A eto, Discovery i Vrba imaju interesantno tumačnje toga. Zakon o udrugama, članak 4, stavak 1:
Svaka poslovno sposobna fizička osoba i pravna osoba može, pod jednakim uvjetima utvrđenim ovim Zakonom i statutom udruge, postati članom udruge.
Dinamov Statut, članak 3:
Svaki građanin može pod jednakim uvjetima utvrđenim ovim Statutom postati član kluba.A to je opisano i propisano člankom 11:
Članom kluba može postati svaki građanin koji se učlani u Klub te prihvaća temeljne odredbe o načinu rada djelovanja Kluba propisane ovim Statutom.Članom kluba može postati svaki državljanin bez obzira na godine starosti.
Eto, ak meni Discovery fino objasni kak sam ja to supporter a ne član, muški priznajem poraz. Ono, nije da postoje i sudska presuda ii inspekcijsko rješenje koje to priznaju.
Kaj je modri, di su dvije i pol rečenice kojima ćeš objasniti zašto su izbori jako pogubni za ovaj klub??
[uredio xavice - 20. ožujka 2014. u 20:21]