GNK Dinamo Zagreb 2013/14

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2011.
Poruka: 1.808
20. ožujka 2014. u 20:10
CUCAK je napisao/la:
Dasovic:  I bi li se novo vodstvo uspjelo othrvati utjecaju navijača, koji bi, po uzoru na Naš Hajduk, sudjelovali u vođenju kluba, donosili strateške odluke...?   

 

 

 

Vidi cijeli citat


Kaj nije dotični "novinar" dobio krov pod glavom zbog takvog pisanja, zasluge i to?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.07.2011.
Poruka: 6.057
20. ožujka 2014. u 20:18
A eto, Discovery i Vrba imaju interesantno tumačnje toga. Zakon o udrugama, članak 4, stavak 1:


Svaka poslovno sposobna fizička osoba i pravna osoba može, pod jednakim uvjetima utvrđenim ovim Zakonom i statutom udruge, postati članom udruge.

Dinamov Statut, članak 3:

Svaki građanin može pod jednakim uvjetima  utvrđenim ovim Statutom postati član kluba.

A to je opisano i propisano člankom 11:

Članom kluba može postati svaki građanin koji se učlani u Klub te prihvaća temeljne odredbe o načinu rada djelovanja Kluba propisane ovim Statutom.

Članom kluba može postati svaki državljanin bez obzira na godine starosti.

Eto, ak meni Discovery fino objasni kak sam ja to supporter a ne član, muški priznajem poraz. Ono, nije da postoje i sudska presuda ii inspekcijsko rješenje koje to priznaju.

Kaj je modri, di su dvije i pol rečenice kojima ćeš objasniti zašto su izbori jako pogubni za ovaj klub??
[uredio xavice - 20. ožujka 2014. u 20:21]
NewFriiiikan
NewFriiiikan
Mali dioničar
Pristupio: 20.12.2011.
Poruka: 6.393
20. ožujka 2014. u 20:49
Duje77 je napisao/la:
Simpatičan mladić je napisao/la:
dobro je, izgleda da ste na pravom putu, SAMO JAKO  
Vidi cijeli citat

Visoko pozicionirani član HHO etiketira ludošću i glupošću eventualne demokratske izbore u mafijaško - monarhistički uređenom kolektivu.
I još krajnje neprofesionalno pljuje po osobama koje tom projektu daju podršku - i onda se svi ti poludebilni drugari tog istog nesretnika čude u kakvoj mi državi živimo. 
Vidi cijeli citat



A vidi i njega kako se koprca. Neka neka Igorić još malo pa ćeš se sa Amricom čudit na birou. Neznam dal da se smijem ovom prematurnom ejakulatu sa kojeg su Marić i Šimić doktori znanosti još proziva Hrvatsku za koju se njegov  gazda kune "brodom luđaka", a o ovim mlatimudanima i njihovim komentarima dođe mi da im ruzinavim nožem pokucam na vrata. Nešto je bome trulo u Zagreb gradu.
Prepoznaj, odupri se, prijavi!"Stay awhile and listen!"
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.01.2011.
Poruka: 1.226
20. ožujka 2014. u 21:04
Znači po Peternelu Mara, Šimić, Bišćan i Šokota nemaju kaj radit u klubu, a ona glupa bosanska drolja od njegove žene ima?

Pa imaju li ti ljudi srama?
NewFriiiikan
NewFriiiikan
Mali dioničar
Pristupio: 20.12.2011.
Poruka: 6.393
20. ožujka 2014. u 21:08
Rega je napisao/la:
Znači po Peternelu Mara, Šimić, Bišćan i Šokota nemaju kaj radit u klubu, a ona glupa bosanska drolja od njegove žene ima?

Pa imaju li ti ljudi srama?
Vidi cijeli citat



Pored toga da on izgleda kao porno glumac c-filmova koji plaću dobiva u bonovima za topli obrok, ne nema srama.
Prepoznaj, odupri se, prijavi!"Stay awhile and listen!"
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.09.2012.
Poruka: 3.723
20. ožujka 2014. u 21:10
NewFriiiikan je napisao/la:
Rega je napisao/la:
Znači po Peternelu Mara, Šimić, Bišćan i Šokota nemaju kaj radit u klubu, a ona glupa bosanska drolja od njegove žene ima? 

Pa imaju li ti ljudi srama?
Vidi cijeli citat



Pored toga da on izgleda kao porno glumac c-filmova koji plaću dobiva u bonovima za topli obrok, ne nema srama.
Vidi cijeli citat

[uredio Simpatičan mladić - 20. ožujka 2014. u 21:15]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.05.2012.
Poruka: 600
20. ožujka 2014. u 21:13
Čemu uopće pridavat važnost svakakvom irelevantnom spermiju koji ima profil na facebooku. Tko je uopće jebeni Igor Peternel i kakav je on jebeni faktor da ima uopće pravo na mišljenje u vezi Dinama i njegove sadašnjosti i budućnosti.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2008.
Poruka: 16.087
20. ožujka 2014. u 21:18

Svaka čast Šimiću, jer je on stvarno respektablina osoba, no Mariću doslovno nebi dao da čuva ovce, jednostavno neozbiljna osoba koja nemože imati neku važniju funkciju u jednom profesionalnom nogometnom klubu.

OK, možda kada bi Dinamo osnovao Dinamo TV, onda bi Marić bio solidan komentator jer je zabavan kao osoba.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.04.2011.
Poruka: 548
20. ožujka 2014. u 21:22
predvidjam novoj garnituri najvise godinu dana...dok ih se navijaci ne zasite...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.12.2010.
Poruka: 1.694
20. ožujka 2014. u 21:27
modri25 je napisao/la:
predvidjam novoj garnituri najvise godinu dana...dok ih se navijaci ne zasite...
Vidi cijeli citat



Misliš da će uspjeti do onda potpisat robovlasničke ugovore sa svim igračima i plasirat barem kojeg maloljetnika u novi klub?
  • Najnovije
  • Najčitanije