Lox je napisao/la:
Duje77 je napisao/la:
intergalaktičkimegacar je napisao/la:
Bobana nikako ne bih htio u Dinamu a Prosinečki samo ako je trener
Vidi cijeli citat
Ma ne daj bože sotone Bobana, je li to onaj koji je žrtvovao karijeru i egzistenciju iz ljubavi prema Dinamu, navijačima i Hrvatskoj.
Što će nam takvi u klubu.
Vidi cijeli citat
Karijera mu je stvarno otišla nizbrdo, umjesto da uživa još par godina u Dinamo otišao je u tamo neki Milano.
Vidi cijeli citat
Oprosti, ali ti si stvarno ograničen momak.
Nije žrtvovao ništa - osim nekakvog komunističkog gulaga, nepozivanja u reprezentaciju, karijere, transfera
Za razliku od današnjih igrača koji su uglavnom pičkice bez stava, uzmu lovu i šute.
I onda neki tamo indijanac kaze da on nije za Dinamo.
Ne valja Zvone, ne valja Robi, ne valjaju Mara i Šimić - ma najbolje nam je sa Zdravkom, on je bar dokazani kadar.