GNK Dinamo Zagreb 2013/14

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.01.2014.
Poruka: 1.488
19. ožujka 2014. u 01:48
Doktor baluna je napisao/la:
Ajme facepalm... Ne znam zašto uopće ulazim u rasprave. Znači Mamićev najveći problem je šta je seljak, a suci su ok samo mi plaćemo bezveze? Nemoj ništa dogovarat jer iden leć.
Vidi cijeli citat

suci svih kradu, jebiga nakralo se i moju rijeku, ali to niste niti spomenuli nego se sve komentira da se HAJDUKU pomogne. na to hajduk nije ukazao kad se zalaze za cijelu ligu. 

penal protiv lokomotive nesuđen, poništen regularan gol protiv dragovoljca. jel trebam dalje? glavno da se spominje dvojben penal nad batarelom, a isti ste vi iznudili na poljudu za 2:1. čak i sejlor ima gif negdje jer sam vidio gif  samo je pizda da ga stavi i usporedi sa situacijom u puli. sad sam stvarno otiso u off i pretvorio u jos jednu debilnu zapad-jug raspravu
[uredio KKPB - 19. ožujka 2014. u 01:52]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.01.2011.
Poruka: 1.226
19. ožujka 2014. u 06:30
Sad kad se bliži konačni pad se vidi kakav šljam je podržavao Mamića. Ljudi koji svakih pet godina mijenjaju klub za koji navijaju i intelektualni invalidi iz 77 crewa.

Srećom, klub će uskoro opet bit klub DInamovaca.
prekro
prekro
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2010.
Poruka: 5.575
19. ožujka 2014. u 07:48
luđak je napisao/la:

a nije da ga je baš spasio...ljudima u klubu kasne plaće po par mjeseci...ali definitivno naš hajduk i zzd su boljitak našeg nogometa i to nije nikaj sporno...
Vidi cijeli citat


kaj ti (i mnogi drugi) očekuješ?

da ćeš 20 godina teškog kriminala, isisavanja love i života debelo iznad mogućnosti preokrenut u roku godinu-dvije? jebote, kolki glupan i neznalica moraš biti da razmišljaš tako?!

ljudi moji...kaj vi mislite da se greške samo tako ispravljaju? da se dugovi gomilani godinama samo tako vraćaju? malo ste se zajebali...

ajd, zamislite si da privatno trošite ko budale, da preko nekih vezica uzimate kredite, pozajmice, posuđujute lovu od zelenaša, frendova, koga god...kurvate se, drogirate, pijete, vozite i razbijate skupe aute...skupite nekih 100.000 kn duga (odnosno love koju treba vratiti banci/zelenašima/frendovima)...

i nakon 10 godina, shvatite da tako ne ide...preokrenete ploču...pošteno se primite posla, pazite na svaku kunu...kaj mislite, hoćete vratiti taj dug preko noći?

AHA...hoćete...lupat ćeš se nogom u guzicu od sreće ako kamate počneš vraćati...pa ćeš godinama KRVAVO paziti, štediti, gubiti živce jer ti na vrata kucaju ljudi koji žele svoju lovu...

i onda moooooooooožda...nakon X godina...moooožda ćeš doći u situaciju da možeš normalno živjeti!

e vidite...tako je i sa Hajdukom...uostalom, tako je i sa državom...20 godina se radilo očajno loše, a k tome se intenzivno kralo...i onda ljudi odglasaju za SDP, i očekuju da u godinu dana žive ko Švicarci...ajde glupi konjušarski narode, daj više jednom uzgoji mozak! 

meni je izrazito drago vidjeti da je Hajduk napravio nešto što država/političari nije u stanju...počeli su živjeti u skladu s mogućnostima! srezali su troškove, i to jako...to je prvi preduvjet...pa su uspostavili hijerarhiju, odgovornost...povlaće ozbiljne poslovne poteze...od menadžmenta, preko marketinga, do trenerske struke...mic po mic se vuku prema naprijed...realno, fali im jedan dobar transfer da bi došli na nulu...kad se to desi, to će biti velika pobjeda Našeg Hajduka i svih navijača koji su pokrenuli stvari, i na kraju krajeva - izabrali ljude koji vode klub!

a naš Diname...on je ko fol u super situaciji...prvaci gazilijun puta za redom...ekstra talenti na sve strane...love ko blata...jeaaaaaaaaaaaaaaa...samo nedaj bože da malo zagrebeš iza površine (doduše, ne treba ni grepsti, hrpa stvari ionako bodu u oči)...čovječe, smrdi ko govno...zapravo, ne "ko govno"...ovaj Dinamo - JEST govno!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.10.2010.
Poruka: 2.486
19. ožujka 2014. u 08:35
malo epp-a u pauzi...
naš Broz piše maloj pisamce na fejsu...

otkad te ne vidim samo mislim na tebe,
okrećem se nešto me jako svrbi i grebe,
osip od bola što me više ne prepoznaješ,
da imam drugu pičku preko fejsa doznaješ,
nekad i ne bi pričao o tome ti baš,
al sad ti kažem i tipkam ti da znaš,
ne obavljam svoj posao kako sam znao,
kad si išla uz mene,a ja ti ciklamu brao,
ko dvije spodobe noćili smo nas dva skupa,
nit nas je briga za vrijeme nit utakmicu kupa,
samo sam trebao tvoj zadah na mom licu,
ispred nas tanjur juhe,a ja ti dajem žlicu po žlicu,
odbacila si sve naše što smo si teško gradili,
carstvo povjerenja i drvo ljubavi što smo sadili,
to nije bio seks iz ljubavi,samo sam ju drpao,
i nije bilo cijelu noć,možda pola sata sam ju trpao,
ti sad gmiži u rupi tražeći odgovore što si sama,
ja igram centralnog veznog,a ti si samo krama
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 68.000
19. ožujka 2014. u 09:01
pljoska je napisao/la:
Odlicne vijesti. A za vas koji prizeljkujete da i Prosinecki bude dio te ekipe, ili niste normalni ili niste dinamovci. Pa bar danas postoji youtube i slicne stvari pa slusajte i gledajte koliko puta je popljuvao Dinamo, a velicao svoju Zvezdu. Nije ga dinamo zahebao za novce, nego prolaznici u klubu. Ljudi, ne n.k. dinamo zagreb. A trebam li jos dodati da je tip miljenik delija?! Za Hr repku je zaigrao punoooo kasnije nego je mogao i trebao, tek kad se vidjelo kako ce se stvari odviti. Ja sam mu sve pomalo oprostio kad se vratio potkraj devedesetih. Ovo zadnje u Zvezdi necu nikada. Vama neka bude legenda, za mene je obican papak. Legende su Lamza, Mlinka, Cico, Zvone, Zajec.... ovaj je zvezdina zvezda, meni najogavnijeg kluba s najogavnijim navijacima. Fuj!
Vidi cijeli citat


ajde ne seri. U normalni Dinamo bi se Prosinecki vratio sutra


ovo podebljano je isto pizdarija: kad je trebao poceti igrati? Jel tebi poznato da on godinu dana oko 92/93 nije pipnuo loptu zbog ozljede? A nije bas ni da je program repke bio nakrcan: ´92 smo igrali tri utakmice s Australijom koje je odigrala reprezentacija lige i s Meksikom na koju nije doslo 70 posto pozvanih, pa su igrali Biskup i Istvanic, a ´93 je odigrana jedna jedina utakmica protiv Ukrajine, na kojoj je debitirao Boksic. I tek onda slijedi tekma u Sevilli. Jel i Boksic onda za repku zaigrao puno kasnije nego sto je trebao? 

Kad se ´94 pocelo igrati utakmice redovito, Prosinecki se odazvao 
[uredio ian wright - 19. ožujka 2014. u 09:03]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.08.2010.
Poruka: 1.616
19. ožujka 2014. u 09:20
Soldo se nigdje ne spominje, a jedan je od rijetkih kojega bih baš volio vidjeti visoko u hijerarhiji kluba.
Vidim da ih se dosta laktari, kao ne bi mi, tu smo samo da pomognemo, navučemo sponzore, a taj dio se samo svodi na tzv. ispitivanje javnog mijenja.
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 68.000
19. ožujka 2014. u 09:27
laktarit ce se mnogi i nek se laktare jer je sad prioritet izbacit Govno iz kluba
CUCAK
CUCAK
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.07.2009.
Poruka: 3.054
19. ožujka 2014. u 09:29
što ih se vise javi, to bolje za nas... sa vise ljudi koji izađu u javnost, lakse ce se otupiti mamiceva ostrica... i definitvno svi koji zele biti nesto u buducem dinamu nemaju vise kaj cekati, sto prije izađu i iskazu svoju podrsku to je bolje, jer imat ce vise vremena, do nekih izbora, animirati "Dinamovu" javnost... zasad mislim da i mediji dosta spekuliraju s imenima, jer u nekima ima Simica, u nekima ne, također negdje se spominje Boban .... iduci tjedan ce se vrlo vjerojatno puno vise znati, uglavnom  Dinamovci, pred nama je lijepo vrijeme
Dignuo si klub u nebo, sjever bacao u trans, zauvijek bit ćeš zapamćen, jer jedan si od nas!"nisam ja za mamica, ali..."
antema
antema
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.08.2010.
Poruka: 3.040
19. ožujka 2014. u 09:34
nikoništ je napisao/la:
CUCAK je napisao/la:
nikoništ je napisao/la:
Od svih tih nabrojanih samo vidim da Šimic ima iskustva u menađmentu, a ovi su dibidusi. Sem toga ciju ce lovu uložiti?
Vidi cijeli citat

jel ti pises na indexu inace ? ciju je mamic lovu ulozio, svoju sigurno
Vidi cijeli citat


tak onda mi koji povremeno ili cesto posjecujemo ovaj topic možemo doci i reci: dajte nam da vodimo klub. po cemu su gore nabrojani bolji od nas?
Vidi cijeli citat

A da ne spominjemo da dosta nas ovdje ima godine iskustva u football manageru...
Too drunk to fuck
antema
antema
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.08.2010.
Poruka: 3.040
19. ožujka 2014. u 09:39
Cibonaš je napisao/la:
namodigrebza je napisao/la:
A predsjednik je kao bitan, u normalnom klubu nitko niti ne zna tko je u upravi. Bitan je trener koji će odgovarati za rezultat, sportski direktor koji će kupovati i prodavati, a predsjednnika želim vidjeti jednom godišnje za kamerom, a ne svaka dva dana zna našmrkanim presicama.
Vidi cijeli citat


Predsjednik,u ustroju kluba kakav većina vas želi,je najbitniji lik.To nebi trebao biti čovjek iz sporta već netko sa jakim
menagerskim kvalitetama.Piramida kreće od njega i on ju dalje slaže.Sportski direktor mora biti stručna osoba,iz nogometa...
čovjek koji će voditi sportsku politiku...birati trenera,s njim odlučivati o igračima...ova imena koja se spominju nemaju znači
šta tražiti u klubu osim eventualno na poziciji sportskog direktora...niti jedan ne može biti predsjednik,a ni trener...sada neka mi neko
objasni šta će oni raditi u klubu...
Vidi cijeli citat

Koliko sam ja shvatio oni budu samo javno ukazali na nepravilnosti i prvi puta progovoriti za demokratski dinamo, pa tada budu počela izlaziti imena ljudi koji su zainteresirani. Po meni bi naj veće šanse trebao imati kandidat koji omogući ulazak sponzora, samim time i novca, u klub.
Too drunk to fuck
  • Najnovije
  • Najčitanije