Hrvatska-Gana 2:1

123
...
535455
...
979899
ManchaVerde
ManchaVerde
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.10.2010.
Poruka: 968
jučer u 22:35

Nane1911 je napisao/la:

Ovi u studju su ajme...da budem iskren ne bi ni ja stavio Vlasica...ali kaze Ivkovic da je njemu to pogreska jer nije dovoljno brz...pa kasnije rece da bi stavio Kramarica 🤦🤦

Prvi put sa sam upalio gledat i tesko da cu do finala ikako

Vidi cijeli citat


Sjajni su...kaze Jese Gana nije nesto odigrala dosad...imaju 4 boda i jos nisu primili gol :)

Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.227
jučer u 22:36

Pa ljudi ovdje nije u pitanju hoćemo li dobro odigrati, ovaj sastav je složen da na primi gol. Ako svi odigraju izvrsno to je 0 0

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.130
jučer u 22:36

Isto tako su postigli jedan gol.

 

I to dosta sretno, u 95 minuti prve utakmice gdje ih je Panama realno nadigrala ali Panama nema igrace koji ce zabiti golove.

 

 

Colchoneros
Colchoneros
Dokazano ovisan
Pristupio: 31.01.2014.
Poruka: 12.552
jučer u 22:36

ManchaVerde je napisao/la:

Nisam gledao emisije prije prve dvije nase, je li Ivkovic bio ovako kritican i ranije? Ili je i on nanjusio krv ;)

Vidi cijeli citat


Sere od prve utakmice, on i Ješe su valjda najtragičniji gosti u studiju. Ikad.

MHDP
GvardiolFan00
GvardiolFan00
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.10.2024.
Poruka: 1.146
jučer u 22:37

Ljudi moj kako sam nervozan aaaaah

Emotional_touch
Emotional_touch
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.12.2025.
Poruka: 388
jučer u 22:38

Ako cemo planski igrati na nerjeseno,nerjeseno nece biti na kraju.Tako tu uvijek bude

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.130
jučer u 22:38

Pero ce vjerojatno trcati za Modrica, on je sad kao Ronaldo ili Messi, igrac koji trazi podrsku u trci. 

 

Ali ko ce trcati za Kovu, to ne znam 🤣

Mihael19
Mihael19
Mali dioničar
Pristupio: 06.06.2020.
Poruka: 5.323
jučer u 22:39

Koja će to nacionalna tragedija biti ako izgubimo večeras, svi se nabrijavaju ko da je bar 1/4 finale...

Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.227
jučer u 22:40

451 sastav, di će Buda ometati njihovu zadnji liniju. Frka kreće ako izgubimo loptu oko centra. 

Emotional_touch
Emotional_touch
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.12.2025.
Poruka: 388
jučer u 22:42

Nadam se da Dalic ima svog covjeka u Madjugorju veceras koji ce se moliti za njega ako nesto krene po zlu😂

123
...
535455
...
979899
  • Najnovije
  • Najčitanije