nego,jučer sam napravio turu sveudilj Mrkvalenda (Veja,GP Krk,Garica,Vrbnik,Dobrinj,Risika) pa se čudim kako je taj otok (zanimljivo,veličine Malte no sa samo 17000 stanovnika naspram 350-400 000 Maltezera) u pretežitom dijelu zapušten i zarastao u korov!?...Bez zaebancije,vozite li iz Vrbnika u Dobrinj lokalnom cestom,te kad prođete Vrbničko polje obraslo Žlahtinom,nekih 10ak km NEMA DOSLOVCE NIČEGA osim korova i šikare!?...A tlo bogomdano,kao i klima!?
Svi se dali u apratmane i turizam...strašno,a samo Krk bi mogao breskvama,marelicama,grožđem i inim voćem i povrćem hraniti Rvatsku.
A kad tamo-isto kao u Slavoniji-korov i šikara.

Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age