GNK Dinamo Zagreb 2013/14

Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
19. ožujka 2014. u 11:46
whitefox je napisao/la:
Vrati se na post cibonasa pa budes shvatio nisam ja mislio za sta se bore jer i to djeca od 10 godina znaju nego za kakav dinamo...prvo pitanje kakvog ti ocekujes poslije mamica.? Vjerojatno demokratskog sa pravom glasa svih, posten i u pravom smislu gradanski...a sad vidjet cemo sta ce od svega bit. Po iskustvima ne bi se zaletao i reko da ce bit kako svi zamisljaju
Vidi cijeli citat


Ne znam ja i ne mogu znati što misliš, nisam mentalist.
Mogu samo odgovoriti na ono što pišeš, a u ovom slučaju to su notorne gluposti.
Očekujem izbore, pa koga izaberemo sad da bude gori od Mamića - ima demokratski legitimitet i biti će smijenjen na sljedećim izborima ne budu li članovi zadovoljni njegovim mandatom.
Kužiš razliku?
Hala Madrid!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.10.2010.
Poruka: 2.486
19. ožujka 2014. u 11:48
pljoska je napisao/la:
ian wright je napisao/la:
pljoska je napisao/la:
Meni je smiješno da se, s jedne strane borimo za pravo glasa, a s druge već na forumu vrijeđamo onoga tko se slučajno usudio reći da da on nije za to da Prosinečki bude u klubu. Znači, imam pravo glasa dok ću misliti kao vi? A čim nije tako, nemam se što javljati?! Podsjećate me na nekog....
Vidi cijeli citat


ja pitam za konkretne stvari. Sto je tocno Prosinecki izjavljivao o Dinamu? Konkretne linkove na sunce jer necemo se raspravljat o babljim pricama rekla-kazala
Vidi cijeli citat


Nacional, 2010., kad je već znao da ide za trenera zvezde:

NACIONAL: Reklo bi se da prema Dinamu nemate nikakve pozitivne emocije?
- Nemam, a zašto bih imao. Najprije su me otjerali 1986. kao netalentiranog klinca, a kada sam se 1997. vratio i pomogao da uđu u Champions League, na kraju me nisu platili nego sam igrao badava. Stvarno je nevjerojatno što mi se dešava u Zagrebu, a onda ispada nekakav problem kada odlučim otići u Beograd. Odlazim jer je Crvena zvezda moj klub, i to se ne sramim reći. Dinamo me je pobijedio na sudu, ali neću šutjeti jer znam što je istina. Iz Dinama me čak nisu ni pozvali da porazgovaramo i pokušamo naći rješenje, i iako se ne želim svađati s ljudima koji vode klub, ovo što govorim jedina je i prava istina.

http://www.nacional.hr/clanak/98455/robert-prosinecki-nova-zivotna-prekretnica-nogometnog-gastarbajtera

Jel treba još?! Jel treba sad vadit clipove s youtubea gdje cijelo vrijeme priča srpski? Ne purgersku verziju ekavice, nego beogradsku verziju srpskog. I Vaha je ovdje bio trener pa nije nikada rekao nogomet nego fudbal. Mali Žuti u Beogradu odmah pofudbalerisao. I to se odnosi na trenerske dane, ne na igračke.


Vidi cijeli citat

tam di jesi,stopiš se s okolinom.asimiliraš se jebiga,lakše je.a šta te toliko Robi povredio u tri pičke lepe matere
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 2.231
19. ožujka 2014. u 11:48
Lox je napisao/la:
Duje77 je napisao/la:
intergalaktičkimegacar je napisao/la:
Bobana nikako ne bih htio u Dinamu a Prosinečki samo ako je trener
Vidi cijeli citat


Ma ne daj bože sotone Bobana, je li to onaj koji je žrtvovao karijeru i egzistenciju iz ljubavi prema Dinamu, navijačima i Hrvatskoj.
Što će nam takvi u klubu.
Vidi cijeli citat


Karijera mu je stvarno otišla nizbrdo, umjesto da uživa još par godina u Dinamo otišao je u tamo neki Milano.
Vidi cijeli citat



hoces reci da nije riskirao nista?

to sto je imao srece i pomoc da ipak ne zavrsi na golom ili slicno je nebitno za taj trenutak kad je riskirao vise nego i jedan clan ove uprave i one prethodne. . .

CISCO
CISCO
Mali dioničar
Pristupio: 27.01.2006.
Poruka: 5.799
19. ožujka 2014. u 11:48
Lox je napisao/la:
Predsjednik tog Bayerna je maznuo 27 milja, ali su ga u vodstvu si podržali i rekli da boljeg predsjednika nisu nikad imali.
Vidi cijeli citat
Uli nije oštetio klub sa svojim malverzacijama, niti je Bayernu izvukao/maznuo eura.

Njegovo neplaćanje poreza nema nikakve veze sa Bayernom.

I naravno da će ljudi reći da nisu imali boljeg predsjednika jer je on radio za dobrobit kluba i svojih navijača, a ne kao ova naša sotona kojem je svaki potez usmjeren ili protiv kluba ili protiv navijača.

Probaj to shvatiti.

Ako možeš.
Associação Chapecoense de Futebol
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.11.2010.
Poruka: 681
19. ožujka 2014. u 11:50
CISCO je napisao/la:
pljoska je napisao/la:
Nacional, 2010., kad je već znao da ide za trenera zvezde:

NACIONAL: Reklo bi se da prema Dinamu nemate nikakve pozitivne emocije?
- Nemam, a zašto bih imao. Najprije su me otjerali 1986. kao netalentiranog klinca, a kada sam se 1997. vratio i pomogao da uđu u Champions League, na kraju me nisu platili nego sam igrao badava. Stvarno je nevjerojatno što mi se dešava u Zagrebu, a onda ispada nekakav problem kada odlučim otići u Beograd. Odlazim jer je Crvena zvezda moj klub, i to se ne sramim reći. Dinamo me je pobijedio na sudu, ali neću šutjeti jer znam što je istina. Iz Dinama me čak nisu ni pozvali da porazgovaramo i pokušamo naći rješenje, i iako se ne želim svađati s ljudima koji vode klub, ovo što govorim jedina je i prava istina.

http://www.nacional.hr/clanak/98455/robert-prosinecki-nova-zivotna-prekretnica-nogometnog-gastarbajtera

Jel treba još?! Jel treba sad vadit clipove s youtubea gdje cijelo vrijeme priča srpski? Ne purgersku verziju ekavice, nego beogradsku verziju srpskog. I Vaha je ovdje bio trener pa nije nikada rekao nogomet nego fudbal. Mali Žuti u Beogradu odmah pofudbalerisao. I to se odnosi na trenerske dane, ne na igračke.
Vidi cijeli citat


A kaj je on tu krivo nekaj rekao?

Zvezda je njegov klub? OK.

Razumljivo.

Sa tom Zvezdom je osvojio sve kaj je mogao u to vrijeme.

Tamo ga cijene, igrao je najbolji nogomet tamo, mi ga poterali dva puta i ostali dužni hrpu love.

I čemu čuđenje oko bilo čega?

Uostalom di je on izjavio da će se kandidirati ili nekaj sličnog?

Čovjek je lijepo rekao da podržava izbore u Dinamu i da bi bilo lijepo da se bira kao u Barceloni ili Realu.

Vidi cijeli citat


Ovdje se raspravlja o svemu; bivšim, sadašnjim i budućim igračima u upravama, a pojedini entuzijasti čak pišu i o taktičkim postavkama i formacijama pa što onda nebi i o žutom.
Da, žutog tamo cijene al ne toliko da ga i oni nebi zajebali i neplatili mu ugovoreno.
CUCAK
CUCAK
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.07.2009.
Poruka: 3.054
19. ožujka 2014. u 11:52
ajmo se sad prebacit na Bobana, koji je njegov problem ?
Dignuo si klub u nebo, sjever bacao u trans, zauvijek bit ćeš zapamćen, jer jedan si od nas!"nisam ja za mamica, ali..."
pljoska
pljoska
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.08.2010.
Poruka: 1.009
19. ožujka 2014. u 11:53
CISCO je napisao/la:
pljoska je napisao/la:
Nacional, 2010., kad je već znao da ide za trenera zvezde:

NACIONAL: Reklo bi se da prema Dinamu nemate nikakve pozitivne emocije?
- Nemam, a zašto bih imao. Najprije su me otjerali 1986. kao netalentiranog klinca, a kada sam se 1997. vratio i pomogao da uđu u Champions League, na kraju me nisu platili nego sam igrao badava. Stvarno je nevjerojatno što mi se dešava u Zagrebu, a onda ispada nekakav problem kada odlučim otići u Beograd. Odlazim jer je Crvena zvezda moj klub, i to se ne sramim reći. Dinamo me je pobijedio na sudu, ali neću šutjeti jer znam što je istina. Iz Dinama me čak nisu ni pozvali da porazgovaramo i pokušamo naći rješenje, i iako se ne želim svađati s ljudima koji vode klub, ovo što govorim jedina je i prava istina.

http://www.nacional.hr/clanak/98455/robert-prosinecki-nova-zivotna-prekretnica-nogometnog-gastarbajtera

Jel treba još?! Jel treba sad vadit clipove s youtubea gdje cijelo vrijeme priča srpski? Ne purgersku verziju ekavice, nego beogradsku verziju srpskog. I Vaha je ovdje bio trener pa nije nikada rekao nogomet nego fudbal. Mali Žuti u Beogradu odmah pofudbalerisao. I to se odnosi na trenerske dane, ne na igračke.
Vidi cijeli citat


A kaj je on tu krivo nekaj rekao?

Zvezda je njegov klub? OK.

Razumljivo.

Sa tom Zvezdom je osvojio sve kaj je mogao u to vrijeme.

Tamo ga cijene, igrao je najbolji nogomet tamo, mi ga poterali dva puta i ostali dužni hrpu love.

I čemu čuđenje oko bilo čega?

Uostalom di je on izjavio da će se kandidirati ili nekaj sličnog?

Čovjek je lijepo rekao da podržava izbore u Dinamu i da bi bilo lijepo da se bira kao u Barceloni ili Realu.

Vidi cijeli citat


Ti malo sporije pališ? Nije priča o tome da li će se on kandidirati ili ne, nego sam ja samo IZRAZIO SVOJE MIŠLJENJE da ga ne želim vidjeti u Dinamu. I objasnio zbog čega. Neka on voli koga hoće, živi gdje hoće. Ali ja ga ne želim vidjeti u Dinamu. Kraj priče, što se mene tiče. Pusica tako velikim "dinamovcima" cosmopolitima. Pa neće nam valjda sad još i zvezda, bre, smetati.
Vitez slavonske ravni... Don't be afraid, it's my turn To chase the monsters away
Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
19. ožujka 2014. u 11:53
Lox je napisao/la:
Duje77 je napisao/la:
intergalaktičkimegacar je napisao/la:
Bobana nikako ne bih htio u Dinamu a Prosinečki samo ako je trener
Vidi cijeli citat


Ma ne daj bože sotone Bobana, je li to onaj koji je žrtvovao karijeru i egzistenciju iz ljubavi prema Dinamu, navijačima i Hrvatskoj.
Što će nam takvi u klubu.
Vidi cijeli citat


Karijera mu je stvarno otišla nizbrdo, umjesto da uživa još par godina u Dinamo otišao je u tamo neki Milano.
Vidi cijeli citat


Oprosti, ali ti si stvarno ograničen momak.
Nije žrtvovao ništa - osim nekakvog komunističkog gulaga, nepozivanja u reprezentaciju, karijere, transfera
Za razliku od današnjih igrača koji su uglavnom pičkice bez stava, uzmu lovu i šute.
I onda neki tamo indijanac kaze da on nije za Dinamo.
Ne valja Zvone, ne valja Robi, ne valjaju Mara i Šimić - ma najbolje nam je sa Zdravkom, on je bar dokazani kadar.
Hala Madrid!
CISCO
CISCO
Mali dioničar
Pristupio: 27.01.2006.
Poruka: 5.799
19. ožujka 2014. u 11:54
plava bluza je napisao/la:
Ovdje se raspravlja o svemu; bivšim, sadašnjim i budućim igračima u upravama, a pojedini entuzijasti čak pišu i o taktičkim postavkama i formacijama pa što onda nebi i o žutom.
Da, žutog tamo cijene al ne toliko da ga i oni nebi zajebali i neplatili mu ugovoreno.
Vidi cijeli citat
Čovjek je rekao jednu rečenicu, a svi se uzjogunili ko da osvojio pontifikat. 

Jebeno je to kako jedna rečinica u novinama može ljudima zagolicati maštu.

Naprosto fascinanatno.

Mi mu ostali dužni oko 700 000 eura, a ovi oko 200 000 eura.

Associação Chapecoense de Futebol
Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.208
19. ožujka 2014. u 11:54
CISCO je napisao/la:
Lox je napisao/la:
Predsjednik tog Bayerna je maznuo 27 milja, ali su ga u vodstvu si podržali i rekli da boljeg predsjednika nisu nikad imali.
Vidi cijeli citat
Uli nije oštetio klub sa svojim malverzacijama, niti je Bayernu izvukao/maznuo eura.

Njegovo neplaćanje poreza nema nikakve veze sa Bayernom.

I naravno da će ljudi reći da nisu imali boljeg predsjednika jer je on radio za dobrobit kluba i svojih navijača, a ne kao ova naša sotona kojem je svaki potez usmjeren ili protiv kluba ili protiv navijača.

Probaj to shvatiti.

Ako možeš.
Vidi cijeli citat


Znači nema veze ak si krimos dok god si dobar samnom. Pa tak nam država funkcionira.
  • Najnovije
  • Najčitanije