DPK,6.Avenija

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2011.
Poruka: 4.823
03. lipnja 2012. u 16:07
Kauboj je napisao/la:
Hvala na identifikaciji.  Ko bi pohvatao sve te vaše potrojene ličnosti, jedva držim svoje pod kontrolom... I meni isto došlo da odgovorim ko Brane, ali sam se zavjetovao na šutnju ove godine.
Vidi cijeli citat



Kaže Viki Miljković u jednoj pjesmi: Ćutanje je zlato...
Dobro si odlučio 
Kauboj
Kauboj
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 30.12.2003.
Poruka: 22.210
03. lipnja 2012. u 16:18
Hu da fak iz Viki Milj.... mah, nema veze, odo gnojit travu u dvorištu.
I am going to space, and when I come back I have to pick up poodle crap.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
03. lipnja 2012. u 16:28
bojangles je napisao/la:
NYC je napisao/la:
Prepuštam mikrofon kolegi Duletu. Ja o ovom Bigoviću ne znam ama baš NIŠTA. 
Vidi cijeli citat


Ti si omanija već više puta i ovi hedonisticki mini samiti na opatijskom području sa puno dobre spize,sjajnog druženja,sjedenja uz more u sitnim satima i nešto popratnih kulturnih događanja...- viš nemaju smisla ako nam se ne pridružite ti i K!:-)
Vidi cijeli citat


samo da ne naleti kakva oštra mini džukela da se ne mora dić cijeli HV skupa s HVO-om i  HOS-om
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
03. lipnja 2012. u 16:29
Ko je ovaj ruski podmorničar nasuprot Federera?

Eh,lijepo bi bilo sad biti u Bulonjskoj šumi,bilo je nekih šansi da i ja sad sjedim na centralnom terenu,no izjalovilo se.
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
03. lipnja 2012. u 16:34
bojangles je napisao/la:


Eh,lijepo bi bilo sad biti u Bulonjskoj šumi,bilo je nekih šansi da i ja sad sjedim na centralnom terenu,no izjalovilo se.
Vidi cijeli citat


veoma dirljiva priča,što te spriječilo?bosanci?
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
03. lipnja 2012. u 19:19
Mijenjam sve naše Bosance za Noleta!
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
03. lipnja 2012. u 19:24
Percao je lik koji ima najviše banova.

Gazda: pa valjda je jasno da je ruski podmorničar Provokator?

P.S. Čitam ove postove i pomislim, kako li je to biti zao po defaultu? Ono, nemaš ništa pametno niti duhovito da napišeš, ali da vredjaš bez povoda - to umeš i kad spavaš.  
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
03. lipnja 2012. u 19:28
Old Sport,nisam te to nikad pitao:znas li igrati tenis?
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
03. lipnja 2012. u 19:35
Hoće li netko učiniti dobro djelo i smaknuti naše sindikalne lidere?

Krešimir Sever je trenutno moj favorit,ljubim ga svim bićem.
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2011.
Poruka: 4.823
03. lipnja 2012. u 19:46
NYC je napisao/la:
Percao je lik koji ima najviše banova.

Gazda: pa valjda je jasno da je ruski podmorničar Provokator?

P.S. Čitam ove postove i pomislim, kako li je to biti zao po defaultu? Ono, nemaš ništa pametno niti duhovito da napišeš, ali da vredjaš bez povoda - to umeš i kad spavaš.  
Vidi cijeli citat


Netočno
  • Najnovije
  • Najčitanije