Ošneš je napisao/la:
marin57 je napisao/la:
Ošneš je napisao/la:
marin57 je napisao/la:
kriticar je napisao/la:
marin57 je napisao/la:
kriticar je napisao/la:
Jel moguce da san ja jedini optimist u vezi ovih brazilaca?
Vidi cijeli citat
Na šta bit optimista,na to šta su rezerve rezervi fluminesea,šta imamo 40% ili šta ih plačamo 120 000 usd godišnje?

Vidi cijeli citat
Da su rezerve rezervi rezervi, bolji su od Lustice
Vidi cijeli citat
Nisu od Kiša i drugih juniora koji će sad dodatno zagrijat klupu.
Vidi cijeli citat
A kako ti to znaš jebate? Jeli imaš uvid u Mišine planove ili si možda čak sportski direktor Fluminesea?
Pa dajte ljudi stanite na balun, još nisu ni sletili a već su kurac, još samo fali ona dobra stara "da iša valjalju nebi došli u Hajduka".
Nisan ni ja oduševljen sa ovim, neman nekakav dobar osjećaj, ali to ništa ne znači, pa bar pričekajte da se sastave sa balunom, a ne ovako, odma u startu džonom u glavu
Vidi cijeli citat
Lipo znan "jebate" jer tribaju bit 3x puta bolji da bi nadoknadili šta ih plačamo 120 000 usd i šta imamo čak 40% od transfera,dok ovaj ima manju plaću i 100% od transfera.Malo upotrijebi mozak ti i ostali a ne slipo virovat upravi ko vlastitoj materi,upravi koja drži još Fiorentinija u klubu.
Vidi cijeli citat
Upotrjebi mozak? Ti bezglavi čovječe koji si već pokopa dva igrača bez da si ih ikad igdi vidija, da im i plaću i plus toga napomenija kako im "
dajemo 40%" od budućeg transfera nebi da su naši igrači odnosno da ih nismo doveli preko deala sa Flumineseom meni govoriš da upotrjebim mozak?
Pa upotrjebi ga ti mamlaze jedan!! Pa jel problem pričekat da to bude službeno, da se objavi šta kako i koliko nego odma sereš? Jel problem?
Možda za misec dana budemo isto pisat, ja ti i svi ovdi, ali to ćemo onda moć, a zašto? ZATO JER ĆEMO IH POGLEDAT DO TADA I ZNAT ĆEMO NA ČEMU SMO!!
Odnosno jesmo li na pizdi materinoj ili na konju.
I to je to, ništa više.
Ne nego imamo 40% od transfera,znaš 60-40 ide u korist Fluminesea a ne Hajduka.