GNK Dinamo Zagreb 2013/14

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
20. ožujka 2014. u 12:09
CISCO je napisao/la:
Eric Delko je napisao/la:
meni je danas bilo prestrašno čitat komentare urednika SN Roberta Šole gdje čovjek spominje da Mamić nema rezultatskih podbačaja,ok ako liga za bedaka i 2 boda u Europi zadnje tri jeseni sa 100m uloženih eura nisu podbačaj onda ok,sve 5
Vidi cijeli citat
Zaboravio je također i ispadanja od Kamen Ingrada i Naftaš Ivanića iz kupa.


Vidi cijeli citat

vrhunac gluposti je paralela s Cedevitom,kao kad Tedeschi digne sidro iz Cedevite ovima prijeti niži rang i raspad,pa tako valjda i Dinamu,eto da nema Mamića nebi bilo ni Dinama

žali Bože što sam utukao par minuta čitajući te baljezgarije


CISCO
CISCO
Mali dioničar
Pristupio: 27.01.2006.
Poruka: 5.799
20. ožujka 2014. u 12:09
veruda77 je napisao/la:
bila je puna udruga veterana,valjda nas samo još samo dugi može okupiti u takvom broju.ispred kluba su bili mamić i svetina,dovore su držali mamić i macko.teško je bilo što kazati,svaka riječ je suvišna.u subotu na poljudu i srijedu na maksimiru momčad će izaći s crnim florom na ruci i maicama sa likom našega vođe dugoga.
u zadnjoj utkmici ove ezone sav prihod od prodanih ulaznica biti će doniran obitelji našega dugoga.to neće biti jedina pomoć kluba obitelji,vrata kluba će uvijek biti otvorena i klub će pomagati uvijek.
Vidi cijeli citat
On je tvoj vođa?

Associação Chapecoense de Futebol
blaž1986
blaž1986
Mali dioničar
Pristupio: 25.07.2010.
Poruka: 5.963
20. ožujka 2014. u 12:13
Cibonaš je napisao/la:
CISCO je napisao/la:
tom 1902 je napisao/la:
Svaka čast tome što su oni dali za klub, ali to im ne daje nikakve reference za upravljanje klubom koji treba svake godine osvojiti naslov prvaka,kup,biti konkurentan u europi, razvijati mlade igrače i živjeti od prodaje.
Vidi cijeli citat
A koje je to reference imao prodavač stiropora kada je banuo u klub?

Može samo jedna, ne trebamo u detalje.

Vidi cijeli citat


znači to je argument pa bi sada opet trebalo biti tako...opet treba ući netko tko nema reference?
još danas kad sam pročitao da se četvorci pridružio i - Mihael Mikić
Vidi cijeli citat



nekuzim sto je lose u tome da bivsi igraci dignu glas protiv silovanja kluba u kojem su odrasli ?
[uredio blaž1986 - 20. ožujka 2014. u 12:14]
https://www.youtube.com/watch?v=-IHM5zgs8wM
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.02.2014.
Poruka: 777
20. ožujka 2014. u 12:15



nekuzim sto je lose u tome da bivsi igrac dignu glas protiv silovanja kluba u kojem su odrasli ?
Vidi cijeli citat


Kaj bu Mikić digo glas protiv nečega kad nemre doma ni na Ljupku glas povisiti...Nemoj smiješan bit...
Mikiiiiić  daj me nemoj hebat!!!
[uredio Vilenjak - 20. ožujka 2014. u 12:18]
CISCO
CISCO
Mali dioničar
Pristupio: 27.01.2006.
Poruka: 5.799
20. ožujka 2014. u 12:15
Cibonaš je napisao/la:
znači to je argument pa bi sada opet trebalo biti tako...opet treba ući netko tko nema reference?
još danas kad sam pročitao da se četvorci pridružio i - Mihael Mikić 
Vidi cijeli citat
A kakve bi to reference trebao imati jedan čovjek od 36-37 godina koji je aktivnu karijeru zaključio prije 2-3 godine?

Šta je trebao zgrnuti 800 000 000 kuna u 2-3 godine da bi u nečijim glavama imao dobre reference?

Koliko vidim Šimić ima svoj biznis koji dosta dobro gura.

Možeš se i ti priključiti smišljanju vrlo jednostavnog odgovora na pitanje:

"Koje je to reference imao prodavač stiropora kada je banuo u klub"?
Associação Chapecoense de Futebol
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.923
20. ožujka 2014. u 12:16
Cibonaš je napisao/la:
još danas kad sam pročitao da se četvorci pridružio i - Mihael Mikić
Vidi cijeli citat


jasno je da u izboru Biscan-Mikic-Sokota-Simic-Maric vs. Mamic-MarcinkoDjecuDirko-Amra-Atijas-Necakinja ti uvijek biras ove druge

ja bih se iskreno zaprepastio da napises nesto drugo
[uredio ian wright - 20. ožujka 2014. u 12:16]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.09.2012.
Poruka: 400
20. ožujka 2014. u 12:16


Pa neznam koje je imao reference, ali niti ja branim mamića...ali čitajući tvoje postove to zvuči otprilike ovako:" ako mamić nije imao nikakve reference onda netrebaju ni oni koji ga nasljeđuju"...e tu se nas dva definitivno ne slažemo...ja mislim da voditi jedan klub nije nimalo jednostavno kao što se ponekad prikazuje i da bi bilo dobro da se u toj učlozi nađu dokazani ljudi

[uredio Vilenjak - 20. ožujka 2014. u 12:17]
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.748
20. ožujka 2014. u 12:17
Cibonaš prestani quotati kobasice od postova
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.02.2014.
Poruka: 777
20. ožujka 2014. u 12:19
CISCO je napisao/la:
Cibonaš je napisao/la:
znači to je argument pa bi sada opet trebalo biti tako...opet treba ući netko tko nema reference?
još danas kad sam pročitao da se četvorci pridružio i - Mihael Mikić 
Vidi cijeli citat
A kakve bi to reference trebao imati jedan čovjek od 36-37 godina koji je aktivnu karijeru zaključio prije 2-3 godine?

Šta je trebao zgrnuti 800 000 000 kuna u 2-3 godine da bi u nečijim glavama imao dobre reference?

Koliko vidim Šimić ima svoj biznis koji dosta dobro gura.

Možeš se i ti priključiti smišljanju vrlo jednostavnog odgovora na pitanje:

"Koje je to reference imao prodavač stiropora kada je banuo u klub"?
Vidi cijeli citat


- imaju reference da sjede u skupštini i točka...trebao bi imati stručnost,ako želi biti sportski direktor,a niti jedan od njih nogometno nije ulagao od sebe od kraja karijere...čak nisu pratili ni Dinamove utakmice,a niti ligu
-o Šimićevom biznisu neznaš ništa,ali dovoljno je da znaš da mu posao vodi mama...
- Mamić nije imao nikakve reference da preuzme klub kao niti ovi ex igrači pa se čudim da opet želiš klubu isto...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
20. ožujka 2014. u 12:22
Dario Šimić kao uspješni bizinismen s Aquavivom nema reference? ok
  • Najnovije
  • Najčitanije