Lijepo kišno jutro u Mugebi!i prohladno!....HURA!...što se mene tiče-nek ovako bude do r ujna (septembra,bre)
Old Sporte,i ja bih samo da putujem,da nije ono troje 'djece' u birou ( divni,dragi,dobri,vrijedni) SUTRA bih krenija na 6mjesečmu turu oko Globusa,sve tamo od Singapurske pa do Grada...sutra jebateled,bez razmišljanja.mjesec dana bih samo sjedio u Central Parku i meditirao.Pa onda tako mjesec dana u Luksemburškim vrtovima.Pa bih 2 tjedna prebirao po knjigama u Shakespeare and Company uz Notre Dame....ajme,ajme,kao mi sve to fali!
popizdeću bre ulepoj našoj s toliko Tomislava oko mene,sve neki fini svijet,izuzevši didinja of course.
[uredio bojangles - 23. svibnja 2012. u 07:26]
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age