DPK,6.Avenija

Brane
Brane
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2008.
Poruka: 5.171
29. svibnja 2012. u 22:14
bojangles je napisao/la:
A ja sam rezervirao francuski restoran!!!:-))))))))

Ps-ili Johnson,kao plan b
Vidi cijeli citat


U koje vrijeme? Ako treba, Najlepša ide s vama, a ja dolazim nakon koncerta. Johnson uvijek drag!
Clint Eastwood: They go on and on with all this bullshit about “sanctity”—don’t give me that sanctity crap! Just give everybody the chance to have the life they want.
Brane
Brane
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2008.
Poruka: 5.171
29. svibnja 2012. u 22:15
Nego, nije ovo moja ura, idem doma
Clint Eastwood: They go on and on with all this bullshit about “sanctity”—don’t give me that sanctity crap! Just give everybody the chance to have the life they want.
Brane
Brane
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2008.
Poruka: 5.171
29. svibnja 2012. u 22:16
Clint Eastwood: They go on and on with all this bullshit about “sanctity”—don’t give me that sanctity crap! Just give everybody the chance to have the life they want.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
30. svibnja 2012. u 05:58
Uf, Brane se javi svaki peti dan, ali mi onda u cugu zada sedam domaćih...

1) Oko vet-shrinka. Ja ZAISTA mislim da je mojoj mački potreban terapeut. E, sad, što ih nema pravih... to je druga stvar. Inače, ja obožavam Dog Whisperera. Mislim da sam ga i spomenuo ovde jednom davno. A što se tiče kojekakvih psychics po Gradu - čisto, gledajući statistiku, u gradu od nekih 9 miliona stanovnika postoji dobra verovatnoća da će barem njih 3 miliona verovati u gobline, gremline (ne mislim na ove naše, domicilne, u DPK) , sudbinu, karmu, usud, Nostradamusa i Dinamovo proljeće u Europi... Eto posla preko glave za  Santeria vračare. i Milana Tarota.

2) Glede malih kumova rvatskog podrijetla - sada znam čoveka, pa ti samo izvoli! Al nemoj, molim te, opet onako na iznenad. Nisam ti ja generacija ovih klinaca a la Konfuzni, La Motta, Vejn... Znači, nemo posle da mi plaćaš bypass operaciju! 

3) Dobra priča o maestru Zaunu (za kojeg prvi put čujem. Hvala). Inače, da, "Čika Čeda" je tek tako, u sekundi bukvalno, odlučio da se NIKADA više ne vrati u Zagreb, a to je podrazumevalo trajni raskid sa svojom ljubljenom Cecilijom i kćerkom Svjetlanom.  Skraćena verzija našeg razgovora:
JA: Dobro, kako ste se odlučili nakon te dve godine tokom kojih ste boravili u Indiji kao gostujući predavač da ostanete ovde? Mislim, jel to bila teška odluka?
Č: A ne. Uopće nije bilo teško.
JA?!?!? 
Č: Sjećam se, jako dobro. Taj dan sam sjedio u jednoj čajdžinici u Srinagaru (Kašmir) ... i pamtim, držim onu šalicu u ruci i gledam gore u Himalaje (!!!!!) i u trenutku mi dodje pitanje, "pa što ja to zapravo radim? Kuda ja to jurim cijeli život? 
JA: I?
Č: I sve mi se zgadilo u tom trenutku, čitav moj dotadašnji život...
JA: Zgadilo (u sebi sam mislio, nemoj bre da me zajebavaš!!!) ?
Č: Da, baš tako... znate (on je meni persirao, jebote!) , koncept gadjenja je i te kako prisutan u zapadnoj filozofiji... recimo imate ga kod Schopenhauera i Nietzchea... 


Ja sam se nakon ovog razgovora odmah spakovao i vratio u Beograd i zajedno sa Arkanom osnovao Delije. 

bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
30. svibnja 2012. u 07:02
Jebateled,meni bi jedan Čeda dobro došao...vrtim se mjesecima u krugu kuća-poso,pa mi se sve ogadi,pa opet kuća-poso,pa mi se opet sve ogadi.....

a mira i opuštenosti nigdje.Ako ne Čeda,onda barem ono toliko spominjano Hesseovo Utočište.
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
30. svibnja 2012. u 07:30
Pre par godina jedan ortak Albanac mi je dao cd na kom je bila i ova pesma. Eneida Tarifa, fenomenalno!

http://www.youtube.com/watch?v=qbsu0PpqWVo&feature=related 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
30. svibnja 2012. u 07:34
Gazda, podsetio si me. Pitam ja Čika Čedu, a šta mislite o Hesseu? "A, pa to vam je bio prvi europski hipik". Sjajno. 
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
30. svibnja 2012. u 08:50


kad će taj novi album?
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
30. svibnja 2012. u 08:53
Old Sporte,dugo te nema u ovim krajevima...Evo,Brane i Najlepša dolaze za vikend u Mugebi,pa što ne bi i ti?...Juni je pred vratima.

A Hesse stvarno imao je nešto hipijevski u svom opusu.
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
30. svibnja 2012. u 08:59
nego,jučer sam napravio turu sveudilj Mrkvalenda (Veja,GP Krk,Garica,Vrbnik,Dobrinj,Risika) pa se čudim kako je taj otok (zanimljivo,veličine Malte no sa samo 17000 stanovnika naspram 350-400 000 Maltezera) u pretežitom dijelu zapušten i zarastao u korov!?...Bez zaebancije,vozite li iz Vrbnika u Dobrinj lokalnom cestom,te kad prođete Vrbničko polje obraslo Žlahtinom,nekih 10ak km NEMA DOSLOVCE NIČEGA osim korova i šikare!?...A tlo bogomdano,kao i klima!?

Svi se dali u apratmane i turizam...strašno,a samo Krk bi mogao breskvama,marelicama,grožđem i inim voćem i povrćem hraniti Rvatsku.

A kad tamo-isto kao u Slavoniji-korov i šikara.
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
  • Najnovije
  • Najčitanije