HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.01.2013.
Poruka: 221
11. siječnja 2013. u 13:53
Ošneš je napisao/la:
marin57 je napisao/la:
kriticar je napisao/la:
marin57 je napisao/la:
kriticar je napisao/la:
Jel moguce da san ja jedini optimist u vezi ovih brazilaca?
Vidi cijeli citat

Na šta bit optimista,na to šta su rezerve rezervi fluminesea,šta imamo 40% ili šta ih plačamo 120 000 usd godišnje? 
Vidi cijeli citat

Da su rezerve rezervi rezervi, bolji su od Lustice
Vidi cijeli citat

Nisu od Kiša i drugih juniora koji će sad dodatno zagrijat klupu.
Vidi cijeli citat



A kako ti to znaš jebate? Jeli imaš uvid u Mišine planove ili si možda čak sportski direktor Fluminesea?

Pa dajte ljudi stanite na balun, još nisu ni sletili a već su kurac, još samo fali ona dobra stara "da iša valjalju nebi došli u Hajduka".

Nisan ni ja oduševljen sa ovim, neman nekakav dobar osjećaj, ali to ništa ne znači, pa bar pričekajte da se sastave sa balunom, a ne ovako, odma u startu džonom u glavu
Vidi cijeli citat

Lipo znan "jebate" jer tribaju bit 3x puta bolji da bi nadoknadili šta ih plačamo 120 000 usd i šta imamo čak 40% od transfera,dok ovaj ima manju plaću i 100% od transfera.Malo upotrijebi mozak ti i ostali a ne slipo virovat upravi ko vlastitoj materi,upravi koja drži još Fiorentinija u klubu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
11. siječnja 2013. u 13:55
Ja iman dobar osjecaj. Obrazlozia san vec razloge al nije mi tesko opet.

Prvo, u ekipi NEMAMO kreativca i to nan jako fali. Jedini igrac takvog kalibra je Frankenstajn i to je to. Ako su Brazilci po icemu poznati onda je to kreacija.
Drugo, nisu ovo nikakvi levati nego igraci iz omladinske skole brazilskog prvaka, koji su igrali sa i protiv igraca kalibra Neymar, Thiago Silva, itd itd. Ne triba sudit po njima priko youtubea al neke stvari su jasno vidljive, a to je da obadvojica imaju tehniku bolju od vecine nasih igraca, i sigurno se nece balun odbijat od njih ka od drva. Obojica znaju zagradit balun, povuc, proc igraca i dodat balun u prostor. Upitan moze bit voljni moment i fizicka sprema. Fizikalije ce rjesit Miso, a ako budu imalo ozbiljno shvatili ovo ima da haraju HNL-om.
Trece, dolaze bez odstete, za relativno malu placu u europskin uvjetima. Dakle trosak OBOJICE je sto iljada eura. Paraiba i Thiaguinho su placeni 300.000 svaki za posudbu plus placa. Po meni nije neki strasan trosak, al doduse nece bit ni zarada vjerojatno. Al tako je to u svakoj poslovnoj suradnji, ako bude taj odnos napredova i pokaze se obostrano koristan siguran san da cemo u iducoj turi dobit i bolje igrace. Ovako smo klub na rubu bankrota koji ne isplacuje place svojin igracima, koga ste vi to majke ti zamislili da nan dodje? Mi smo ljudi moji u situaciji da ce bit pravo cudo ako nan dodju Sorsa i Hadzic ili neki normalan napadac... Slazen se da to nije u renomeu Hajduka al situacija je jednostavno takva.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.06.2010.
Poruka: 8.186
11. siječnja 2013. u 13:57
Pretpostavljam da ni Špaco nije zadovoljan sa brazilcima
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 286
11. siječnja 2013. u 13:57
Vidi cijeli citat

Lipo znan "jebate" jer tribaju bit 3x puta bolji da bi nadoknadili šta ih plačamo 120 000 usd i šta imamo čak 40% od transfera,dok ovaj ima manju plaću i 100% od transfera.Malo upotrijebi mozak ti i ostali a ne slipo virovat upravi ko vlastitoj materi,upravi koja drži još Fiorentinija u klubu.
Vidi cijeli citat



ok,koštaju 120 godišnje i šta misliš da se neće toliko moć pokrit od sljedeće prodaje,tj.tih naših 40%?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.10.2011.
Poruka: 5.108
11. siječnja 2013. u 13:58
marin57 je napisao/la:
Ošneš je napisao/la:
marin57 je napisao/la:
kriticar je napisao/la:
marin57 je napisao/la:
kriticar je napisao/la:
Jel moguce da san ja jedini optimist u vezi ovih brazilaca?
Vidi cijeli citat

Na šta bit optimista,na to šta su rezerve rezervi fluminesea,šta imamo 40% ili šta ih plačamo 120 000 usd godišnje? 
Vidi cijeli citat

Da su rezerve rezervi rezervi, bolji su od Lustice
Vidi cijeli citat

Nisu od Kiša i drugih juniora koji će sad dodatno zagrijat klupu.
Vidi cijeli citat



A kako ti to znaš jebate? Jeli imaš uvid u Mišine planove ili si možda čak sportski direktor Fluminesea?

Pa dajte ljudi stanite na balun, još nisu ni sletili a već su kurac, još samo fali ona dobra stara "da iša valjalju nebi došli u Hajduka".

Nisan ni ja oduševljen sa ovim, neman nekakav dobar osjećaj, ali to ništa ne znači, pa bar pričekajte da se sastave sa balunom, a ne ovako, odma u startu džonom u glavu
Vidi cijeli citat

Lipo znan "jebate" jer tribaju bit 3x puta bolji da bi nadoknadili šta ih plačamo 120 000 usd i šta imamo čak 40% od transfera,dok ovaj ima manju plaću i 100% od transfera.Malo upotrijebi mozak ti i ostali a ne slipo virovat upravi ko vlastitoj materi,upravi koja drži još Fiorentinija u klubu.
Vidi cijeli citat


Upotrjebi mozak? Ti bezglavi čovječe koji si već pokopa dva igrača bez da si ih ikad igdi vidija, da im i plaću i plus toga napomenija kako im "dajemo 40%" od budućeg transfera nebi da su naši igrači odnosno da ih nismo doveli preko deala sa Flumineseom meni govoriš da upotrjebim mozak?

Pa upotrjebi ga ti mamlaze jedan!! Pa jel problem pričekat da to bude službeno, da se objavi šta kako i koliko nego odma sereš? Jel problem?

Možda za misec dana budemo isto pisat, ja ti i svi ovdi, ali to ćemo onda moć, a zašto? ZATO JER ĆEMO IH POGLEDAT DO TADA I ZNAT ĆEMO NA ČEMU SMO!!

Odnosno jesmo li na pizdi materinoj ili na konju.

I to je to, ništa više.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
11. siječnja 2013. u 14:00
Pala mi je jos jedna stvar napamet. Ako se pokazu bas takvin pogotkon da ih zelimo zadrzat (ili bar jednog), onda ovih 40 posto odstete koji ide nama ti dodje ko popust. Znaci ako mu trzisna cijena bude milju eura, mi ga mozemo dobit za 600 iljada, i onda kasnije prodat za duplo ili vise.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.01.2013.
Poruka: 221
11. siječnja 2013. u 14:03
Ošneš je napisao/la:
marin57 je napisao/la:
Ošneš je napisao/la:
marin57 je napisao/la:
kriticar je napisao/la:
marin57 je napisao/la:
kriticar je napisao/la:
Jel moguce da san ja jedini optimist u vezi ovih brazilaca?
Vidi cijeli citat

Na šta bit optimista,na to šta su rezerve rezervi fluminesea,šta imamo 40% ili šta ih plačamo 120 000 usd godišnje? 
Vidi cijeli citat

Da su rezerve rezervi rezervi, bolji su od Lustice
Vidi cijeli citat

Nisu od Kiša i drugih juniora koji će sad dodatno zagrijat klupu.
Vidi cijeli citat



A kako ti to znaš jebate? Jeli imaš uvid u Mišine planove ili si možda čak sportski direktor Fluminesea?

Pa dajte ljudi stanite na balun, još nisu ni sletili a već su kurac, još samo fali ona dobra stara "da iša valjalju nebi došli u Hajduka".

Nisan ni ja oduševljen sa ovim, neman nekakav dobar osjećaj, ali to ništa ne znači, pa bar pričekajte da se sastave sa balunom, a ne ovako, odma u startu džonom u glavu
Vidi cijeli citat

Lipo znan "jebate" jer tribaju bit 3x puta bolji da bi nadoknadili šta ih plačamo 120 000 usd i šta imamo čak 40% od transfera,dok ovaj ima manju plaću i 100% od transfera.Malo upotrijebi mozak ti i ostali a ne slipo virovat upravi ko vlastitoj materi,upravi koja drži još Fiorentinija u klubu.
Vidi cijeli citat


Upotrjebi mozak? Ti bezglavi čovječe koji si već pokopa dva igrača bez da si ih ikad igdi vidija, da im i plaću i plus toga napomenija kako im "dajemo 40%" od budućeg transfera nebi da su naši igrači odnosno da ih nismo doveli preko deala sa Flumineseom meni govoriš da upotrjebim mozak?

Pa upotrjebi ga ti mamlaze jedan!! Pa jel problem pričekat da to bude službeno, da se objavi šta kako i koliko nego odma sereš? Jel problem?

Možda za misec dana budemo isto pisat, ja ti i svi ovdi, ali to ćemo onda moć, a zašto? ZATO JER ĆEMO IH POGLEDAT DO TADA I ZNAT ĆEMO NA ČEMU SMO!!

Odnosno jesmo li na pizdi materinoj ili na konju.

I to je to, ništa više.
Vidi cijeli citat

Ne nego imamo 40% od transfera,znaš 60-40 ide u korist Fluminesea a ne Hajduka.
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.084
11. siječnja 2013. u 14:04
kriticar je napisao/la:
Pala mi je jos jedna stvar napamet. Ako se pokazu bas takvin pogotkon da ih zelimo zadrzat (ili bar jednog), onda ovih 40 posto odstete koji ide nama ti dodje ko popust. Znaci ako mu trzisna cijena bude milju eura, mi ga mozemo dobit za 600 iljada, i onda kasnije prodat za duplo ili vise.
Vidi cijeli citat




i onda je svizac...........

Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
11. siječnja 2013. u 14:05
iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
kriticar je napisao/la:
Pala mi je jos jedna stvar napamet. Ako se pokazu bas takvin pogotkon da ih zelimo zadrzat (ili bar jednog), onda ovih 40 posto odstete koji ide nama ti dodje ko popust. Znaci ako mu trzisna cijena bude milju eura, mi ga mozemo dobit za 600 iljada, i onda kasnije prodat za duplo ili vise.
Vidi cijeli citat




i onda je svizac...........

Vidi cijeli citat


i onda je Volpi kupio Lušticu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
11. siječnja 2013. u 14:06
iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
kriticar je napisao/la:
Pala mi je jos jedna stvar napamet. Ako se pokazu bas takvin pogotkon da ih zelimo zadrzat (ili bar jednog), onda ovih 40 posto odstete koji ide nama ti dodje ko popust. Znaci ako mu trzisna cijena bude milju eura, mi ga mozemo dobit za 600 iljada, i onda kasnije prodat za duplo ili vise.
Vidi cijeli citat




i onda je svizac...........

Vidi cijeli citat

drz se ti Jogana i Mraza, pusti Brazilce nama
  • Najnovije
  • Najčitanije