

PS Nikako ne mogu svatit jednu stvar. Da vi prikazujete Brbića ka neuspiješnog predsjednika, a to je čovik koji, po vama luzerski klub sa dugovima, je spasija hajduk iz stečaja i donija mu i trofej. Kako majke ti? NH je najbolje šta se Hajduku desilo. Isto će bit i za Dinamo kad dođe ZZD, tj. izbori. Znam da se bojite rezultatskog pada nakon Mamića, ali to je i zato šta ste svjesni da je on to sve složija izvan terena. I još jednu stvar ne svaćam. Koliko moraš bit glup za pit priču o najboljem menadžeru svih vremena, a on u isto vrime dobiva od grada tolike milijune? 

Vidi cijeli citat


a nije da ga je baš spasio...ljudima u klubu kasne plaće po par mjeseci...ali definitivno naš hajduk i zzd su boljitak našeg nogometa i to nije nikaj sporno...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.01.2014.
Poruka: 1.488
19. ožujka 2014. u 01:22
luđak je napisao/la:



a nije da ga je baš spasio...ljudima u klubu kasne plaće po par mjeseci...ali definitivno naš hajduk i zzd su boljitak našeg nogometa i to nije nikaj sporno...
Vidi cijeli citat

ne boljitak su hajduka, hr. nogometa nebih rekao. zato se zove naš hajduk, a ne naš nogomet. malo mucnut glavom prije pisanja gluposti  promislit prije nego nesto napises.
[uredio KKPB - 19. ožujka 2014. u 01:25]
Doktor baluna
Doktor baluna
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.06.2012.
Poruka: 4.586
19. ožujka 2014. u 01:26
luđak je napisao/la:

a nije da ga je baš spasio...ljudima u klubu kasne plaće po par mjeseci...ali definitivno naš hajduk i zzd su boljitak našeg nogometa i to nije nikaj sporno...
Vidi cijeli citat

 

Ljudima kasne plaće, ali im je isplaćeno 17 plaća u 16 miseci (odkad je Brbić tu). Veliki su zaostaci od prije i zato je teško pratit ritam. Nije sve kako se prezentira u 24 sata.  Još kad staviš da je vraćeno pola duga, uloženo 3 mn klupskih kuna u stadion, 40 novih sponzora bla bla... Čovik je učinija dobar posa, a ovaj redikul, tuntle, debil ga stavlja u istu rečenicu sa Svagušon. To je za probit na mozak. I onda taj debil koji ne zna ništa o poslovanju Hajduka se usudi prozivat Hajduka.

[uredio Doktor baluna - 19. ožujka 2014. u 01:27]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2012.
Poruka: 2.000
19. ožujka 2014. u 01:27
KKPB je napisao/la:
luđak je napisao/la:



a nije da ga je baš spasio...ljudima u klubu kasne plaće po par mjeseci...ali definitivno naš hajduk i zzd su boljitak našeg nogometa i to nije nikaj sporno...
Vidi cijeli citat

ne boljitak su hajduka, hr. nogometa nebih rekao. zato se zove naš hajduk, a ne naš nogomet. malo mucnut glavom prije pisanja gluposti  promislit prije nego nesto napises.
Vidi cijeli citat


dobro sam mislio ja prije nego kaj sam napisao...naš hajduk i zzd su trn u oku mafiji i ubija ih lagano to .


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2012.
Poruka: 2.000
19. ožujka 2014. u 01:30
Doktor baluna je napisao/la:
luđak je napisao/la:

a nije da ga je baš spasio...ljudima u klubu kasne plaće po par mjeseci...ali definitivno naš hajduk i zzd su boljitak našeg nogometa i to nije nikaj sporno...
Vidi cijeli citat

 

Ljudima kasne plaće, ali im je isplaćeno 17 plaća u 16 miseci (odkad je Brbić tu). Veliki su zaostaci od prije i zato je teško pratit ritam. Nije sve kako se prezentira u 24 sata.  Još kad staviš da je vraćeno pola duga, uloženo 3 mn klupskih kuna u stadion, 40 novih sponzora bla bla... Čovik je učinija dobar posa, a ovaj redikul, tuntle, debil ga stavlja u istu rečenicu sa Svagušon. To je za probit na mozak. I onda taj debil koji ne zna ništa o poslovanju Hajduka se usudi prozivat Hajduka.

Vidi cijeli citat


a koliko je od kredita još ostalo za vratiti ?
Doktor baluna
Doktor baluna
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.06.2012.
Poruka: 4.586
19. ožujka 2014. u 01:32
luđak je napisao/la:
Doktor baluna je napisao/la:
luđak je napisao/la:

a nije da ga je baš spasio...ljudima u klubu kasne plaće po par mjeseci...ali definitivno naš hajduk i zzd su boljitak našeg nogometa i to nije nikaj sporno...
Vidi cijeli citat

 

Ljudima kasne plaće, ali im je isplaćeno 17 plaća u 16 miseci (odkad je Brbić tu). Veliki su zaostaci od prije i zato je teško pratit ritam. Nije sve kako se prezentira u 24 sata.  Još kad staviš da je vraćeno pola duga, uloženo 3 mn klupskih kuna u stadion, 40 novih sponzora bla bla... Čovik je učinija dobar posa, a ovaj redikul, tuntle, debil ga stavlja u istu rečenicu sa Svagušon. To je za probit na mozak. I onda taj debil koji ne zna ništa o poslovanju Hajduka se usudi prozivat Hajduka.

Vidi cijeli citat


a koliko je od kredita još ostalo za vratiti ?
Vidi cijeli citat


Dosta (oko 28 mn kuna), ali je kredit uvršten u tu preostalu polovicu duga od 60-ak mn kuna.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.01.2014.
Poruka: 1.488
19. ožujka 2014. u 01:34
luđak je napisao/la:
KKPB je napisao/la:
luđak je napisao/la:



a nije da ga je baš spasio...ljudima u klubu kasne plaće po par mjeseci...ali definitivno naš hajduk i zzd su boljitak našeg nogometa i to nije nikaj sporno...
Vidi cijeli citat

ne boljitak su hajduka, hr. nogometa nebih rekao. zato se zove naš hajduk, a ne naš nogomet. malo mucnut glavom prije pisanja gluposti  promislit prije nego nesto napises.
Vidi cijeli citat


dobro sam mislio ja prije nego kaj sam napisao...naš hajduk i zzd su trn u oku mafiji i ubija ih lagano to .

Vidi cijeli citat

jednostavno necu niti zelim dat podrsku nas hajduk postane novi mamić, yang njegovom yingu. i vlada njima iza scene. hajduk bi se treba drzat svog i pocistit svoje dvoriste prije nego ide cistit tuđa, no to i sam nije u stanju napravit danas, mozda za par godina. nazalost naš hajduk nije sposoban niti vodit klub bez da grad daje istom podrsku i opterećuje ga kreditima, koja je tu razlika izmedju mamića i našeg hajduka. i jednog i drugog drzi grad zbog jednog grada je mamić uspješan menađer jer dobiva 20 milijuna kuna iz šale najmanje, a zbog drugog je naš hajduk uspjeh i put hajduka ucjenjivajuc grad Split. ying yangu, sa neutralne pozicije isti kurac. to sto je vama to "bilo", a mamić je "crnilo" me nezanima.

jedino kome ista vjerujem je sportska inspekcija i kad se pocmu provodit zakoni ove drzave i kad ova drzava odluci rijesit smećad imat cemo i "naš nogomet" kontroliran  niti od Mamića, niti našeg Hajduka, niti našeg Miška niti ikog drugog. Nogomet ce bit svačiji i ono najvaznije ničiji.
[uredio KKPB - 19. ožujka 2014. u 01:36]
Doktor baluna
Doktor baluna
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.06.2012.
Poruka: 4.586
19. ožujka 2014. u 01:38
KKPB

 

Grad je napravija dug Hajduku! NH ne ovdi klub! Da vodi bili bi još bolji! Da nije bilo duga klub bi pod NH-om bija u plusu 20 mn kuna u dvi godine! Sad su pomogli da počistimo njihova govna. Grad će bit u plusu kad mu vratimo kredit za 2 mn kuna. Kako onda ne možemo na demokratski način vodit klub?

[uredio Doktor baluna - 19. ožujka 2014. u 01:39]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.01.2014.
Poruka: 1.488
19. ožujka 2014. u 01:44
Doktor baluna je napisao/la:
KKPB

 

Grad je napravija dug Hajduku! NH ne ovdi klub! Da vodi bili bi još bolji! Da nije bilo duga klub bi pod NH-om bija u plusu 20 mn kuna u dvi godine! Sad su pomogli da počistimo njihova govna. Grad će bit u plusu kad mu vratimo kredit za 2 mn kuna. Kako onda ne možemo na demokratski način vodit klub?

Vidi cijeli citat

Vaš najveći problem je "što ste si [Hajduk] uzeli za pravo da ukazujete na nešto". Postavljate se na poziciju vladara bez da išta se pita drugog. To su riječi vašeg Hajduka, vašeg sportskog direktora na javnoj televiziji. Meni je to Mamićevski ka neutralcu, on stalno ukazuje na nešto . Za jednog bar znam da je seljak jer se ponaša ka seljak jer vidim njegove pressice, dok se drugi  pravi da je gospoda iz Splita. Tu meni nije ništa demokratski sorry, idem off topic previše i napuštam temu.
[uredio KKPB - 19. ožujka 2014. u 01:45]
Doktor baluna
Doktor baluna
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.06.2012.
Poruka: 4.586
19. ožujka 2014. u 01:46
Ajme facepalm... Ne znam zašto uopće ulazim u rasprave. U čemu se Hajduk postavlja ka vladar, bokte vidija nemamo nikakvu ulogu u HNS-u. Nikakv. Znači Mamićev najveći problem je šta je seljak, a suci su ok samo mi plaćemo bezveze? Nemoj ništa dogovarat jer iden leć.
[uredio Doktor baluna - 19. ožujka 2014. u 01:46]
  • Najnovije
  • Najčitanije