DPK,6.Avenija

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
29. svibnja 2012. u 02:25
Bo & MM, dobre, dobre! 
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
29. svibnja 2012. u 07:39
Đejk von Percy bi da razvije misaonu temu,a vi barabe mu ne date...pih!

Nego čitam ja Coetzeeove memoare pa naletjeh na rečenicu koja me nakratko zbunila...-'bilo je to za vrijeme prave prosinačke vrućine...'....e da,sve je dolje naopako.Počinje li kod njih i školska godina naopako,dakle u proljeće?Ovo bi Profa mogao znati...
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
29. svibnja 2012. u 08:22
Divna rečenica! Ne znam za školske godine, ali bih dao pretpostaviti da njihova školska godina prati geografsko-klimatski kalendar kao što si i napisao. Mada, kod tih južnjaka je sve moguće... kao što bi rekli iskreni severnjački republikanci.


A sad ozbiljno, šta misliš o Coetzeu? Ja zaista nisam fasciniran... ali, ko sam pa ja?
sh1
sh1
Dokazano ovisan
Pristupio: 31.01.2005.
Poruka: 10.616
29. svibnja 2012. u 12:54
Kauboj ima psa rasistu i to u srej Teksasa!
Jah Bless
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 5.608
29. svibnja 2012. u 13:05
NYC je napisao/la:
Moja strvina priredi onakvo sranje , rekoh već, možda jednom u 6 meseci i zaista tom uzvišenom činu ne prethodi ama nikakva "promena", "stres", hebemligaštaveć. Analiziro ja to i seciro milion puta. Imam je već 13 godina uz sebe
Vidi cijeli citat

Ova usporedna tablica ljudskih i mačjih godina bi lako mogla dati odgovor na pitanje vezano uz defeciranje na neprispodobivim mjestima, budući da Phoebe ima oko 75 godina i vrlo lako bi mogla biti inkotinentna 

mačke         ljudi

1 mjesec - 7 mjeseci
2 mjeseca - 1 godina
3 mjeseca - 4 godine
5 mjeseci - 8 godina
7 mjeseci - 14 godina
12 mjeseci - 18 godina
2 godine - 25 godina
3 godine - 30 godina
4 godine - 35 godina
5 godina - 40 godina
6 godina - 43 godine
7 godina - 48 godina
8 godina - 52 godine
9 godina - 56 godine
10 godina - 60 godina
12 godina - 70 godina
14 godina - 80 godina
15 godina - 83 godine
16 godina - 86 godina
17 godina - 90 godina
18 godina - 94 godine
19 godina - 97 godina
20 godina - 100 godina

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 5.608
29. svibnja 2012. u 13:14

Evo kaže njihov Jovanović da će ove godine 4 semestra škole u JAR biti raspoređeno ovako 

2012 school calendar


Coastal provinces: Eastern Cape, KwaZulu-Natal, Northern Cape, Western Cape

 1.   11 Jan - 23 Mar  
 2.   10 Apr - 22 Jun   
 3.   16 Jul - 28 Sept   

 4.   8 Oct - 7 Dec   

  
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 5.608
29. svibnja 2012. u 13:15

sh1 je napisao/la:
Kauboj ima psa rasistu i to u srej Teksasa!
Vidi cijeli citat

To bi u njegovom slučaju bilo nezgodno da reži na Meksikance 

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.999
29. svibnja 2012. u 13:40
ultras VK je napisao/la:

Evo kaže njihov Jovanović da će ove godine 4 semestra škole u JAR biti raspoređeno ovako 

2012 school calendar


Coastal provinces: Eastern Cape, KwaZulu-Natal, Northern Cape, Western Cape

 

 1.   11 Jan - 23 Mar  
 2.   10 Apr - 22 Jun   
 3.   16 Jul - 28 Sept   

 4.   8 Oct - 7 Dec   

  
Vidi cijeli citat



eh, i ja bih isao u skolu po Zulu programu...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.09.2003.
Poruka: 3.591
29. svibnja 2012. u 14:39
Kauboj je napisao/la:

Inače, naravno ima ljudi koji se strašno boje pasa, a kad već pričamo o rasama, primijetio sam da su to većinom Azijati.  Pogotovo stariji ljudi.  Ne jednom sam šetao svog psa, i kad im nailaziš u susred, vidiš im u očima da su u panici, bez obzira što je pas na uzici i sa mnom.  A ako ona pruži njušku na njih da ih onjuši dok ju ja držim uz nogu i sebe između nje i čovjeka, mene bude strah da im srce ne stane taj čas...  A takvim šta možeš?  Jedini lijek za takve je da i sami nabave psa za sebe...


Vidi cijeli citat

kad smo već odbacili političku korektnost:
a gdje neće paničarit kad zna da mu je vjerojatno pojeo nekog od bliže il dalje rodbine. a i lijek bi vjerojatno pod pekom ili u woku završio
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
29. svibnja 2012. u 20:07
Profač,....Coetzee mi je draži što ga više otkrivam...no da me izbacio iz cipela-nije.Po meni,u rangu vrlo dobrih,ali ne i pisaca koji pomiču granice.
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
  • Najnovije
  • Najčitanije