DPK,6.Avenija

bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
28. svibnja 2012. u 15:44
nisam istraživao detaljnije ali vjerujem da su munja i mrkvinjo potpuno u pravu po pitanju 'afere' oko državne mature...jebateled,njizi 97% su godinama bili odlikaši pa se sad podiglo perje ako je više od 25% samo vrlodobrih...pih!
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
28. svibnja 2012. u 15:48
e da,...našao sam divljaka psetovlasnika na mobitel...zaprijetio sudskom tužbom...i mogu vam sa zadovoljstvom reći kako se dotični ukakio u gaće,moli me i preklinje da to ne činim,te jednako preklinje da se nađemo kod njega u uredu 'da sve razjasnimo'

e pa ovako ćemo s dotičnim,ja odlučih:ako ne želi da ga tužim na 50 000 kn zbog duševne boli,morat će uplatiti 5000 kn u dom za djecu bez roditelja u Lovranu,a morat će i tigra dati na pregled kod mog prijatelja veterinara,te ako monstrum nije za uspavljivanje morat će 24 sata biti na lancu.

mislim da je prijedlog korektan,što se vama čini?
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Moira
Moira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.11.2005.
Poruka: 2.133
28. svibnja 2012. u 16:08
Čini mi se da je svaka sljedeća generacija sve više komotna. Sve mora biti servirano na pladnju. Roditelji uzimaju instrukcije i za klince u osnovnoj školi. Znam takve, a s obzirom da se radi o noramalnom, inteligentnom djetetu, na pitanje zašto instrukcije kad u programu ne postoji gradivo koje uz malu pomoć roditelja dijete ne može samo svladati, odgovor je da su mu ocjene bolje kad ima instrukcije. Ako je i roditeljima cilj samo rezultat, a put do njega nebitan, onda se ne treba čuditi što klinci traže da sve bude jasno, jednostavno i točno prema njihovim očekivanjima, a sve van toga je razlog za demonstracije. 
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.991
28. svibnja 2012. u 16:12
nemres sad pretjerivat... postigao si svoje, priznao je gresku i to je vec velika stvar. Nema potrebe gazit ga i dalje jer ako pretjeras, onda ce se okrenut za 180 stupnjeva i nista od svega... dakle, tigra na pregled i hiljadarku u Lovran, jel OK?



to je ko kad ja tu pregovaram s nekim Egipcanima... skroz sam nepopustljiv i opasan kad krenemo, no cim im nadjem prvu pukotinu i cim na nesto pristanu, odmah sam velikodusan i sirokogrudan... druga strana ne bi smjela imati osjecaj da je ponizena i prisiljena na nesto , osnove diplomacije
[uredio ian wright - 28. svibnja 2012. u 16:13]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.03.2005.
Poruka: 5.393
28. svibnja 2012. u 16:19
Moira je napisao/la:
Čini mi se da je svaka sljedeća generacija sve više komotna. Sve mora biti servirano na pladnju. Roditelji uzimaju instrukcije i za klince u osnovnoj školi. Znam takve, a s obzirom da se radi o noramalnom, inteligentnom djetetu, na pitanje zašto instrukcije kad u programu ne postoji gradivo koje uz malu pomoć roditelja dijete ne može samo svladati, odgovor je da su mu ocjene bolje kad ima instrukcije. Ako je i roditeljima cilj samo rezultat, a put do njega nebitan, onda se ne treba čuditi što klinci traže da sve bude jasno, jednostavno i točno prema njihovim očekivanjima, a sve van toga je razlog za demonstracije. 
Vidi cijeli citat


ja bih to proširio i u druge sfere života...
englezi imaju dobru sintagmu koju ne znam baš najpreciznije prevesti na rvacki... sense of entitlement...

Ja to osjećam kod mlađih generacija ( ne kod svih, ali dobrim dijelom).
To je moj subjektivni dojam da se mlađi (jer smo i mi još uvijek mladi) prema mnogim stvarima odnose kao da im po nekom, samo njima jasnom pravu, prirodno pripada, kao da je jasno da je nekakav uspjeh neizbježan i da što sad netko nešto prigovara, kad je on/ona "zaslužila" TO.
Moira
Moira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.11.2005.
Poruka: 2.133
28. svibnja 2012. u 16:21
Profa,
 
1. čistite redovno wc;
2. ne izbivajte iz kuće više nego što to obično činite;
3. ne pozivajte goste koji dami nisu po ukusu;
4. deložirajte ju
S obzirom da su točke 2, 3 i 4 utopija, rješenje je u točki 5
5. nabavite još jednu mačku ili psa, da se toliko ne fokusira na vaše ponašanje.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
28. svibnja 2012. u 16:26
Ej, hvala, Dairy Queen! Ali, opet mi nije jasno, ZAŠTO??? Ona ima tretman kakav ja samo mogu da sanjam??? Mazimo je  oboje, timarimo, češljamo, najskuplje jebene konzerve joj kupujem i onda... Oh, SHIT! 

edit: još i ovo. menjamo joj pesak čim primetimo da je obavila bilo malu bilo veliku nuždu, a to ponekad znači i tri puta NA DAN!

Whatthefuck???
[uredio NYC - 28. svibnja 2012. u 16:28]
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.991
28. svibnja 2012. u 16:30
macka kenja po kuci kad joj nesto ne pase, to je nacin njenog protesta, jer nema sanse da bi spokojna i zadovoljna macka to radila redovito... mozda se netko novi doselio ili novi komad namjestaja ili novi raspored u stanu... uglavnom, u okolini promijenilo se nesto sto je opasno narusilo njezinu kolotecinu


slusaj savjet iskusnjare, s kucnim mackama since 1985
[uredio ian wright - 28. svibnja 2012. u 16:33]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.05.2007.
Poruka: 13.251
28. svibnja 2012. u 16:34
ian wright je napisao/la:
macka kenja po kuci kad joj nesto ne pase, to je nacin njenog protesta... mozda se netko novi doselio, ili novi komad namjestaja, ili novi raspored u stanu... uglavnom, u okolini promijenilo se nesto sto je narusilo njezinu kolotecinu


slusaj savjet iskusnjare, s kucnim mackama since 1985
Vidi cijeli citat



Slažem se, nema šanse da ona kenja  van svog WC-a ako je sve u redu s njom.

Imao sam mačku i tim stvorenjima ne možeš ništa dokazat što one ne žele, ali nema jednostavnije stvari na svijetu nego mačku naučit gdje da obavlja nuždu.
Moira
Moira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.11.2005.
Poruka: 2.133
28. svibnja 2012. u 16:37
Zato što je beštija razmažena, navikla je na šablonu. Sve što iskače iz šablone je njoj stres i to vam pokazuje pišanjem i sranjem gdje ne smije. Životinji nije prirodno stanje da ne brine baš o ničemu.  Kad bi joj svakodnevnica bila malo "zahtjevnija", uzbudljivija, manje bi je toga izbacivalo iz takta.
  • Najnovije
  • Najčitanije