CISCO je napisao/la:
Cibonaš je napisao/la:
znači to je argument pa bi sada opet trebalo biti tako...opet treba ući netko tko nema reference?
još danas kad sam pročitao da se četvorci pridružio i - Mihael Mikić

Vidi cijeli citat
A kakve bi to reference trebao imati jedan čovjek od 36-37 godina koji je aktivnu karijeru zaključio prije 2-3 godine?
Šta je trebao zgrnuti 800 000 000 kuna u 2-3 godine da bi u nečijim glavama imao dobre reference?
Koliko vidim Šimić ima svoj biznis koji dosta dobro gura.
Možeš se i ti priključiti smišljanju vrlo jednostavnog odgovora na pitanje:
"Koje je to reference imao prodavač stiropora kada je banuo u klub"?
Vidi cijeli citat
- imaju reference da sjede u skupštini i točka...trebao bi imati stručnost,ako želi biti sportski direktor,a niti jedan od njih nogometno nije ulagao od sebe od kraja karijere...čak nisu pratili ni Dinamove utakmice,a niti ligu
-o Šimićevom biznisu neznaš ništa,ali dovoljno je da znaš da mu posao vodi mama...
- Mamić nije imao nikakve reference da preuzme klub kao niti ovi ex igrači pa se čudim da opet želiš klubu isto...