Hrvatska-Gana 2:1

The Flying Carpet
The Flying Carpet
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.12.2024.
Poruka: 746
jučer u 22:44

Koga vraga je Vlašić tu? Ako hoćeš igrati 4-2-3-1 koristi Kramarića, on je jedan od najboljih igraća na toj poziciji. U prošlosti smo ga uvijek koristili kao krilo jer smo imali hrpu kvalitetnih centralnih veznih, i tada smo igrali sa tri vezna. Sada kada nemamo velik broj centralnih veznih, i igramo u formaciji koja je idealna za njega ga ne koristimo na toj poziciji.

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.136
jučer u 22:44

Ganci izlaze u 433 ali ja nesto sumnjam da ce trojica u napad. Ne vole oni loptu i posjed, mozda ce vrebati nase greske 

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.568
jučer u 22:45

ManchaVerde je napisao/la:

Nane1911 je napisao/la:

Ovi u studju su ajme...da budem iskren ne bi ni ja stavio Vlasica...ali kaze Ivkovic da je njemu to pogreska jer nije dovoljno brz...pa kasnije rece da bi stavio Kramarica 🤦🤦

Prvi put sa sam upalio gledat i tesko da cu do finala ikako

Vidi cijeli citat


Sjajni su...kaze Jese Gana nije nesto odigrala dosad...imaju 4 boda i jos nisu primili gol :)

Vidi cijeli citat

ma nisu bili u stanju dati britancima gol, a mi smo im zabili dva u jednom poluvremenu, dokaz da su trube!

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.379
jučer u 22:47

Najgore od svega što Dalić nedvojbeno vidi da ne ide sa njima dvojicom sredini. Vidi da je Modrić katastrofa, da je Kovačić van svakog ritma.

Dokaz da vidi što ne valja na terenu je slanje inače neupitnog Gvardiola na klupu. 

Znači sve vidi i sve zna. Ali svejedno je čvrsto odlučio poginuti s njima ako treba i to je to.

A ništa, idemo večeras svi zajedno glavom kroz zid pa možda ga i probijemo!

Ajmo 🇭🇷

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.424
jučer u 22:47

Za Kramarića je stvarno čudno da ni jednu nije startao, nešto mi tu ne štima u odnosu jer je njega Dalić izuzetno preferirao...

Tko zna jel se što pred tekmu sa Engleskom dogodilo...

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.568
jučer u 22:50

ZB10 je napisao/la:

Najgore od svega što Dalić nedvojbeno vidi da ne ide sa njima dvojicom sredini. Vidi da je Modrić katastrofa, da je Kovačić van svakog ritma.

Dokaz da vidi što ne valja na terenu je slanje inače neupitnog Gvardiola na klupu. 

Znači sve vidi i sve zna. Ali svejedno je čvrsto odlučio poginuti s njima ako treba i to je to.

A ništa, idemo večeras svi zajedno glavom kroz zid pa možda ga i probijemo!

Ajmo 🇭🇷

Vidi cijeli citat

ako smo iskreni, ljudi iz regije nisu poznati po mekim glavama, tako da je realna mogućnost probijanja zida.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.227
jučer u 22:50

ARIZIN je napisao/la:

Za Kramarića je stvarno čudno da ni jednu nije startao, nešto mi tu ne štima u odnosu jer je njega Dalić izuzetno preferirao...

Tko zna jel se što pred tekmu sa Engleskom dogodilo...

Vidi cijeli citat


Zato jel su svi planovi pukli. Sad se slaže sastav na temelju babe vange. 

pasha77
pasha77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.02.2025.
Poruka: 1.233
jučer u 22:51

ZB10 je napisao/la:

Najgore od svega što Dalić nedvojbeno vidi da ne ide sa njima dvojicom sredini. Vidi da je Modrić katastrofa, da je Kovačić van svakog ritma.

Dokaz da vidi što ne valja na terenu je slanje inače neupitnog Gvardiola na klupu. 

Znači sve vidi i sve zna. Ali svejedno je čvrsto odlučio poginuti s njima ako treba i to je to.

A ništa, idemo večeras svi zajedno glavom kroz zid pa možda ga i probijemo!

Ajmo 🇭🇷

Vidi cijeli citat


Jebiga, rekao je prije nekoliko mjeseci da će poginuti sa senatorima. 

Sa te strane razumijem igranje Modrića.

Luka mu je u onoj krizi 2021 držao leđa i dao podršku na onom sastanku na Pagu.  

Razumijem i igranje Kove, želi ga dignuti za knock out fazu, ali mislim da bi bolje izgledali da je samo jedan od njih dvoje na terenu.

Vrijeme će pokazati koliko je ova kocka dobra ili loša...

hrusta
hrusta
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.05.2024.
Poruka: 393
jučer u 22:51

miran i siguran u pobijedu danas 

MakiST1950
MakiST1950
Mali dioničar
Pristupio: 31.05.2023.
Poruka: 6.800
jučer u 22:52

Gvardiol i Vušković na klupi???

Ne znam, meni neshvatljivo 

UPRAVA I NO ODLAZI // Ne volim bicikle i kružne tokove. // Fermajj Rokoo, dosta ste spasili, ne spašavajte više ništa!
  • Najnovije
  • Najčitanije