DPK,6.Avenija

Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
25. svibnja 2012. u 14:06
mark_37 je napisao/la:
ian wright je napisao/la:
ja sam ko klinac uvijek mijesao Iskru i Sutjesku... ono, klub negdje iz neke Bosne ili otkud vec, mali stadioncic, plavi dresovi, dodju u ligu, igraju sezonu-dvije i ispadnu, ali tradicionalno tezak teren... tek dosta kasnije me zapanjilo kad sam skuzio da je Niksic u Crnoj Gori
Vidi cijeli citat



Kad si bio mali i nisi znao po čemu je Nikšić metropola.
Vidi cijeli citat


Sigurno nisi mislio na Željezaru...
Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
mark_37
mark_37
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2006.
Poruka: 5.247
25. svibnja 2012. u 14:08
Dejan NS je napisao/la:
mark_37 je napisao/la:
ian wright je napisao/la:
ja sam ko klinac uvijek mijesao Iskru i Sutjesku... ono, klub negdje iz neke Bosne ili otkud vec, mali stadioncic, plavi dresovi, dodju u ligu, igraju sezonu-dvije i ispadnu, ali tradicionalno tezak teren... tek dosta kasnije me zapanjilo kad sam skuzio da je Niksic u Crnoj Gori
Vidi cijeli citat



Kad si bio mali i nisi znao po čemu je Nikšić metropola.
Vidi cijeli citat


Sigurno nisi mislio na Željezaru...
Vidi cijeli citat



Bogami nisam. Za željezaru sam i ja tad bio mali.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 9.210
25. svibnja 2012. u 15:02
elem ja danas idem ispred stadion slušat springsteena. budući da su njemci manijakalni sve su rasprodali prije 3 mjeseca i karte su bile oko 150 ojra preko second hand kanala.

javim kako zvuči kad se pjeva born in the usa usred njemačke :D

btw, idem i u trst. vas dvojica se nađemo tamo negdje ako ste na low cost tribini :D?
[uredio khaderach - 25. svibnja 2012. u 15:03]
Konfuzije
Konfuzije
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 24.391
25. svibnja 2012. u 15:07
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/p480x480/36625_3744914613783_1003780574_33431437_1873242926_n.jpg

Gazda da ti pošaljem svog balkonskog gosta na druženje s tvojim balkonskim gostima?
227398
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 9.210
25. svibnja 2012. u 15:12
pošalji ga meni. već 2 miseca muku mučim s tim letećim štakorima
Kauboj
Kauboj
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 30.12.2003.
Poruka: 22.210
25. svibnja 2012. u 16:09
Evo vam malo zajebancije za petak.

http://www.lifeslittlemysteries.com/2471-celebrities-ugly.html
I am going to space, and when I come back I have to pick up poodle crap.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
25. svibnja 2012. u 17:45
sumnjam da je dama kad se preziva Durex.
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
25. svibnja 2012. u 18:24
Konfi,oduševila me ova ptica!daj je molim te još malo slikaj!...jebateled,lijepe li životinice...zna li netko o kojoj se vrsti točno radi?
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
25. svibnja 2012. u 18:28
Khade ti si u Frankfurtu dakle...hajde javi večeras dojmove.Što se tiče Trsta,ja i drugovi imamo karte na travi- te su prve i rasprodate.Ostala je još tribina po 108€,mi smo travnjak platili 65...
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.04.2012.
Poruka: 6.715
25. svibnja 2012. u 18:34
Borna

http://www.24sata.hr/sudbine/prodajom-slika-skuplja-novac-za-djecaka-kojeg-ni-ne-poznaje-267441
  • Najnovije
  • Najčitanije