Hrvatska-Portugal, 1/16 SP, 03.07. 01:00 h

kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.126
danas u 18:50

Bit će malo stresa i drame ali nema veze, mi svakako volimo proći na penale tako da opušteno.

Važno je zvati se Alec Van Hoorenbeeck
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.147
danas u 18:54

Kako god bude, bice nervoze naravno ali ja osobno sam zadovoljan prolaskom skupine a Portugal je bolja momcad, proci mozemo ako budemo pravi.

 

Ako ne, Boze moj, pokusali smo.

OciIman
OciIman
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.09.2023.
Poruka: 769
danas u 19:08

Ne gledan puno Sofu jer mi te ocjene cesto ne odaju stvarni dojam/učinak igrača. Ali često se u medijima Vlašića (a trenutno je u fokusu radi jučerašnje utakmice) tretira ko igrača koji "nema brzinu". Podaci na toj istoj Sofi (ne ulazin u točnost) kažu da je protiv Gane od prvotimaca Stanišić ima najveću top brzinu 32.6 , odmah iza njega "spori" Vlašić 32.2 a jedini brži Gvardiol 33.9.

Meni nije jasno kako se neke teze provlače a nitko ne servira podatke koji to potvrđuju/potkrepljuju.

Vezano na to, često se i komentiraju igrači a oni koji ih komentiraju ne podgledaju ni pola utakmice izvan ovo malo šta ih vide u reprezentaciji i "odma je sve jasno", "ovaj nije taj", "ovaj je taj"...

Ajmo virovat da te igrače netko/stožer ipak gleda kroz sezonu/sezone i treninge pa se nemojmo stalno iščuđavat zašto ovaj ili onaj je tu ili nije tu, je u prvoj ili nije u prvoj.

Nadan se da će kad se odluči stil igre protiv Portugala Dalić izabrat one za koje misli da to mogu izvuć koji god oni bili. 

Nadan se prolazu i ne bojin se Portugala. A bit će kako bude. Ona izlizana, u jednoj  utakmici je sve moguće.

Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.234
danas u 19:24

Sve se više manje zna kako će izgledati sastav i tijek utakmice. Ono što se ne zna je tko će proći. 

Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.472
danas u 20:08

Veliki sam pobornik stavljanja Matanovića u prvih 11. Izgledao mi je baš puno bolje i brže od Budimira koji je nevjerojatno spor. Ne kažem da je brzina sve, ali čovjek se jedva kreće, toliko sporo da ne uspije pritisnuti ni zadnju liniju koliko god taktički bio dobar.

Pongračića ostaviti, odigrao je dobru utakmicu, onaj "kiks" sa slobodnim udarcem je nešto što se događa, nije to sad neka mrtva šansa koju je skrivio. Valjda su on i Šutalo uhvatili neki ritam sada skupa.

[uredio Subert32 - 28. lipnja 2026. u 20:08]
AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 414
danas u 20:14

Najvece pitanje je ostaviti Pongracica ili ne.

Upao je u sastav zbog brzine, a pitanje je koliko je ona potrebno protiv starog Ronalda i koliko je on kalibar nositi se s njim.

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.444
danas u 20:21

AdamMalysz je napisao/la:

Najvece pitanje je ostaviti Pongracica ili ne.

Upao je u sastav zbog brzine, a pitanje je koliko je ona potrebno protiv starog Ronalda i koliko je on kalibar nositi se s njim.

Vidi cijeli citat


Nije problem Ronaldo, već Leao i Neto kad moraš duplati bokove i pomagati. Sad se vidjelo kako je Vlašić uskakao Stanišiću, a i Baturina Perišiću te se čak i Modrić spuštao, blokirao itd. 

Pongračić je brz, neće ni on svaku utakmicu kiksat. Dobar je on u Italiji, brz i fizički moćan. 

OciIman
OciIman
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.09.2023.
Poruka: 769
danas u 20:27

Subert32 je napisao/la:

Veliki sam pobornik stavljanja Matanovića u prvih 11. Izgledao mi je baš puno bolje i brže od Budimira koji je nevjerojatno spor. Ne kažem da je brzina sve, ali čovjek se jedva kreće, toliko sporo da ne uspije pritisnuti ni zadnju liniju koliko god taktički bio dobar.

Pongračića ostaviti, odigrao je dobru utakmicu, onaj "kiks" sa slobodnim udarcem je nešto što se događa, nije to sad neka mrtva šansa koju je skrivio. Valjda su on i Šutalo uhvatili neki ritam sada skupa.

Vidi cijeli citat


Spori Budimir 29.9 a brzi Matanović 28 km/h? 

AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 414
danas u 20:27

ARIZIN je napisao/la:

AdamMalysz je napisao/la:

Najvece pitanje je ostaviti Pongracica ili ne.

Upao je u sastav zbog brzine, a pitanje je koliko je ona potrebno protiv starog Ronalda i koliko je on kalibar nositi se s njim.

Vidi cijeli citat


Nije problem Ronaldo, već Leao i Neto kad moraš duplati bokove i pomagati. Sad se vidjelo kako je Vlašić uskakao Stanišiću, a i Baturina Perišiću te se čak i Modrić spuštao, blokirao itd. 

Pongračić je brz, neće ni on svaku utakmicu kiksat. Dobar je on u Italiji, brz i fizički moćan. 

Vidi cijeli citat


Leao je rezerva i u kanalu s formom, a svakako, ako bude igrao, ide na Stanisica i Sutala.

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.444
danas u 20:31

AdamMalysz je napisao/la:

ARIZIN je napisao/la:

AdamMalysz je napisao/la:

Najvece pitanje je ostaviti Pongracica ili ne.

Upao je u sastav zbog brzine, a pitanje je koliko je ona potrebno protiv starog Ronalda i koliko je on kalibar nositi se s njim.

Vidi cijeli citat


Nije problem Ronaldo, već Leao i Neto kad moraš duplati bokove i pomagati. Sad se vidjelo kako je Vlašić uskakao Stanišiću, a i Baturina Perišiću te se čak i Modrić spuštao, blokirao itd. 

Pongračić je brz, neće ni on svaku utakmicu kiksat. Dobar je on u Italiji, brz i fizički moćan. 

Vidi cijeli citat


Leao je rezerva i u kanalu s formom, a svakako, ako bude igrao, ide na Stanisica i Sutala.

Vidi cijeli citat


Neto je jučer letio na drugoj strani, probijao je brze kolumbijske bekove bez problema. 

Općenito imaju brza krila. 

  • Najnovije
  • Najčitanije