Meridian Super liga Srbije 2007/08

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2004.
Poruka: 8.657
18. listopada 2006. u 19:37
 U toku utakmice Rad- Novi Pazar zbog rasistickih uzvika uhapseno je preko 150 navijaca fk. Rad od kojih je njih 50 maloletno.
BeerHunter
BeerHunter
Dokazano ovisan
Pristupio: 22.12.2005.
Poruka: 12.757
18. listopada 2006. u 19:41

laki je napisao/la:
 U toku utakmice Rad- Novi Pazar zbog rasistickih uzvika uhapseno je preko 150 navijaca fk. Rad od kojih je njih 50 maloletno.
Vidi cijeli citat
 

ti radovci inace nisu normalni, cuo sam...

Boli li tebe glava uveche, mene prskava....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2006.
Poruka: 217
18. listopada 2006. u 19:50
Nije bilo rasistickih nego nacionalistickih poruka.A znajuci UF ovo nece izaci na dobro,potpuno sam siguran da ce biti napada na policiju u nihovim kvartovima,mogo je 150 ljudi uhapsiti. 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
18. listopada 2006. u 19:51
pa kako ce biti normalni kad su vecinom skinsi...nafixani...ludi...


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2004.
Poruka: 8.657
18. listopada 2006. u 19:56

 

  Uhapsili su jezgro UFa, kao i vecinu njihovih clanova. Ne znam ko bi mogao da pravi sranja po Ceraku i Banjici

 

 

 

 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2006.
Poruka: 217
18. listopada 2006. u 19:59
Nisu.Znam neke i bas sam ih konkatirao i vrlo je zajebana situacija.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2006.
Poruka: 217
18. listopada 2006. u 20:01
I vikali su Srbija Srbima,napolje sa Turcima. 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
18. listopada 2006. u 20:47
 E, lepo nam se pise ako ce UF da spasava Srbiju od Turaka!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2006.
Poruka: 1.845
18. listopada 2006. u 23:22

 pa izgleda da su navijachi najveci problem ove drzhave... dokle....shta josh da ochekujemo

 FREEDOM OF SPEECH..........NEKAD BILO...........

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2006.
Poruka: 1.845
18. listopada 2006. u 23:26
 Beogradska policija privela je 152 navijača fudbalskog drugoligaša Rada, od kojih 47 maloletnika, tokom meča te ekipe sa Novim Pazarom (2:0).

Članovi navijačke grupe "United force" privedeni su u beogradski SUP zbog uzvikivanja "Nož, žica, Srebrenica" i "Napolje sa Turcima".

Zamenik načelnika beogradske policije Zoran Vukolić potvrdio je za RTS da su navijači optuženi za izazivanje verske, rasne i nacionalne mržnje i dodao da će organi reda i u budućnosti brzo reagovati u sličnim situacijama.

Ovo nije prvi incident na mečevima te dve ekipe, a pre dve godine utakmica u Novom Pazaru prekinuta je zbog nereda.

Navijačka grupa "United force", inače, je poznata po svojim desničarskim stavovima.

Ovo je drugi navijački incident u Srbiji u razmaku od samo četiri dana, a prethodno su u subotu na stadionu u Čačku navijači domaćeg Borca, obučeni kao pripadnici Kju kluks klana, izvredjali napadača tog tima Majka Tamvanjeru, tražeći od njega da napusti klub i uzvikujući "Zig hajl".
  • Najnovije
  • Najčitanije